V košíku je za 0,-Kč

Mobilní sprcha x k nasazení na vodní ventil 115,0 x 4,0 x 3,6 cm


Tip

Kód:300/701
Hodnocení:
Výrobce: x
Běžná cena : 267,-
Cena bez DPH:
Cena s DPH pro tento týden
Stav zásob:


Mobilní sprcha k nasazení na vodní ventil 115,0 x 4,0 x 3,6 cm Sprcha pasuje na vodní kohouty s kulatým vývodem. Koncovku sprchy je možno nahradit Gardena spojkou pro čerpání vody např. na benzínce, zahradních kohoutů apod..

Doplňující informace k položce Mobilní sprcha k nasazení na vodní ventil 115,0 x 4,0 x 3,6 cm

ČTĚTE INFO ZDE !

Mobilní sprcha k nasazení na vodní ventil 9,8 x 122,0 cm

Mobilní sprcha x k nasazení na vodní ventil 9,8 x 122,0 cm

319,- Detail »


Skříňka se sprchou a mixventilem, Kompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou  kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta,  s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !

Skříňka se sprchou a mixventilem Reich bez zámku bílá

2 288,- Detail »


Páková baterie, Jednopákový ventil KAMA,to je stejná armatura, jakou používáte doma. Zkoušená keramická armatura s vysokou kvalitou. Citlivá regulace teploty a průtoku a keramická kartuše a vodotěsný mikrospínač se dají bez demontáže armatury vyměnit. Dětsky lehká montáž s 250 mm dlouhými flexibilními hadicemi.

Páková baterie Reich Carino 360 stupnu otočná pro otvor 33 mm

1 653,- Detail »


Páková baterie se sprchou, Ventil s vývodem 160 mm, otočný až 360°, montážní otvor 33 m.     Jednopákový ventil KAMA,to je stejná armatura, jakou používáte doma. Zkoušená keramická armatura s vysokou kvalitou. Citlivá regulace teploty a průtoku a keramická kartuše a vodotěsný mikrospínač se dají bez demontáže armatury vyměnit. Dětsky lehká montáž s 250 mm dlohými flexibilními hadicemi.

Páková baterie se sprchou Reich Carino s vývodem 160 mm

2 104,- Detail »


Vodovodní baterie, Vertikálně otočný vývod, mikrospínač, top moderní, prvotřídní kvalita, maximální tlak 6 bar, montážní otvor 33 mm.

Vodovodní baterie Reich Keramik Style montážní otvor 33mm chrom lesklý

1 274,- Detail »


Náhradní kryt zásuvky,

Náhradní kryt zásuvky x CEE 10 x 10 x 0,5 cm tmavošedý

182,- Detail »


Videa

Link QR do mobilu

QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Aplikace pak vede uživatele dál. Můžete tak z našich a i jiných stránek jednoduše a rychle přečíst odkaz, kontaktní vizitku nebo vyúčtování objednávky a dále s těmi daty pracovat. Podrobné informace o výhodách a případných rizicích, návod k používání a aplikace pro mobilní telefony ke stažení najdete na stránkách zde.

Názory komentáře k položce

300/701 Mobilní sprcha x k nasazení na vodní ventil 115,0 x 4,0 x 3,6 cm

Počet příspěvků: Mobilní sprcha k nasazení na vodní ventil 115,0 x 4,0 x 3,6 cm

Chybí obrázek, popis je neúplný, bylo by třeba doplnit nebo opravit? Napište nám to. Na základě vašich názorů jsou popisy opravovány, doplňovány. Diskusní část neslouží k dotazům, vyřizování a úpravě objednávek. Za Váš názor a pomoc děkujeme.Nahoru