V košíku je za 0,-Kč

Desinfekce vody YACHTICON Aqua Clean 100 ml bez chloru
Kód:300/960
Hodnocení:
Výrobce: YACHTICON
Běžná cena : 269,-
Cena bez DPH:
Cena s DPH pro tento týden
Stav zásob:


Desinfekce vody Aqua Clean 100 ml bez chloru umrtvuje bakterie -konzervuje pitnou i užitkovou vodu do 6 měsíců na bázi stříbra - pachově i chuťově neutrální - bez chloru (chlor ruší účinky WC chemie) - 100 ml je na 1000 litrů vody-.

Doplňující informace k položce Desinfekce vody Aqua Clean 100 ml bez chloru

Úvodem

Yachticon

Pro nákup, eventuálně použití chemie je třeba správný výběr podle použití. Je potřeba přečíst celý návod, aby bylo jasné, jak a k čemu je chemie určena a samozřejmě jakým způsobem. Nabízím dvě varianty studia a to buď zde přímo z článku, nebo pro použití na cestách ve formátu *.pdf ke stažení zde. Nakoupit chemie můžete zde, tady jsou chemie řazeny podle ceny od nejlevnější a pak máte možnost si článek prostudovat a koupit konkrétní chemii přímým odkazem. Stačí kliknout na obrázek.

YACHTICON PURA TANK

Obsah 500 ml, koupíte zde, nádoba pro 160 litrů objem vodní nádrže k čištění a dezinfekci nádrže na vodu, potrubí, čerpadla a hadice aktivní kyslík bez chuti a pachu usmrtí řasy a bakterie ekologický, produkt se jen v kyslíku a vodě rozpustí Návod k použití:V prázdné nádrži se mohou usadit kaly a nečistoty. Nalijte podle objemu nádrže PURA TANK do prázdné nádrže asi 50 mililitrů na 16 litrů). Pak nádrž doplníte čerstvou vodou, otevřením kohoutů se studenou vodou, případně i teplou (bez ohřevu) naplníte systém roztokem. Ten ponecháte nejméně 24 hodin v systému. Můžete i délePotom nádrž vyprázdnit a čerstvou vodou propláchnout. Při pravidelném použití YACHTICON AQUA CLEAN udržíte vodní systém a nádrže bez bakterií. U vápenitých a podobných usazenin usazenin použijte náš CLEAN A TANK Pokyny: Skladujte v chladu. Při styku s kůží nebo očima ihned s hodně vodou vypláchnout. U práce vhodné ochranné rukavice a ochranu obličeje nese. Láhev dobře uzavřete. Nesmí přijít do rukou Dětem. Žádné kyseliny nebo přísady do lahve nepřidávejte.

AQUA CLEAN QUICK

AQUA CLEAN QUICK

Obsah 100 ml, verzi tekutou bez chloru koupíte zde Aqua Clean Quick je produkt na bázi stříbra s bez chlóru k dezinfekci a udržení čerstvé pitné a užitkové vody. Má rychlý a dlouhý účinek. Aqua Clean Quick je pachově a chutově neutrální Obsahuje látky: Sodík, Chlorid-Stříbro komplex, NatriumhypochloridObsah této láhve k sterilizuje 1000 l pitné vody. Velká odměrka 10 mililitrů pro 100 litrů pitné vody, malá 5 mililitrů pro 50 litrů pitné vody.Můžete koupit i verzi v prášku 100g na 10 000 litrů vody zde. Dejte příslušné množství Aqua Clean Quick pokud možno před vodou, aby se dobře smíchal.Doba reakce asi 30 minut, pasterizovaná voda zůstává až 6 měsíců

AQUA CLEAN QUICK s chlórem

AQUA CLEAN QUICK s chlórem

Obsah 100 ml, koupíte zde. Umrtvuje viry a bakterie, konzervuje vodu do 6 měsíců na bázi stříbra. 100 ml spotřebujete na 1000 litrů vody. Pachově a chuťově neutrální, doba účinnosti maximálně 30 minut, s chlórem, tedy účinný, ale nevhodný pro systémy, kde se čerpá oplachová voda z centrální nádrže. Chlór působí nepříznivě na funkci toaletních rozkladových chemií.

YACHTICON PURY CLEAN

YACHTICON PURY CLEAN

Obsah 500 g, koupíte zde. K čištění a desinfekci odpadních nádrží a systémů. Velmi účinný koncentrát odstraňuje pachy. Desinfikuje fekální nádrže, automaticky odstraňuje usazeniny, je na bázi kyslíku.Před použitím velmi dobře protřepejte. Dávkujeme 50 gramů PURY CLEANU pro 50 litrů nádrže. Nejprve úplně vyprázdněte nádrž. Potřebné množství PURY CLEAN rozpusťte v 5 litrech vody. Vylijte roztok do odpadní nádrže a doplňte vodou do plna. Tím se pokryje celá plocha stěn nádrží. Nechte roztok asi 24 hodin působit. Po vyprázdnění nádrže důkladně vypláchněte vodou. Při silném znečištění celý postup můžete zopakovat. Pokud máte pachy v nádrži, můžete jej i během léta pravidelně aplikovat. Obsah: Tensidy, Natriumsulfat, Kaliumperoxomonosulfat Nesmí se zavádět do systému s čistou vodou! Nebezpečí ohně - hořlavina! Nebezpečí poškození zdraví při vdechnutí, nebo požití. Při práci nejezte nepijte, nekuřte. Při vniknutí do očí vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při aplikaci používejte rukavice, brýle a ochranný oděv. Chraňte před dětmi. Když to tak čtu, je to takové svinstvo, že bych to vůbec sebou nevozil aby se to nedostalo do styku s ostatními věcmi a nádrž bych čistil někde doma. Oni píší, že se má vzít při nehodě nebo nevolnosti sebou k lékaři i etiketa výrobku, ale myslím, že českému doktoru by to nemuselo být vždy něco platné. Berte to tedy velmi vážně a při používání tohoto výrobku dávejte opravdu velký pozor.

YACHTICON CLEAN A TANK

YACHTICON CLEAN A TANK

Obsah 500 g, koupíte zde. Rychle a důkladně odstraňuje vápenité usazeniny, nepříjemné chutě a pachy ve vaší vodní nádrži. S Aqua Clean dezinfikujete a udržujete svěží vodu. Přírodní síla kyseliny citronové. Též k aplikaci pro kávovary, a jiná zařízení, která vytvářejí vápno. Je určeno pro všechny materiály.Před použitím prášek důkladně protřepejte. Dávkování 50g na 5 litrů vody. Vyprázdněte úplně nádrž. Smíchejte potřebné množství prášku podle velikosti nádoby s vodou. Při větších usazeninách použijte vyšší koncentraci. Můžete též ohřát výplachovou vodu před namícháním roztoku asi na 50°C. Vlijte do nádrže tak, aby bylo úplně pokryto dno nádoby.Vtáhněte roztok do systému vodními ventily a ponechte 5-6 hodin ležet. Pak zbytek vypumpujte a krátce čerstvou vodou vypláchněte. Při silnějším znečištěním usazeninami můžete postup opakovat. K desinfekci a odstranění řas a bakterií použijte PURA TANK bez chloru (hned první popis nahoře). Pozor - je třeba skladovat v suchu Obsah: kyselina citronová, Tensidy, Natriumberchloridkomplex. Dráždí oči a pokožku.

Konzervace vody, Konzervuje pitnou vodu působením iontů stříbra a chrání ji po dobu až 6 měsíců před zamořením choroboplodnými zárodky. Nutné pro cestování do států mimo střední a západní Evropu. Přípravek do vody bez chloru používáme mimo jiné, pokud máme oplachovou vodu s toalety ve společné nádrži. Chlor působí negativně na chemie pro WC

Konzervace vody Certiman Certisil Argento 10000 P 100 g prášku pro 10 000 litrů vody

430,- Detail »


Konzervace vody, Konzervuje pitnou vodu působením iontů stříbra a chrání ji po dobu až 6 měsíců před zamořením choroboplodnými zárodky. Pro další info čtěte technický list

Konzervace vody Katadyn Katadyn Micropur MC 1000F 100 ml

248,- Detail »


Desinfekce vodní nádrže, Pomocí aktivního kyslíku odstraní řasy  a bakterie z vnitřních stěn nádrží, hadic a čerpadel. Bez chloru a tensidů. Ochrana před opětovným znečištěním.

Desinfekce vodní nádrže Certiman Certinox Tankrein CTR 250 g prášku pro 250 litrů vody

265,- Detail »


Desinfekce a konzervace vody, Sada obsahuje Certinox TankRein 250g, Tankfrisch 250g a Certisil Combina 100 g

Desinfekce a konzervace vody Certiman Certibox 250 set

787,- Detail »


Videa

Link QR do mobilu

QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Aplikace pak vede uživatele dál. Můžete tak z našich a i jiných stránek jednoduše a rychle přečíst odkaz, kontaktní vizitku nebo vyúčtování objednávky a dále s těmi daty pracovat. Podrobné informace o výhodách a případných rizicích, návod k používání a aplikace pro mobilní telefony ke stažení najdete na stránkách zde.

Názory komentáře k položce

300/960 Desinfekce vody YACHTICON Aqua Clean 100 ml bez chloru

Počet příspěvků: Desinfekce vody Aqua Clean 100 ml bez chloru

Chybí obrázek, popis je neúplný, bylo by třeba doplnit nebo opravit? Napište nám to. Na základě vašich názorů jsou popisy opravovány, doplňovány. Diskusní část neslouží k dotazům, vyřizování a úpravě objednávek. Za Váš názor a pomoc děkujeme.Nahoru