V košíku je za 0,-Kč

Rozkladová chemie Dometic Power Care Tabs 16 sáčků
Kód:301/237
Hodnocení:
Výrobce: Dometic
Běžná cena : 392,-
Cena bez DPH:
Cena s DPH pro tento týden
Stav zásob:

obr obr

Rozkladová chemie Power Care Tabs 16 sáčků Rozkladová chemie pro fekální nádrže chemického WC rozkládá fekálie a potlčuje pachy, tablety v samorozpustné folii, je tableta na 20 litrů.

Doplňující informace k položce Rozkladová chemie Power Care Tabs 16 sáčků

Desinfekční sprej pro chemické WC s centrálním splachováním, Desinfekční sprej na bázi Aqua Rinse Plus pro chemické WC s centrální nádrží. Efektivní oplach, svěží vůně, poskytuje ochranu před usazeninami, čistí a maže těsnění, šetří vodu, redukuje fleky. Perfektně kombinovatelný s Thetford Toilet Bowl. Výdrž 550x stříknutí, to je 110 použití po 5 stříknutí.

Desinfekční sprej pro chemické WC s centrálním splachováním Thetford Aqua Rinse 500 ml

124,- Detail »


Nemrznoucí směs do chemických WC, Nemrznoucí směs do chemických toalet pro chaty a karavany, kanystr 5 litrů. Karton 4 kusy

Nemrznoucí směs do chemických WC Rabba RABBA-FROST

479,- Detail »


Tank Freshener, Efektivní tekuté aditivum pro každodenní použití a údržbu odpadních nádrží a trubkových vedení. Aditivum předchází vzniku usazenin a hromadění tuku, udržuje odpadní nádrže čisté, tedy zápach z nádrží je minulostí. !!!!!!Není určen pro nádrže chemických toalet !!!!!!!! Obsah 1,5 litru. Dávkování 50 ml na 25 litrů objemu odpadní nádrže do dřezu nebo odpadního sifonu sprchy.

Tank Freshener Thetford

160,- Detail »


Servisní dvířka, Speciální servisní dvířka bez převislých pantů, komplet se zámkem a madlem, vrchní plocha jemná struktura, pro sílu stěny 23 - 39 mm, rozměr v nadpisu je montážní otvor

Servisní dvířka Thetford model VI 400 x 1000 mm vložka a klíč STS bílá

3 366,- Detail »


Přípravek na čištění fekální nádrže chemických WC, Silný čistící prostředek vnitřních stran fekální nádrže Thetford kazety. Čistič nejen čistí, ale uvolňuje i vápenité usazeniny a uvolňuje i pohyblivé části. Příjemná čerstvá vůně. Bez nebezpečí pro všechny umělé hodnoty. Obsah: 1 litr.

Přípravek na čištění fekální nádrže chemických WC Thetford Aqua Tank Cleaner, 1 litr

225,- Detail »


Videa

Link QR do mobilu

QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Aplikace pak vede uživatele dál. Můžete tak z našich a i jiných stránek jednoduše a rychle přečíst odkaz, kontaktní vizitku nebo vyúčtování objednávky a dále s těmi daty pracovat. Podrobné informace o výhodách a případných rizicích, návod k používání a aplikace pro mobilní telefony ke stažení najdete na stránkách zde.

Názory komentáře k položce

301/237 Rozkladová chemie Dometic Power Care Tabs 16 sáčků

Počet příspěvků: Rozkladová chemie Power Care Tabs 16 sáčků

Chybí obrázek, popis je neúplný, bylo by třeba doplnit nebo opravit? Napište nám to. Na základě vašich názorů jsou popisy opravovány, doplňovány. Diskusní část neslouží k dotazům, vyřizování a úpravě objednávek. Za Váš názor a pomoc děkujeme.Nahoru