V košíku je za 0,-Kč

Alarm proti narkoznímu plynu s akustickým signálem PRO CAR
Kód:310/860
Hodnocení:
Výrobce: PRO CAR
Běžná cena : 3 173,-
Cena bez DPH:
Cena s DPH pro tento týden
Stav zásob:


Alarm proti narkoznímu plynu s akustickým signálem Varuje před narkozním plynem, zkoušeno německým krim. úřadem, 12V, 130 x 75 x 40 mm, včetně stěnového držáku..

Zjednodušený návod - Přístroj je určen pro lodě a karavany s použitím 12/24V, spojení pomocí DIN zásuvky s aktivním napětím. Po zasunutí se rozsvítí obě diody, po dvou minutách zjasne červená a svítí jen zelená. Pak je spotřebič připraven k použití. Při alarmu zhasne zelená dioda, rozsvítí se červená a spustí se trvalý varovný tón. Tato situace je do vypnutí přístroje ze zásuvky. Přístroj reaguje na éter, útočné narkózní plyny, hořlavé plyny, zplodiny aut, silný kouř, při umístění ve výšce nízko u podlahy i na propan butan. Pro bezchybný chod a zamezení falešným poplachům doporučujeme při umístění u hlavy dobře vyvětrat a i během spaní větrat. Během jízdy je zapnutí přístroje zakázáno, může způsobit leknutí a nehodu.

Doplňující informace k položce Alarm proti narkoznímu plynu s akustickým signálem

Detektory úniku jsou dobrým pomocníkem pro lokalizaci nebezpečí. Elektronické detektory musíme umístit podle toho, jaký plyn detekují. Takže musíme vědět, jestli je detekce plynu u země, nebo u stropu. Výhodný je alarm kombinovaný, který má možnost připojení dalšího čidla. Další info zde.
Alarm má napájení, takže pro karavany bez přívodu energie min. 12V nemá smysl. Alarm proti narkoznímu plynu si určitě koupí ten, kdo potřebuje přespávat na nebezpečných místech, mezi které se řadí i parkoviště u benzínek v Itálii, Francii, nebo Španělsku.
Alarm proti propan butanu si koupí ten, kdo má strach z úniku, kdo nemá úplnou důvěru v karavan, například po čerstvé koupi. Dále majitelé lodí, sklepů a podobných zařízení s podlahou níže než okolní terén, kteří používají propan a propan butan.
Alarm na CO si koupí ten, kdo používá v karavanu spotřebiče s otevřeným ohněm, přihřívače, grily apod. (i když se to nesmí)
Majitel obytných přívěsů bez přidaných nepředepsaných spotřebičů a provádějící plynovou kontrolu každé dva roky plynový alarm nepotřebuje.

Regulátor plynu, Regulátor umožňuje za určitých podmínek topení v obytných autech od roku 2007 během jízdy

Regulátor plynu Truma Monocontrol CS vertikální 50mbar

3 006,- Detail »


Regulátor plynu, Regulátor umožňuje za určitých podmínek topení v obytných autech od roku 2007 během jízdy

Regulátor plynu Truma DuoControl CS horizontální 50mbar

4 522,- Detail »


Keramická pánev, Značková keramická pánev, která šetří místo v kuchyni, kterého v karavanu není nikdy nazbyt. Sklopná madla a možnost stohování. Rukojeť lze sklopit tam i zpět snadno jedním pohybem. Patentované blokovací zařízení umožňuje bezpečnou manipulaci při vaření. Sála dna 3,5mm

Keramická pánev Ballarini Click and Cook S 20cm

673,- Detail »


Keramická pánev, Značková keramická pánev, která šetří místo v kuchyni, kterého v karavanu není nikdy nazbyt. Sklopná madla a možnost stohování. Rukojeť lze sklopit tam i zpět snadno jedním pohybem. Patentované blokovací zařízení umožňuje bezpečnou manipulaci při vaření. Sála dna 3,5mm

Keramická pánev Ballarini Click and Cook L 28cm

827,- Detail »


Videa

Link QR do mobilu

QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Aplikace pak vede uživatele dál. Můžete tak z našich a i jiných stránek jednoduše a rychle přečíst odkaz, kontaktní vizitku nebo vyúčtování objednávky a dále s těmi daty pracovat. Podrobné informace o výhodách a případných rizicích, návod k používání a aplikace pro mobilní telefony ke stažení najdete na stránkách zde.

Názory komentáře k položce

310/860 Alarm proti narkoznímu plynu s akustickým signálem PRO CAR

Počet příspěvků: Alarm proti narkoznímu plynu s akustickým signálem

Chybí obrázek, popis je neúplný, bylo by třeba doplnit nebo opravit? Napište nám to. Na základě vašich názorů jsou popisy opravovány, doplňovány. Diskusní část neslouží k dotazům, vyřizování a úpravě objednávek. Za Váš názor a pomoc děkujeme.Nahoru