Izotermické folie obytných vozů


Izotermické folie obytných vozů
Kategorie: Vše o karoserii karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Izotermické folie předního a bočních oken pro obytné vozy nejsou jen pro zimní použití, kdy zlepšíte izolaci skleněných oken kvůli vytápění interiéru, ale jsou i pro stejný účel pro letní použití. Navíc zabrání nepříjemnému okounění interiéru kolemjdoucími, kteří zvědavě nahlížejí, co že tam všechno máte. V katalogu máme dvě verze. Je dna je levná a druhá je dražší. Ptáte se často, jaký je mezi nimi rozdíl.

Cena versus komfort

Tak jako u většiny věcí jejich cena často kopíruje komfort a kvalitu. Zejména se levné a dražší verze liší skladbou izolačního materiálu, ale velmi markantní je možnost složení a uložení celého balíku. Levná verze se skládá do role, jejíž délku určuje výška předního skla vozu, mezitím co dražší verze od známé firmy Sportscraft se dá složit do jakéhokoliv balíčku. Izolační folie u nás koupíte prakticky do každého obytného vozu. Jejich třídění v on-line shopu je trochu jiné, založil jsem je do sekce Auta a dodávky dále vyberete tu svou znač ku vozu a v sekci naleznete vše, co se dá do toho konkrétního typu koupit. Od odkládacích panelů, přes různé mřížky, folie, otočné konzole atd.

Kromě izotermických folií vnitřních se používají i vnější. jejich výhodou je dokonalejší izolace kabiny s možností ihned odjet bez nutnosti odmrazování zamrzlých skel. Jsou zpravidla jednodílná. Mohou krýt jen skla auta, nebo celý předek včetně motoru. Dnes vyrábí folie zejména firmy Sportscraft , Hindermann a Wigo . Nenajdete li v e-shopu venkovní folie podle svých představ, nebo jste u zmíněných firem objevili něco, co plní Vaše představy, klidně se na nás obraťte. Určitě nebude problém opatřit to co potřebujete.

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Reflexní izolační folie, Folie jsou 3 díly na přední a boční okna zhotovené z kvalitní reflexní 7vrstvé folie, jednoduché připevnění přiloženými přísavkami, materiál PE A PVC

Reflexní izolační folie Brunner pro Ducato od 2006

1 025,- Detail »


Venkovní termoizolační folie, Venkovní izolační folie v zimě chrání před chladem, v létě před slunečním zářením. Folie se připevní bez šroubování a vrtání pomocí napínáků 87093 (nejsou v dodávce). Folie jsou zhotoveny z odolné termofolie oboustranně VV stabilní, přední díl se dá pootevřít (viz obrázek)

Ideální doplněk vnitřních rolet Remifront

Venkovní termoizolační folie Hindermann Ducato od 07/2007

2 190,- Detail »


Termoizolační folie šedý vnitřek, s upevněním na skla pomocí přísavek izolují v létě proti horku, v zimě proti prochladnutí interiéru a zabránění opocení skel. 
Neméně důležitou funkcí je zabránění průhledu do interiéru vozu.
Připevnění pomocí přísavek, které jsou součástí dodávky.
Materiál 9 vrstev z polyesteru a polyetylénu, zvenčí odrazová hliníková folie.

Termoizolační folie šedý vnitřek Sportscraft Ducato od 07/2006 díly na 3 přední okna

1 371,- Detail »


Termoizolační dělící stěna, 8 mm silný izolační materiál izoluje kabinu před horkem nebo zimou. z venkovní strany reflexní folie z vnitřní strany polyesterový velur světle šedý.

Termoizolační dělící stěna Hindermann pro Fiat Ducato 2002 - 2006 světle šedá

3 355,- Detail »


Roleta předního okna, Bezproblémová montáž rolety do interiéru vozu bez světelných průniků. Venkovní strana opatřena izolační hliníkovou reflexní vrstvou redukující světlo. Roleta je v černé kazetě práškově lakované.

Roleta předního okna Dometic pro Ducato - Jumper - Boxer od 2006

5 128,- Detail »


Plizovaný zatemňovací systém, Plátno Duett, barva šedá. Plizovaný zatemňovací systém tvoří útulnou atmosféru v karavanu. Dokonalé stínění zabrání nežádoucím pohledům do interiéru, zlepšuje ochranu proti krádeži, díky dutému profilu a vnitřnímu voštinovému systému má výborné izolační vlastnosti. Snadné ovládání a jednoduchá instalace díky kompletní montážní sadě. Barva je sladěna s barvami interiéru a tónování oken.


Sada je určena pro boční okna, nutno objednat doplňkovou sadu pro přední okno. Viz Doporučené položky

Plizovaný zatemňovací systém Dometic pro Ducato od 2006 pro boční okna šedý

7 048,- Detail »Nahoru