Chemické WC modely


Chemické WC modely
Kategorie: Vše o chemických WC
Datum:
Aktualizace: 2014-01-31
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Úvodem

Jednotlivé modely chemických WC renomovaných firem holandský Thetford a italská Fiamma se liší buď rozměrem, nebo ovládáním. Mobilní toalety jako jiné průmyslové zboží makupujte jen tam, kde mohou poskytnout plný servis v podobě dodávek chemických přípravků, ale hlavně potřebných náhradních dílů. které podléhají opotřebení.

Fiamma

Chemické WC přenosné Bi-Pot 1513

Chemické WC s označení Bi-Pot 1513/ 1520, případně Bi-Pot 34/39 patří k nejlevnějším v řadě. Je vyroben z houževnatého materiálu s nosností 140 kg. Na toaletu jsou běžně dostupné díly. Výhodou je nízká hmotnost a snadná ovladatelnost. Firma Fiamma patří k předním evropským výrobcům sortimentu pro karavany, kemping a volný čas.

Thetford

Chemické WC Porta Potti 165 ELEGANCE

Firma Thetford je uznávaných nositelem vrcholné kvality, propracovanosti, uživatelského komfortu, hygieny a všech dalších podstatných kritérií při výběru tak jednoduché a zároveň tak citlivé záležitosti jako je WC. Pokud bych nepotřeboval extrémně šetřit, vždy dám přednost špičce v podobě značky Thetford. I nejjednodušší model Porta Potti 165 (nezaměňujte s podobnými názvy v různých supermarketech a internetových portálech) je spolu s modelem 365 a 465 největším s obsahem 15 / 21 litrů. Všechny modely Porta Potti mají vysokou nosnost až 300kg, mezi přednosti patří extra hladký povrch vnitřní mísy, jednoduché jednoruční rozpojovací zařízení, otočné vylévací rameno, odkládací prostor pro malé chemie. Jednoduchá dostupnost náhradních dílů zde

Chemické WC Porta Potti 365

Chemické WC Porta Potti 365

Stejně velký model Porta Potti 365 má stejné vlastnosti, jen má navíc plovákový ukazatel hladiny odpadní vody, což je výhodné, zejména když WC používá více lidí, nebo jej obsluhuje někdo jiný, než uživatel. Navíc je pohodlné, když pouhým mrknutím oka vidíte, jak je daleko před vámi povinnost WC vynést. Není nic příjemného pokaždé otevírat klapku a přesvědčovat se, jak jsme na tom. Navíc má pohodlnou pístovou pumpičku, která nahrazuje dříve používaný splachovací měch

Chemické WC PP 465 ELECTRIC

Opět stejně velký model Porta Potti 465 v luxusním provedení má stejnou výbavu jako předchozí Thetford toalety, rovněž samozřejmě plovákový ukazatel, ale navíc ještě elektrické splachování. To je pro větší komfort, má větší tlak omývací vody a je nezbytné pro uživatele se sníženou pohybovou schopností. Elektrické splachování je nazávislé na síti, je realizováno pomocí 6ti AA ,alých tužkových baterií. Výdrž těchto baterií záleží na intenzitě splachování a kvalitě článků, obecně se dá říci, že 1 rok vydrží.

Chemické WC Porta Potti 335 BÍLÁ

Typ Porta Potti 335 a 345 rovněž s plovákem jsou zmenšené verze předchozích modelů s upravenou výškou pro použití v menších prostorách, například pro lodě, nebo karavany, kde je třeba pro uložení menší prostor Nemá smysl kupovat malé modely jen proto, že obsah nádrže je menší a tím méně obsahu vynášíme. Větší model je pohodlnější na použití a když nechceme, můžeme interval výměny zkrátit. Do originálních Thetford WC kupujeme originální chemie na které se můžeme spolehnout, že budou fungovat správně. Pro správnou funkci udržujeme ve fekální nádrži dostatek tekutého obsahu. Pokud používáme WC jen pro velkou potřebu, musíme více splachovat.

Toaletní papír dvouvrstvý 6 roliček

Doporučujeme sledovat vývoj chemických přípravků, jenž se neustále zdokonalují a vylepšují a používat originální WC papír. Ten je výhodný tím, že se zcela rozloží, čímž nehrozí poškození vnitřního mechanismu odpadní nádrže a vyšší cenu můžeme kompenzovat úsporou množství, protože postačí použít jen jeden útržek na rozdíl od běžného papíru. Veškeré chemické přípravky nakoupíte výhodně zdePro WC můžeme koupit pod stejným odkazem speciální prostředky na údržbu, mytí a mazání gumových těsnění. Na chemické WC Thetford jsou u nás k dostání všechny potřebné díly, například pumpy, ventilky a těsnění.

Chemické WC C 250 CS pro centrální nádrž

Pro karavany můžeme zvážit instalaci pevného WC, jehož výhodou je pevné spojení s karavanem a kompletní servis ovládaný zvenčí. Dnes se vyrábí WC v mnoha verzích otočná, nebo pevná, keramická i plastová. Otočná jsou úspornější na místo, pevná mají o něco větší nádrž. Na instalaci WC musíme mít volnou stěnu pro venkovní dvířka, která jsou vždy součástí dodávky pevné toalety. Pokud v místě překáží podběh, není instalace možná. Pevné WC visí na stěně, otočné je položené na zemi. V případě zájmu můžeme záležitost osobně konzultovat, případné dotazy vkládejte zde dole.

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Chemické WC přenosné, Originální výrobek italské firmy - pozor na laciné kopie, na které jsou nedostupné důležité náhradní díly.

Chemické ekologické přenosné WC pro karavany, chaty a chalupy, odpad 13 litrů, hmotnost 4,7 kg, rozměr 36 x 43,5 x 34 cm, jednoduše přenosné, kompaktní, manuální pumpa, odvětrávací ventil. Obě nádoby jsou tlakově testovány, robustní madlo pro transport, velké otvory pro nalévání a vyprazdňování. Doporučené chemie ° viz doporučené položky.

Chemické WC přenosné Fiamma Bi-Pot 34

1 728,- Detail »


Chemické WC přenosné, Originální výrobek italské firmy - pozor na laciné kopie, na které jsou nedostupné důležité náhradní díly.

Chemické ekologické přenosné WC pro karavany, chaty a chalupy, odpad 20 litrů, hmotnost 4,7 kg, rozměr 36 x 43,5 x 39,2 cm, jednoduše přenosné, kompaktní, manuální pumpa, odvětrávací ventil. Obě nádoby jsou tlakově testovány, robustní madlo pro transport, velké otvory pro nalévání a vyprazdňování.

Chemické WC přenosné Fiamma Bi-Pot 39

1 803,- Detail »


Sada pro toalety, Obnovovací set pro toalety Dometic CT 3000 a 4000 pro obnovu toalety například při koupi z druhé ruky. Všechny dodávané díly snadno vyměníte svépomocí. Sada obsahuje Toaletní sedák s prkýnkem, kryt oplachového kroužku, fekální nádrž, sanitární přísadu. Rozměr 40 x 34 x 50cm, hmotnost 8 kg

Sada pro toalety Dometic CT 3000 a CT 4000

3 926,- Detail »


Pevně zabudovatelné chemické WC, THETFORD kazetové WC 12 V čerpadlo  C 200 CS M.   Systém WC Thetford souprava C-200 CS pro karavan nebo obytný automobil, v dodávce jsou dvířka.

Pevně zabudovatelné chemické WC Thetford C 200 CS 12V se splachováním z centrální nádrže

13 480,- Detail »


Pevně zabudovatelné chemické WC, Chemické WC k vestavbě do karavanu s ruční pumpou a s bílými dvířky.   Systém WC Thetford pro karavan nebo obytný automobil, nádrž na vodu C200 CW 7 litrů nadrž na oplachovou vodou, mísa se dá o 180 stupňů v každé libovolné poloze použít.

Pevně zabudovatelné chemické WC Thetford C 200 CW s vlastní nádrží a ruční pumpou

13 525,- Detail »


Pevně zabudovatelné chemické WC, Topmodel mezi WC, fekální nádoba na vlastních kolečkách, praktické sklápěcí madlo, odnímatelný mechanismus toalety, vnitřní stěna snadno čistitelná, ukazatel stavů hladin, elektrické splachování, kapacita fekální nádrže 19,3 ltr., oplachovací 15 ltr., elektrický ukazatel.

Pevně zabudovatelné chemické WC Thetford C 402 C levé sněhově bílé

15 517,- Detail »


Latexové rukavice, Latexové rukavice na jedno použití pro ochranu rukou.

Latexové rukavice x na jedno použití 100ks

169,- Detail »


Pevně zabudovatelné chemické WC, Kazetové WC pro pevné zabudování do karavanu. Moderní design, otočná miska o 180 st., vysoký komfort sezení, fekální nádoba s vestavěnými kolečky a vytahovacím madlem, ukazatel stavu fekální nádrže, otočné vylévací koleno. Toalůeta disponuje elektrickým posuvníkem, automatickým ventilátorem pro odvod pachů, třístupňový ukazatel stavu, signalizaci nízkého stavu oplachové nádrže (pokud je integrovaná),
v balení jsou i servisní dvířka

Pevně zabudovatelné chemické WC Thetford C263 CS pro centrální nádrž

14 239,- Detail »


Pevně zabudovatelné chemické WC, Kazetové WC pro pevné zabudování do karavanu. Moderní design, otočná miska o 180 st., vysoký komfort sezení, fekální nádoba s vestavěnými kolečky a vytahovacím madlem, ukazatel stavu fekální nádrže, otočné vylévací koleno. Toalůeta disponuje elektrickým posuvníkem, třístupňový ukazatel stavu, 
v balení jsou i servisní dvířka

Pevně zabudovatelné chemické WC Thetford C262 CWE s vlastní nádrží

15 554,- Detail »


Pevně zabudovatelné chemické WC, Kazetové WC s keramickou mísou pro pevné zabudování do karavanu. Moderní design, otočná miska o 180 st., vysoký komfort sezení, fekální nádoba s vestavěnými kolečky a vytahovacím madlem, ukazatel stavu fekální nádrže, otočné vylévací koleno. Toaleta disponuje elektrickým posuvníkem,  třístupňový ukazatel stavu, v balení jsou i servisní dvířka

Pevně zabudovatelné chemické WC Thetford C263 CS Ceramic pro centrální nádrž

17 658,- Detail »


Pevně zabudovatelné chemické WC, Kazetové WC s keramickou mísou pro pevné zabudování do karavanu. Moderní design, otočná miska o 180 st., vysoký komfort sezení, fekální nádoba s vestavěnými kolečky a vytahovacím madlem, ukazatel stavu fekální nádrže, otočné vylévací koleno. Toalůeta disponuje elektrickým posuvníkem, automatickým ventilátorem pro odvod pachů, třístupňový ukazatel stavu, signalizaci nízkého stavu oplachové nádrže (pokud je integrovaná),
v balení jsou i servisní dvířka

Pevně zabudovatelné chemické WC Thetford C262 CWE Ceramic s vlastní nádrží

19 349,- Detail »


Chemické WC přenosné, Porta Potti Qube jsou novou generací osvědčené tradiční značky.. Toalety jsou oproti minulým modelům vybaveny víkem s uzávěrem, které brání samovolnému otevření, vylepšený posuvník fekální nádoby, vylepšené madlo odpadní nádrže

Chemické WC přenosné Thetford Porta Potti Qube 145 šedé

1 522,- Detail »


Chemické WC přenosné, Porta Potti Qube jsou novou generací osvědčené tradiční značky.. Toalety jsou oproti minulým modelům vybaveny víkem s uzávěrem, které brání samovolnému otevření, vylepšený posuvník fekální nádoby, vylepšené madlo odpadní nádrže

Chemické WC přenosné Thetford Porta Potti Qube 165 šedé

1 785,- Detail »


Chemické WC přenosné, Porta Potti Qube jsou novou generací osvědčené tradiční značky.. Toalety jsou oproti minulým modelům vybaveny víkem s uzávěrem, které brání samovolnému otevření, vylepšený posuvník fekální nádoby, vylepšené madlo odpadní nádrže. Podlahový úchyt pro stabilní pozici.

Chemické WC přenosné Thetford Porta Potti Qube 335 bílé HDK

3 002,- Detail »


Chemické WC přenosné, Porta Potti Qube jsou novou generací osvědčené tradiční značky.. Toalety jsou oproti minulým modelům vybaveny víkem s uzávěrem, které brání samovolnému otevření, vylepšený posuvník fekální nádoby, vylepšené madlo odpadní nádrže

Chemické WC přenosné Thetford Porta Potti Qube 345 bílé

1 987,- Detail »


Chemické WC přenosné, Porta Potti Qube jsou novou generací osvědčené tradiční značky.. Toalety jsou oproti minulým modelům vybaveny víkem s uzávěrem, které brání samovolnému otevření, vylepšený posuvník fekální nádoby, vylepšené madlo odpadní nádrže

Chemické WC přenosné Thetford Porta Potti Qube 365 bílé

2 311,- Detail »


Chemické WC přenosné, Porta Potii Excelence má pozoruhodný design a spoustu inovativních funkcí. design nabízí integrovaný ovládací panel s čerpadlem, ukazatel stavu vody ve splachovací i fekální nádrži a integrovaný držák toaletního papíru. Komfortní sedací výška 443mm

Chemické WC přenosné Thetford Porta Potti Qube Excellence bílé

3 866,- Detail »


Chemické WC přenosné, Porta Potii Excelence má pozoruhodný design a spoustu inovativních funkcí. design nabízí integrovaný ovládací panel s čerpadlem, ukazatel stavu vody ve splachovací i fekální nádrži a integrovaný držák toaletního papíru. Komfortní sedací výška 443mm

Chemické WC přenosné Thetford Porta Potti Qube Excellence granit

4 993,- Detail »Nahoru