Markýza pro VW T5


Markýza pro VW T5
Kategorie: Vše o markýzách v karavanu
Datum:
Aktualizace: 2014-02-02
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Kompaktní a moderní markýza exklusivně vyrobená pro Volkswagen T5 Multivan a Transporter. Obal markýzy v elegantním stříbrném komaxitu (práškové lakování). Možná montáž předního dílu. Upozornění - montáž na VW California není možná.

Markýza 5102 se ovládá snadno přes rychlou převodovku pomocí kliky 90 cm, která je součástí dodávky

S pomocí dvou adaptérů se markýza trvale přimontuje na C lištu, která je sériovou součástí VW T5. Při pochybnostech kontaktujte svého VW dealera. Lišta se dá koupit v prodejně VW i dodatečně.

Servisní rozkres, pro plné zobrazení klikněte na obrázek. Nabídka markýz Thule Omnistor nebo Fiamma vpravo ve sloupku. Díly hledejte podle objednacího čísla fultextovým hledáním (v košíku)

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Speciální čistič markýz Omnistor, Objem 0,5 litru

Speciální čistič markýz Omnistor Omnistor (Thule)

188,- Detail »


Markýza plášť titanium plátno de Luxe grey, Speciální markýza dodávaná jako set včetně montážních adaptérů pro montáž do standardní plechové  střechy VW T5 Multivan. Pokud nejsou na střeše kolejničky, lze je dokoupit u VW. Montáž bez vrtání.

Markýza plášť titanium plátno de Luxe grey Fiamma F45 S 260 pro VW T5 Multivan ovládání klikou

14 840,- Detail »


Upevňovací popruh Omnistor, Sada se skládá z popruhu, pružiny a 2 kolíků. První ráz poryvu větru zachytí pružina. Při velmi silném větru musíte markýzu ale svinout.      Velmi důležitý doplněk markýzy. Cena popruhu je asi polovina částky, než dáte za 1 poškozenou nohu. Je to krutá zkušenost od zákazníků z naší prodejny. Nestačí ale popruh mít, je třeba jej používat.

Upevňovací popruh Omnistor Omnistor (Thule)

485,- Detail »


Napínací popruh pro markýzy a předstany, Popruh pro upevnění markýzy Caravanstore, F45 a F65. 2 černé stavitelné pásy, 2 kolíky a 2 pružiny, délka 2 x 3m

Napínací popruh pro markýzy a předstany Fiamma Tie Down S 2 pásy 300cm, 2 pevné kolíky a 2 pružiny

470,- Detail »


Markýza plášť titanium plátno de Luxe grey, Speciální markýza dodávaná jako set včetně montážních adaptérů pro montáž do standardní plechové  střechy VW T5 Multivan. Pokud nejsou na střeše kolejničky, lze je dokoupit u VW. Montáž bez vrtání.

Markýza plášť titanium plátno de Luxe grey Fiamma F45 S 300 pro VW T5 Multivan ovládání klikou

15 404,- Detail »


Markýza plášť black plátno de Luxe grey, Speciální markýza dodávaná jako set včetně montážních adaptérů pro montáž do standardní plechové  střechy VW T5 Multivan. Pokud nejsou na střeše kolejničky, lze je dokoupit u VW. Montáž bez vrtání.

Markýza plášť black plátno de Luxe grey Fiamma F45 S 260 pro VW T5 Multivan ovládání klikou

15 629,- Detail »


Markýza plášť black plátno de Luxe grey, Speciální markýza dodávaná jako set včetně montážních adaptérů pro montáž pod zvedací střechu VW T5 California

Markýza plášť black plátno de Luxe grey Fiamma F45 S 260 pro VW T5 California se zvedací střechou ovládání klikou

15 629,- Detail »Nahoru