Renovace světlometů Xerapol QUIXX návod a VIDEO


Renovace světlometů Xerapol QUIXX návod a VIDEO
Kategorie: Obecné texty o karavanu
Datum:
Aktualizace: 2016-02-14
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Důležité upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze podle návodu! Nepoužívejte na veškeré tištěné, lakované nebo potažené povrchy! Používejte pouze na zažloutlé plastové přední světla. Nepoužívejte brusný smirkový papír, pokud mají světlomety zatmavené sklo nebo ochranou vrstvu, jelikož tento povlak může být zničen. Plasty s vnitřním zamlžením nebo s jemnými trhlinami nebudou opraveny úplně.

QUIXX HEADLIGHT LENS POLISH

QUIXX HEADLIGHT LENS POLISH

Nejprve umyjte důkladně světla a odstraňte dokonale všechny nečistoty. Kompletně zakryjte oblast okolo světel se širokou lepicí páskou, aby se zabránilo poškození laku. Pro matné skvrny a zežloutnutí použijte následující postup. Pečlivě vyleštěte světlomety do zrcadlového lesku pomocí QUIXX HEADLIGHT LENS POLISH, pomocí leštícího hadříku a pryžového bloku. Aplikujte větší tlak. Pokud je světlomet ve velmi špatném stavu a nevyčistil se jen s leštidlem, pak použijte následující postup

QUIXX SCRATCH REMOVER pro silně poškozené sklo

QUIXX SCRATCH REMOVER

Pokud je světlomet silně poškozený, použijete postup broušení se smirkovým papírem a vodou, nejprve hrubosti 2000, po přebroušení je nutno odstranit veškeré nečistoty. Stejný postup opakujeme zrnitostí 3000 a nakonec 5000. Vždy před použitím jemnějšího papíru odstraňujeme veškeré zbytky. Nakonec vyleštěte postiženou oblast do zrcadlového lesku pomocí QUIXX SCRATCH REMOVER, leštícího hadříku a pryžového bloku.

QUIXX HEADLIGHT LENS SEALER

Odstraňte všechny zbytky vlhkým hadrem. Pak odstraníte lepící pásku kolem světel. Nakonec pro stálost aplikujte QUIXX HEADLIGHT LENS SEALER na ošetřené světla pravidelně s následujícím postupem. Vyčistěte důkladně čočku světla. Nastříkejte QUIXX LENS SEALER na avětlomety a rovnoměrně rozetřete hadříkem. Nechte přípravek zaschnout (cca 5-10 minut). Vyleštěte objektiv do vysokého lesku s čistým hadříkem. Pro maximální ochranu opakujte aplikaci každé 3 měsíce.

Video

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Odstraňovač škrábanců, Restaurátorská sada na opravu starých zažloutlých světlometů obsahuje vše co potřebujete pro optimální výsledek. polituru, brusný a leštící blok, leštící hadřík, 12 brusných papírů ve třech zrnitostech. Video

Odstraňovač škrábanců x QUIXX Akryl Scratch Remover v restaurátorské sadě

394,- Detail »


Odstraňovač škrábanců, Odstraňovač rýh a škrábanců z acrylových a plexi skel. Obsah 50g, doporučuji kliknout na video

Odstraňovač škrábanců x QUIXX Akryl Scratch Remover

186,- Detail »


Čistící látka na acrylová okna, na čištění a leštění, Odolný, možnost prát do 40°C. Lehké škrábance a matová místa odstraňujeme  pastou  450/470. Naneseme a lehkým tlakem 3-5 minut leštíme. Pak opláchneme horkou vodou.

Čistící látka na acrylová okna, na čištění a leštění Dometic

169,- Detail »


Odstraňovač rýh z plastových povrchů, Odstraní, nebo vyhladí rýhy v laku, sklolaminátu, plastech jako jsou umyvadla, toalety nebo sprchové vany. Předmětu dodá vysoký lesk

Odstraňovač rýh z plastových povrchů Dr.Keddo Kratzolan

244,- Detail »Nahoru