V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Plyn a díly, Regulátory, Secumotion Truma


310/796 Šroubení úhlové
Na objednání

473,-

Detail »

Šroubení úhlové


310/794 EisEx  Secumotion EisEx speciálně pro Secumotion, vkládá se mezi Duocomfort  Secumotion a regulátor Secumotion. Jiné použití není možné, není možné aplikovat na samotný regulátor Secumotion bez DuoComfortu
Na objednání

1 187,-

Detail »

EisEx Secumotion EisEx speciálně pro Secumotion, vkládá se mezi Duocomfort Secumotion a regulátor Secumotion. Jiné použití není možné, není možné aplikovat na samotný regulátor Secumotion bez DuoComfortu


310/793-5 Vysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory 750mm G8 s českou a slovenskou normou závitu bombyVysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory se specifickou národní normou závitu pro regulátory Secumotion, DuoControl CS, MonoControl CS a Duocomfort s pojistkou pro topení během jízdy. Podrobné informace o možnosti provozu plynových spotřebičů naleznete u jednotlivých regulátorů. 
Věnujte zvýšenou pozornost národní koncovce při výběru hadice. Příslušné regulátory naleznete v pravém sloupku.
Na objednání

1 214,-

Detail »

Vysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory 750mm G8 s českou a slovenskou normou závitu bomby Vysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory se specifickou národní normou závitu pro regulátory Secumotion, DuoControl CS, MonoControl CS a Duocomfort s pojistkou pro topení během jízdy. Podrobné informace o možnosti provozu plynových spotřebičů naleznete u jednotlivých regulátorů. Věnujte zvýšenou pozornost národní koncovce při výběru hadice. Příslušné regulátory naleznete v pravém sloupku.


310/797 Prodlužovací sada
Na objednání

701,-

Detail »

Prodlužovací sada


310/792-5 Vysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory 450mm G8 s českou a slovenskou normou závitu bomby Vysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory se specifickou národní normou závitu pro regulátory Secumotion, DuoControl CS, MonoControl CS a Duocomfort s pojistkou pro topení během jízdy. Podrobné informace o možnosti provozu plynových spotřebičů naleznete u jednotlivých regulátorů. 
Věnujte zvýšenou pozornost národní koncovce při výběru hadice. Příslušné regulátory naleznete v pravém sloupku.
Na objednání

1 187,-

Detail »

Vysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory 450mm G8 s českou a slovenskou normou závitu bomby Vysokotlaká hadice pro nástěnné regulátory se specifickou národní normou závitu pro regulátory Secumotion, DuoControl CS, MonoControl CS a Duocomfort s pojistkou pro topení během jízdy. Podrobné informace o možnosti provozu plynových spotřebičů naleznete u jednotlivých regulátorů. Věnujte zvýšenou pozornost národní koncovce při výběru hadice. Příslušné regulátory naleznete v pravém sloupku.


310/791 Duocomfort  Secumotion  Vhodný doplnění systému Secumotion, podobně jako Duomatic (Triomatic) čerpá automaticky z prázdnější lahve. Systém je použitelný pouze pro systém Secumotion, jiné použití není možné.
Na objednání

2 402,-

Detail »

Duocomfort Secumotion Vhodný doplnění systému Secumotion, podobně jako Duomatic (Triomatic) čerpá automaticky z prázdnější lahve. Systém je použitelný pouze pro systém Secumotion, jiné použití není možné.Nahoru