V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Auto-moto, Sedadla Pilot


88011 Sedadlo Pilot S5.1 Stratos šedéIdeální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.
Na objednání

12 933,-

Detail »

Sedadlo Pilot S5.1 Stratos šedé Ideální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.


88041 Sedadlo Pilot S8.1 Crafun modré s výsuvnou opěrkouIdeální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.
Na objednání

14 175,-

Detail »

Sedadlo Pilot S8.1 Crafun modré s výsuvnou opěrkou Ideální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.


88021 Sedadlo Pilot S5.1 Crafun modré Ideální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.
Na objednání

12 933,-

Detail »

Sedadlo Pilot S5.1 Crafun modré Ideální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.


88031 Sedadlo Pilot S8.1 Crafun šedé s výsuvnou opěrkou Ideální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.
Na objednání

14 175,-

Detail »

Sedadlo Pilot S8.1 Crafun šedé s výsuvnou opěrkou Ideální komfortní sedadla pro pohodlné sezení v obytných vozech, dodávkách nebo člunech. Ergonomie podle nejnonějsších poznatků, efektní design, ocelový rám, stavitelné opěradlo, výškově stavitelné loketní opěrky, kvalitní semišový potah. Na přání možno dodat se stavitelnou bederní opěrou, vyhřívané nebo s jinou látkou. Potah 100pct polyester. Pro pilotní sedadla jsou jiné otočné konzole než pro originální. Pokud chcete sedalda otáčet, zeptejte se u nás.Nahoru