V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci


322/169 Nabíjecí zdroj z 12V i 230V MT-Batterie Control Booster BCB 60/40/40 IUoUOptimální řešení elektrické výbavy vozidla. Dá se říci že to jsou 3 zařízení v jednom, i když není možné paralelní využití funkcí. Lze dobíjet ze zdroje 12V nebo 230V. Dobíječ montujeme mezi startovací a palubní baterii, což zajišťuje optimální dobíjení baterie za jízdy nebo ze sítě, což řídí vestavěné relé. Optimální nabíjení je zaručeno, nastavit nabíjení můžete pro kyselinové, gelové, AGM nebo LiFePO4. Ze sítě 230V můžete nabíjení snížit z plné hodnoty až na 10A. Při nabíjení během jízdy platí, že nabíjecí funkce boosteru funguje v zásislosti na stavu baterie, čímž je zajištěno plné nabití. Pulsní funkce řídí nabíjecí program, čímž chrání baterii před sulfatací.

Systémové napětí 12V, nabíjecí proud 60/40A, rozměr 300 x 70 x 270 mm, dodávka včetně teplortního čidla baterie a kabelu 5m pro ovládání.
Nové 2017
Na objednání

31 023,-

Detail »

Nabíjecí zdroj z 12V i 230V MT-Batterie Control Booster BCB 60/40/40 IUoU Optimální řešení elektrické výbavy vozidla. Dá se říci že to jsou 3 zařízení v jednom, i když není možné paralelní využití funkcí. Lze dobíjet ze zdroje 12V nebo 230V. Dobíječ montujeme mezi startovací a palubní baterii, což zajišťuje optimální dobíjení baterie za jízdy nebo ze sítě, což řídí vestavěné relé. Optimální nabíjení je zaručeno, nastavit nabíjení můžete pro kyselinové, gelové, AGM nebo LiFePO4. Ze sítě 230V můžete nabíjení snížit z plné hodnoty až na 10A. Při nabíjení během jízdy platí, že nabíjecí funkce boosteru funguje v zásislosti na stavu baterie, čímž je zajištěno plné nabití. Pulsní funkce řídí nabíjecí program, čímž chrání baterii před sulfatací. Systémové napětí 12V, nabíjecí proud 60/40A, rozměr 300 x 70 x 270 mm, dodávka včetně teplortního čidla baterie a kabelu 5m pro ovládání.


072/541 Univerzální přístřešek GT Box s okny zelený 280 x 276 x 260 cmInovativní samostatně stojící přístřešek s nafukovací konstrukcí z jednoho bodu pro univerzální použití jako altán, nebo stan k dodávce či karavanu kde může být upevněna dozadu nebo k boku. Nafouknutí trvá asi 3 minuty. 
Možnost dokoupení přední a zadní stěny a připojovacích elementů k autu
Balení 40 x 25 x 50 cm, 8 kg
Nové 2017
Na objednání

32 913,-

Detail »

Univerzální přístřešek GT Box s okny zelený 280 x 276 x 260 cm Inovativní samostatně stojící přístřešek s nafukovací konstrukcí z jednoho bodu pro univerzální použití jako altán, nebo stan k dodávce či karavanu kde může být upevněna dozadu nebo k boku. Nafouknutí trvá asi 3 minuty. Možnost dokoupení přední a zadní stěny a připojovacích elementů k autu Balení 40 x 25 x 50 cm, 8 kg


92036 Boky k markýzovému stanu Omnistor Residence G3 pro markýzu 9200 s výsunem 3 m a výškou 3XL 2,9 - 3,1 mTřetí generace osvědčeného stanu Safari Residence se skládá ze dvou dílů. Obou stěn a předního dílu v barvě RAL 9002. Každý díl se kupuje zvlášť a liší se zejména typem markýzy, ke které se stan staví a výškou markýzy v šesti možnostech, resp. její dolní hrany nad zemí. Oba boky jsou opatřeny okenní folií a moskytiérou s možností plného otevření.Boky i předek je opatřen kedrem, který zasunuje do rážky stavebního profilu. Se stavbou stanu G3 se můžete seznámit v odkazovaném videu. Druhé video je ukázkou modularity stanu
Nové 2017
Na objednání

35 640,-

Detail »

Boky k markýzovému stanu Omnistor Residence G3 pro markýzu 9200 s výsunem 3 m a výškou 3XL 2,9 - 3,1 m Třetí generace osvědčeného stanu Safari Residence se skládá ze dvou dílů. Obou stěn a předního dílu v barvě RAL 9002. Každý díl se kupuje zvlášť a liší se zejména typem markýzy, ke které se stan staví a výškou markýzy v šesti možnostech, resp. její dolní hrany nad zemí. Oba boky jsou opatřeny okenní folií a moskytiérou s možností plného otevření.Boky i předek je opatřen kedrem, který zasunuje do rážky stavebního profilu. Se stavbou stanu G3 se můžete seznámit v odkazovaném videu. Druhé video je ukázkou modularity stanu


070/801 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 300 x 220 cm 33 kgVšestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

32 265,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 300 x 220 cm 33 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


35001 Vestavná plynová lednice do karavanu RMV 5305, 12 / 230 Volt / plyn 30mbar pro dodávkyDíky kompaktním rozměrům je lednice ideální pro dodávková auta. Má odnímatelný marzák, vniřek je koncipován tak aby v lednici během jídy nic nechrastilo. dalším vylepšením je robustní uzavírací systém s možností uzavření při pootevřených dveřích pro ventilaci při nepoužívání. Automatický volič energie a ovládací dotykový panel.
Nové 2017
Na objednání

35 073,-

Detail »

Vestavná plynová lednice do karavanu RMV 5305, 12 / 230 Volt / plyn 30mbar pro dodávky Díky kompaktním rozměrům je lednice ideální pro dodávková auta. Má odnímatelný marzák, vniřek je koncipován tak aby v lednici během jídy nic nechrastilo. dalším vylepšením je robustní uzavírací systém s možností uzavření při pootevřených dveřích pro ventilaci při nepoužívání. Automatický volič energie a ovládací dotykový panel.


071/890 Markýza na stěnu karavanu F45 L 550 plášť titanium plátno Royal Grey 535 x 250 cm 46,5 kg	Nová koncepce markýz od firmy Fiamma k montáži na stěnu karavanu s použitím příslušných adaptérů nebo zavěšením do karavanové kedrové lišty.
Nabídka příslušenství a dílů ve vysoké kvalitě, výběr pláště podle barvy bílé, černé, nebo Titanium, montáž na stěnu, výběr barev plátna z vinylu. Okap v předním profilu, příprava pro kabel v ramenech, spodní podpora plátna pro perfektní navinutí, zesílené nosníky, měkký a tichý chod, elegantní design, lehký, robustní a bezpečný. Snadno čistitelná, tichá během jízdy, dokonalý aretační systém a s automatikou.
Nové 2017
Na objednání

38 421,-

Detail »

Markýza na stěnu karavanu F45 L 550 plášť titanium plátno Royal Grey 535 x 250 cm 46,5 kg Nová koncepce markýz od firmy Fiamma k montáži na stěnu karavanu s použitím příslušných adaptérů nebo zavěšením do karavanové kedrové lišty. Nabídka příslušenství a dílů ve vysoké kvalitě, výběr pláště podle barvy bílé, černé, nebo Titanium, montáž na stěnu, výběr barev plátna z vinylu. Okap v předním profilu, příprava pro kabel v ramenech, spodní podpora plátna pro perfektní navinutí, zesílené nosníky, měkký a tichý chod, elegantní design, lehký, robustní a bezpečný. Snadno čistitelná, tichá během jízdy, dokonalý aretační systém a s automatikou.


070/805 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 250 x 220 cm 28 kgVšestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

34 479,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 250 x 220 cm 28 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


322/277 Skládací solární modul Power Mobil série pro VW T5 a T6Neprůhledný solární modul a zároveň zastínění interiéru pro obytné vozy, snadná montáž pomocí suchého zipu, odolný povrch, integrovaná izolace, magnety pro uchycení na karoserii
Nové 2017
Na objednání

35 073,-

Detail »

Skládací solární modul Power Mobil série pro VW T5 a T6 Neprůhledný solární modul a zároveň zastínění interiéru pro obytné vozy, snadná montáž pomocí suchého zipu, odolný povrch, integrovaná izolace, magnety pro uchycení na karoserii


33356 Kompresorový chladící box CFX 100W do -22 stupňů AppMilníkem ve vývoji je nejmodernější chladící box třídy A++. Vysoce výkonný kompresor, extra izolace snižuje spotřebu energie o 35 procent oproti předchozím modelům. K tomu hichtech detaiily jako zpevněné rohy, panty z nerezové oceli, robustní vrchní kryt pro odolnost extrémním podmínkám. Přes to jsou boxy CFX překvapivě lehké a navíc u všech kromě modelu CFX-28 může být nastavována teplota přes aplikaci wifi. Předností je možnost hlubokého zmrazení až na 22 stupňů celsia bez ohledu na okolní teplotu, vnitřní osvětlení LED, odnímatelné víko s protiskluzovou podložkou, třístupňová ochrana akumulátoru
Nové 2017
Na objednání

33 453,-

Detail »

Kompresorový chladící box CFX 100W do -22 stupňů App Milníkem ve vývoji je nejmodernější chladící box třídy A++. Vysoce výkonný kompresor, extra izolace snižuje spotřebu energie o 35 procent oproti předchozím modelům. K tomu hichtech detaiily jako zpevněné rohy, panty z nerezové oceli, robustní vrchní kryt pro odolnost extrémním podmínkám. Přes to jsou boxy CFX překvapivě lehké a navíc u všech kromě modelu CFX-28 může být nastavována teplota přes aplikaci wifi. Předností je možnost hlubokého zmrazení až na 22 stupňů celsia bez ohledu na okolní teplotu, vnitřní osvětlení LED, odnímatelné víko s protiskluzovou podložkou, třístupňová ochrana akumulátoru


92551 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 43,4 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

40 473,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 43,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


92564 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 43,4 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

41 553,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 43,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


070/803 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 400 x 220 cm 38 kgVšestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

37 503,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 400 x 220 cm 38 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


070/806 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 300 x 220 cm 33 kgVšestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

37 611,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 300 x 220 cm 33 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


34853 Vestavná plynová lednice do karavanu N3142 E plus 12 / 230 Volt / plyn 30 mbarElegantní lednic pro vestavbu do karavanu se třemi volbami zdroje energie 12, 230 nebo plyn poskytuje uživatelsky příjemný design kombinovaný s moderní technologií zobrazení a ovládání na displeji. Lednice je nabízena ve dvou verzích. Elektrická LED verze N3000E šedá barva, nebo v černé barvě N3000A s dotykovým displejem. Lednice má špičkový chlladící výkon, vyměnitelné panty pro levé nebo pravé otevírání, automatické rozmrazování a ochranu, antikondenzační funkci, při volbe plynu automatické zapálení, snadno se čistí.
Podrobný popis najdete v doprovodném článku.
Nové 2017
Na objednání

45 630,-

Detail »

Vestavná plynová lednice do karavanu N3142 E plus 12 / 230 Volt / plyn 30 mbar Elegantní lednic pro vestavbu do karavanu se třemi volbami zdroje energie 12, 230 nebo plyn poskytuje uživatelsky příjemný design kombinovaný s moderní technologií zobrazení a ovládání na displeji. Lednice je nabízena ve dvou verzích. Elektrická LED verze N3000E šedá barva, nebo v černé barvě N3000A s dotykovým displejem. Lednice má špičkový chlladící výkon, vyměnitelné panty pro levé nebo pravé otevírání, automatické rozmrazování a ochranu, antikondenzační funkci, při volbe plynu automatické zapálení, snadno se čistí. Podrobný popis najdete v doprovodném článku.


92574 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 45,4 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu 
pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

43 443,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 45,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


92552 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4,5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 46,6 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

43 713,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4,5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 46,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


070/812 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 350 x 220 cm 36 kgVšestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

39 771,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 350 x 220 cm 36 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


92565 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4,5 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 46,6 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

44 793,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4,5 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 46,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


92584 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4,5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 48,6 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu 
pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

48 033,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4,5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 48,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


070/813 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 400 x 220 cm 38 kgVšestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

42 849,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 400 x 220 cm 38 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


92596 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4,5 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 48,6 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu 
pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

49 113,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4,5 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 48,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


92553 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 50,2 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

49 923,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 50,2 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


322/148 Kombinovaný měnič a dobíječ ICC 1600 SI-N 60AUniverzální přístroj pro obytné karavany.dobíjí baterii a v případě potřeby z baterie čerpá energii pro zásuvky 230V. Pokud je zařízení připojeno do elektrické sítě automaticky dobíjí baterie v závislosti na typu a kapacitě (oboje nastavitelné) a v případě potřeby i startovací baterii. V případě že dojde k zeslabení zdroje a například pro rozběh klimatizace potřebujete více proudu než poskytuje, může si měnič krátkodobě vypomoci z palubní baterie pomocí vestavěného sinusového měniče. Není li k dispozici síťový zdroj, dodává měnič z baterií proud do zásuvek. Při nepoužití se přístroj přepne do úsporného režimu. V dodávce je dálkové ovládání pro instalaci do interiéru. Tím se měnič spouští, případně přepíná do požadovaného módu. To také ukazuje, zda je připojena síť a aktuální výstupní výkon měniče. Přístroj je dodáván s bateriovým kabelem 1,5 m a prodlužovacím kabelem pro dálkové ovládání 5m
Nové 2017
Na objednání

45 603,-

Detail »

Kombinovaný měnič a dobíječ ICC 1600 SI-N 60A Univerzální přístroj pro obytné karavany.dobíjí baterii a v případě potřeby z baterie čerpá energii pro zásuvky 230V. Pokud je zařízení připojeno do elektrické sítě automaticky dobíjí baterie v závislosti na typu a kapacitě (oboje nastavitelné) a v případě potřeby i startovací baterii. V případě že dojde k zeslabení zdroje a například pro rozběh klimatizace potřebujete více proudu než poskytuje, může si měnič krátkodobě vypomoci z palubní baterie pomocí vestavěného sinusového měniče. Není li k dispozici síťový zdroj, dodává měnič z baterií proud do zásuvek. Při nepoužití se přístroj přepne do úsporného režimu. V dodávce je dálkové ovládání pro instalaci do interiéru. Tím se měnič spouští, případně přepíná do požadovaného módu. To také ukazuje, zda je připojena síť a aktuální výstupní výkon měniče. Přístroj je dodáván s bateriovým kabelem 1,5 m a prodlužovacím kabelem pro dálkové ovládání 5m


92566 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 5 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 50,2 kgMarkýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

51 003,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 5 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 50,2 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


072/521 Samostatně stojící přístřešek GT Home Van zelený 400 x 285 x 250 cmStan pro VAN jako T5, Marco Polo ap. Integrované připojení na kedrovou lištu, nebo prostým upevněním stanu přes střechu. Připojovací výška 230 - 250 cm, balení 60 x 60 x 35 cm, 17,5 kg
Nové 2017
Na objednání

48 033,-

Detail »

Samostatně stojící přístřešek GT Home Van zelený 400 x 285 x 250 cm Stan pro VAN jako T5, Marco Polo ap. Integrované připojení na kedrovou lištu, nebo prostým upevněním stanu přes střechu. Připojovací výška 230 - 250 cm, balení 60 x 60 x 35 cm, 17,5 kg


070/420 Stan ke karavanu Mirage 300 SA s nafukovací konstrukcí 300 x 300 x 255cm Stan Outwell Mirage z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling, Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení.
3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. 
Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér.
Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu.
Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm, balení 44 x 90 cm, 26 kg
Nové 2017
Na objednání

33 723,-

Detail »

Stan ke karavanu Mirage 300 SA s nafukovací konstrukcí 300 x 300 x 255cm Stan Outwell Mirage z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling, Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení. 3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér. Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu. Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm, balení 44 x 90 cm, 26 kg


072/540 Univerzální přístřešek GT Box s okny modrý 280 x 276 x 260 cm Inovativní samostatně stojící přístřešek s nafukovací konstrukcí z jednoho bodu pro univerzální použití jako altán, nebo stan k dodávce či karavanu kde může být upevněna dozadu nebo k boku. Nafouknutí trvá asi 3 minuty. 
Možnost dokoupení přední a zadní stěny a připojovacích elementů k autu
Balení 40 x 25 x 50 cm, 8 kg
Nové 2017
Na objednání

32 913,-

Detail »

Univerzální přístřešek GT Box s okny modrý 280 x 276 x 260 cm Inovativní samostatně stojící přístřešek s nafukovací konstrukcí z jednoho bodu pro univerzální použití jako altán, nebo stan k dodávce či karavanu kde může být upevněna dozadu nebo k boku. Nafouknutí trvá asi 3 minuty. Možnost dokoupení přední a zadní stěny a připojovacích elementů k autu Balení 40 x 25 x 50 cm, 8 kg


070/418 Stan pro busy Ocean Road SA 300 x 480 x 225 cm s nafukovací konstrukcí Samostatně stojící stan Ocean Road nabízí obrovské množství prostoru. Je vybaven všestrannými možnostmi připevnění, které umožňují použití buď jako markýzu nebo volně stojící rodinný stan. 
s jednoduchým, rychlým a spolehlivým připevněním na obou stranách vozidla.
Stabilita je zajištěna prostřednictvím Outwell stabilizačním systémem. V dodávce je i závěsná ložnoce pro píjemné a útulné spaní.
Materiál: Outtex 6000 (taffeta) s podlepenými švy. Konstrukce je nafukovací, díky tomu je stan rychle a pohodlně postavený. Připojovací výška okapu je 220 - 180 cm, podlaha z polyetylénu. Balení 84 x 42 x 42 cm, 26,8 kg
Nové 2017
Na objednání

35 073,-

Detail »

Stan pro busy Ocean Road SA 300 x 480 x 225 cm s nafukovací konstrukcí Samostatně stojící stan Ocean Road nabízí obrovské množství prostoru. Je vybaven všestrannými možnostmi připevnění, které umožňují použití buď jako markýzu nebo volně stojící rodinný stan. s jednoduchým, rychlým a spolehlivým připevněním na obou stranách vozidla. Stabilita je zajištěna prostřednictvím Outwell stabilizačním systémem. V dodávce je i závěsná ložnoce pro píjemné a útulné spaní. Materiál: Outtex 6000 (taffeta) s podlepenými švy. Konstrukce je nafukovací, díky tomu je stan rychle a pohodlně postavený. Připojovací výška okapu je 220 - 180 cm, podlaha z polyetylénu. Balení 84 x 42 x 42 cm, 26,8 kg


071/888 Markýza na stěnu karavanu F45 L 550 plášť bílý plátno Royal Grey 535 x 250 cm 46,5 kg Nová koncepce markýz od firmy Fiamma k montáži na stěnu karavanu s použitím příslušných adaptérů nebo zavěšením do karavanové kedrové lišty.
Nabídka příslušenství a dílů ve vysoké kvalitě, výběr pláště podle barvy bílé, černé, nebo Titanium, montáž na stěnu, výběr barev plátna z vinylu. Okap v předním profilu, příprava pro kabel v ramenech, spodní podpora plátna pro perfektní navinutí, zesílené nosníky, měkký a tichý chod, elegantní design, lehký, robustní a bezpečný. Snadno čistitelná, tichá během jízdy, dokonalý aretační systém a s automatikou.
Nové 2017
Na objednání

37 962,-

Detail »

Markýza na stěnu karavanu F45 L 550 plášť bílý plátno Royal Grey 535 x 250 cm 46,5 kg Nová koncepce markýz od firmy Fiamma k montáži na stěnu karavanu s použitím příslušných adaptérů nebo zavěšením do karavanové kedrové lišty. Nabídka příslušenství a dílů ve vysoké kvalitě, výběr pláště podle barvy bílé, černé, nebo Titanium, montáž na stěnu, výběr barev plátna z vinylu. Okap v předním profilu, příprava pro kabel v ramenech, spodní podpora plátna pro perfektní navinutí, zesílené nosníky, měkký a tichý chod, elegantní design, lehký, robustní a bezpečný. Snadno čistitelná, tichá během jízdy, dokonalý aretační systém a s automatikou.


33358 Dvouzonový kompresorový chladící box CFX 65 DZ Současné mražení a chlazení potravin umožňuje dvouzonový box díky dvěma teplotním zónám v rozpětí +10st. C až -22st.C.. dokonale technicky zpracování s rohovými výztuhami, nerezovými panty, robustním horním krytem. Box má sklopná madla pro přepravu a box CFX-95DZ má navíc možnost ovládání teploty přes aplikaci mobilu. Prostor pro chlazení a mražení může být individuálně nastavován.
Nové 2017
Na objednání

31 293,-

Detail »

Dvouzonový kompresorový chladící box CFX 65 DZ Současné mražení a chlazení potravin umožňuje dvouzonový box díky dvěma teplotním zónám v rozpětí +10st. C až -22st.C.. dokonale technicky zpracování s rohovými výztuhami, nerezovými panty, robustním horním krytem. Box má sklopná madla pro přepravu a box CFX-95DZ má navíc možnost ovládání teploty přes aplikaci mobilu. Prostor pro chlazení a mražení může být individuálně nastavován.


070/802 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 350 x 220 cm 36 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

34 425,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 350 x 220 cm 36 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


070/810 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 250 x 220 cm 28 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

34 479,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 250 x 220 cm 28 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


322/285 Skládací solární modul Power Mobil série pro Fiat Ducato Neprůhledný solární modul a zároveň zastínění interiéru pro obytné vozy, snadná montáž pomocí suchého zipu, odolný povrch, integrovaná izolace, magnety pro uchycení na karoserii
Nové 2017
Na objednání

35 073,-

Detail »

Skládací solární modul Power Mobil série pro Fiat Ducato Neprůhledný solární modul a zároveň zastínění interiéru pro obytné vozy, snadná montáž pomocí suchého zipu, odolný povrch, integrovaná izolace, magnety pro uchycení na karoserii


070/421 Stan ke karavanu Mirage 400 SA s nafukovací konstrukcí 400 x 300 x 255cm Stan Outwell Mirage z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling, Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení.
3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. 
Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér.
Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu.
Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm, balení 46 x 95 cm, 32 kg
Nové 2017
Na objednání

39 123,-

Detail »

Stan ke karavanu Mirage 400 SA s nafukovací konstrukcí 400 x 300 x 255cm Stan Outwell Mirage z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling, Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení. 3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér. Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu. Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm, balení 46 x 95 cm, 32 kg


92545 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 43,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

40 473,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 43,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


309/540 Plynové a elektrické topení Vario Heat Eco Nové topení pro karavany nahrazující starší model E2400 a E4000. Topný výkon je nastaven na displeji je řízen automaticky a výkonový stupeň se nastavené teplotě přizpůsobí. Rychlý ohřev je možné nastavit funkcí boost. V případě že máte klimatizaci Truma, tak ji můžete s touto jednotkou ovládat také.

Specifikace Vario Heat Eco výkon 1 stupeň 1300W / 2s 2800 W, průtok vzduchu 75 / 155m3/h, spotřeba plynu 100g/h / 220g/h, spotřeba proudu (12V) 0,65A / 2,75A
Nové 2017
Na objednání

37 503,-

Detail »

Plynové a elektrické topení Vario Heat Eco Nové topení pro karavany nahrazující starší model E2400 a E4000. Topný výkon je nastaven na displeji je řízen automaticky a výkonový stupeň se nastavené teplotě přizpůsobí. Rychlý ohřev je možné nastavit funkcí boost. V případě že máte klimatizaci Truma, tak ji můžete s touto jednotkou ovládat také. Specifikace Vario Heat Eco výkon 1 stupeň 1300W / 2s 2800 W, průtok vzduchu 75 / 155m3/h, spotřeba plynu 100g/h / 220g/h, spotřeba proudu (12V) 0,65A / 2,75A


070/811 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 300 x 220 cm 33 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

37 611,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel levý 300 x 220 cm 33 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


33359 Dvouzonový kompresorový chladící box CFX 95 DZW App Současné mražení a chlazení potravin umožňuje dvouzonový box díky dvěma teplotním zónám v rozpětí +10st. C až -22st.C.. dokonale technicky zpracování s rohovými výztuhami, nerezovými panty, robustním horním krytem. Box má sklopná madla pro přepravu a box CFX-95DZ má navíc možnost ovládání teploty přes aplikaci mobilu. Prostor pro chlazení a mražení může být individuálně nastavován.
Nové 2017
Na objednání

36 153,-

Detail »

Dvouzonový kompresorový chladící box CFX 95 DZW App Současné mražení a chlazení potravin umožňuje dvouzonový box díky dvěma teplotním zónám v rozpětí +10st. C až -22st.C.. dokonale technicky zpracování s rohovými výztuhami, nerezovými panty, robustním horním krytem. Box má sklopná madla pro přepravu a box CFX-95DZ má navíc možnost ovládání teploty přes aplikaci mobilu. Prostor pro chlazení a mražení může být individuálně nastavován.


92583 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 45,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu 
pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

43 443,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 45,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


92546 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4,5 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 46,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

43 713,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 4,5 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 46,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


92595 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 45,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu 
pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

44 523,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4 x 2,75 m plášť elox plátno Mystic Grau 45,4 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


070/807 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 350 x 220 cm 36 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

39 771,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 350 x 220 cm 36 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


92575 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4,5 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 48,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu 
pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

48 033,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 4,5 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 48,6 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


070/808 Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 400 x 220 cm 38 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

42 849,-

Detail »

Pětidílný celoroční stan Kitzbuhel pravý 400 x 220 cm 38 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


070/804 Sedmidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 450 x 250 cm 42 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm
Nové 2017
Na objednání

43 605,-

Detail »

Sedmidílný celoroční stan Kitzbuhel středový 450 x 250 cm 42 kg Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu. Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem. Konstrukce ocelová 28 mm


309/541 Plynové a elektrické topení Vario Heat Comfort Nové topení pro karavany nahrazující starší model E2400 a E4000. Topný výkon je nastaven na displeji je řízen automaticky a výkonový stupeň se nastavené teplotě přizpůsobí. Rychlý ohřev je možné nastavit funkcí boost. V případě že máte klimatizaci Truma, tak ji můžete s touto jednotkou ovládat také.

Specifikace Vario Heat Eco výkon 1 stupeň 1300W / 2s 2800 W / 3s 3700W, průtok vzduchu 75 / 155 / 210 m3/h, 
spotřeba plynu 100g/h / 220 / 290g/h, spotřeba proudu (12V) 0,65A / 2,75A / 5,4A
Nové 2017
Na objednání

44 253,-

Detail »

Plynové a elektrické topení Vario Heat Comfort Nové topení pro karavany nahrazující starší model E2400 a E4000. Topný výkon je nastaven na displeji je řízen automaticky a výkonový stupeň se nastavené teplotě přizpůsobí. Rychlý ohřev je možné nastavit funkcí boost. V případě že máte klimatizaci Truma, tak ji můžete s touto jednotkou ovládat také. Specifikace Vario Heat Eco výkon 1 stupeň 1300W / 2s 2800 W / 3s 3700W, průtok vzduchu 75 / 155 / 210 m3/h, spotřeba plynu 100g/h / 220 / 290g/h, spotřeba proudu (12V) 0,65A / 2,75A / 5,4A


92547 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 5 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 50,2 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

49 923,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 8000 5 x 2,75 m plášť bílý plátno Mystic Grau 50,2 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž pomocí přiloženého adaptéru, nebo zavěšením do kedrové lišty, případně můžete vybrat některý z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower


322/193 Solární komplet MT 210 Flat Light SM-LFS 2 moduly 1125 x 545 mm Solární panely vysoce kvalitativní řady Flat Light jsou určeny pro přímé nalepení na střechu karavanu. estrémně lehký pochozí modul a nízká výška, absolutně vodotěsná střešní průchodka. Díky hornímu povrchu vysoký zisk energie (105Wp na kus) lze panel nalepit i na mírně zaoblené střechy. Dodávka obsahuje kompletní dodávku včetně lepidla a solárního regulátoru s teplotním čidlem baterie pro baterie gelové, kyselinové, LiFePO4 i AGM. Solární regulátor má druhý výstup pro startovací baterii a připojení pro solární displej. K dispozici jsou kabely pro propojení s vozy s EBL (Hymer Group)
Nové 2017
Na objednání

45 846,-

Detail »

Solární komplet MT 210 Flat Light SM-LFS 2 moduly 1125 x 545 mm Solární panely vysoce kvalitativní řady Flat Light jsou určeny pro přímé nalepení na střechu karavanu. estrémně lehký pochozí modul a nízká výška, absolutně vodotěsná střešní průchodka. Díky hornímu povrchu vysoký zisk energie (105Wp na kus) lze panel nalepit i na mírně zaoblené střechy. Dodávka obsahuje kompletní dodávku včetně lepidla a solárního regulátoru s teplotním čidlem baterie pro baterie gelové, kyselinové, LiFePO4 i AGM. Solární regulátor má druhý výstup pro startovací baterii a připojení pro solární displej. K dispozici jsou kabely pro propojení s vozy s EBL (Hymer Group)


072/520 Samostatně stojící přístřešek GT Home Van modrý 400 x 285 x 250 cm Stan pro VAN jako T5, Marco Polo ap. Integrované připojení na kedrovou lištu, nebo prostým upevněním stanu přes střechu. Připojovací výška 230 - 250 cm, balení 60 x 60 x 35 cm, 17,5 kg
Nové 2017
Na objednání

48 033,-

Detail »

Samostatně stojící přístřešek GT Home Van modrý 400 x 285 x 250 cm Stan pro VAN jako T5, Marco Polo ap. Integrované připojení na kedrovou lištu, nebo prostým upevněním stanu přes střechu. Připojovací výška 230 - 250 cm, balení 60 x 60 x 35 cm, 17,5 kg


92585 Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 53,2 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu 
pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePower
Nové 2017
Na objednání

52 353,-

Detail »

Markýza na karavan s motorem a dálkovým ovládáním Omnistor 9200 5 x 2,75 m plášť krémový plátno Mystic Grau 53,2 kg Markýza pro karavan ovládaná elektrickým motorem koncipovaná pro velká vozidla, montáž na střechu pomocí některého z montážních adaptérů z naší nabídky. Motor markýzy je pro napětí 230 V, pro převod z 12V je nutno dokoupit měnič, doporučujeme měnič Dometic SinePowerNahoru