Rozkladová chemie pro WC Agua Kem Sachets


Rozkladová chemie pro WC Agua Kem Sachets
Kategorie: Vše o chemických WC
Datum:
Aktualizace: 2014-03-16
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Rozkladová chemie Aqua Kem Sachets a podobné konkurenční výrobky jsou zajímavou alternativou pro ty, kteří nechtějí dávkovat kazetová WC z lahve a navíc umožňuje i bezproblémové zimní skladování. Vůní silně připomíná známý Aqua Kem Blue, jen je v samostatné nádobě v podobě 'Sachets', tedy předem nadávkovaných oddělených sáčcích. 15 sáčků pro patnáctero použití. Poměr použití vůči ceně je poměrně zajímavý, řekl bych že je srovnatelný s Aqua Kem Blue.

Funkce je v podstatě stejná, jen je třeba při dávkování mít suché ruce,na což výrobce důrazně upozorňuje. Nasypeme jeden Sachet (sáček) donádrže (20 litrů) a doplníme 2 litry vody. Do větších nádrží dolijemevody více. Přípravek v žádném případě nesmíme sypat do horních nádrží splachovacím roztokem. Podle potřeby, nebo v závislosti na teplotěmůžeme dávkovat i větší množství. Obsah fekální nádoby vyléváme jen dojímek k tomu určených. V žádném případě nevyléváme v přírodě. Po vylitínádobu důkladně vypláchneme.

Platí všechna běžná opatření při práci s chemikáliemi. Pozor na oči, nastyk s pokožkou, na požití. Nesmí být skladováno s potravinami,maximální teplota skladování +40°C. Při zasažení očí vypláchnout vodoua konzultovat s očním lékařem. Opakované použití přípravku není možné.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Rozkladová chemie WC, 15 sáčků pro každodenní použití. Snadné dávkování, stačí vhodit sáček do odpadní nádrže a zalít 2-3 litry vody. Sáček i s obsahem se okamžitě rozloží. Výdrž dávky 4-5 dní.

Rozkladová chemie WC Thetford Aqua Kem Sachets 15 x 30g

369,- Detail »


Tablety pro rozklad fekálií, Šetrné k životnímu prostředí, balené ve folii, se kterou se vhodí 1 tableta do fekální nádrže

Tableta je určena pro všechny chemické WC, je velmi výkonná, rychle rozkládá fekálie bez produkce plynů a pachů.

Tablety pro rozklad fekálií Dometic Green Care Tabs balení 16 tablet

365,- Detail »


Rozkladová chemie pro chemické WC, Rozkladová chemie Aqua Kem Sachets Green, jednoduché dávkování, možno likvidovat v jímkách podle normy 11734, biologický obsah likviduje obsah pevných látek a rozpustného papíru, průměrná doba použití až 4 dny, obsah 12 sáčků

Rozkladová chemie pro chemické WC Thetford Aqua Kem Green Sachets 12 kusů

291,- Detail »Nahoru