V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Voda, Desinfekce vody, Aquatec bez chemie


300/904 Stabilizátor pitné vody Silvertex pro nádrže do 40 LitrůBezchemický přípravek na bázi iontů stříbra udrží čistou vodu v nádrži po dobu jednoho roku. Čistí a udržuje nádrž a vodní cedení čisté, stačí vložit do nádrže, napustit vodu a je hotovo.  Přípravek je určen pro plastové nebo nerezové nádrže.
Na objednání

672,-

Detail »

Stabilizátor pitné vody Silvertex pro nádrže do 40 Litrů Bezchemický přípravek na bázi iontů stříbra udrží čistou vodu v nádrži po dobu jednoho roku. Čistí a udržuje nádrž a vodní cedení čisté, stačí vložit do nádrže, napustit vodu a je hotovo. Přípravek je určen pro plastové nebo nerezové nádrže.


300/903 Stabilizátor pitné vody Silvertex pro nádrže 121 - 150 litrůBezchemický přípravek na bázi iontů stříbra udrží čistou vodu v nádrži po dobu jednoho roku. Čistí a udržuje nádrž a vodní cedení čisté, stačí vložit do nádrže, napustit vodu a je hotovo.  Přípravek je určen pro plastové nebo nerezové nádrže.
Na objednání

2 022,-

Detail »

Stabilizátor pitné vody Silvertex pro nádrže 121 - 150 litrů Bezchemický přípravek na bázi iontů stříbra udrží čistou vodu v nádrži po dobu jednoho roku. Čistí a udržuje nádrž a vodní cedení čisté, stačí vložit do nádrže, napustit vodu a je hotovo. Přípravek je určen pro plastové nebo nerezové nádrže.


300/902 Stabilizátor pitné vody Silvertex pro nádrže do 120 Liter Bezchemický přípravek na bázi iontů stříbra udrží čistou vodu v nádrži po dobu jednoho roku. Čistí a udržuje nádrž a vodní cedení čisté, stačí vložit do nádrže, napustit vodu a je hotovo. Přípravek je určen pro plastové nebo nerezové nádrže.
Na objednání

1 347,-

Detail »

Stabilizátor pitné vody Silvertex pro nádrže do 120 Liter Bezchemický přípravek na bázi iontů stříbra udrží čistou vodu v nádrži po dobu jednoho roku. Čistí a udržuje nádrž a vodní cedení čisté, stačí vložit do nádrže, napustit vodu a je hotovo. Přípravek je určen pro plastové nebo nerezové nádrže.Nahoru