Batterie Computer


Batterie Computer
Kategorie: Vše o elektřině v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Baterie Computer MT 2000

Baterie Computer MT 2000

Promyšlený kontrolní přístroj pro akumulátor ve vozidle. Podle ceny si můžeme zvolit požadovaný komfort. Základní verze umí podat přesné informace o napětí, nabíjecím a vybíjecím proudu a změří kapacitubaterie. šipka ukáže směr toku proudu do baterie nebo z baterie. Při výběru musíme dávat pozor na celkovou kapacitu všech akumulátorů, koupíte li poddimenzovaný přístroj, nebude ukazovat. Tlačítkem se nastaví automaticky stav kapacity akumulátorů a ten se při spotřebě odečítá, nebo při nabíjení přičítá. O stupeň výše je přístroj, u kterého lze řídit sepnutí nebo vypnutí spotřebičů podle nastavení kapacity. Přístroj funguje na bázi energetického počítadla, tedy po instalaci bude trvat nějakou chvilku (den, dva), než se automaticky nastaví.

Baterie Computer MT 3000 H

Baterie Computer MT 3000 H

Současným vrcholem je přístroj pro hybridní systém Hybrid AutarkSystem , ale to se skoro bojím napsat, protože elektronika i pro karavany jde s vývojem tak vpřed, že dneska už tyto údaje mohou být staré. Dynamickým výrobcem těchto zařízení je firma Mobile Technology s webovou adresou www.buettner-elektronik.de, všelijaké kontrolní přístroje MT přístroje lze koupit i u nás, ovšem bez českých návodů, ty prostě nejdou na tuto elektroniku vyrábět. Jsou velmi drahé a při překotném vývoji dalších elektronických produktů mají v přeneseném významu slova krátkou životnost. Pokud je pro vás absence českého návodu překážkou, tak to prosím ani neobjednávejte. Tyto přístroje jsou svou cenou určeny jen pro velmi náročné karavanisty, takže s nějakým masovým prodejem nepočítáme. Pokud vládnete alespoň trochu angličtinou nebo němčinou, přístroj snadno nastavíte

Návod v německém jazyce:

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Solární rozšiřující modul, Solární modul můžete přikoupit pro rozšíření setu 322/192. Regulátor je na připojení připraven

Solární rozšiřující modul Mobile Technology MT 105 Flat Light SM-LFS 1125 x 545 mm

19 100,- Detail »


Sada pro lepení držáků solárních panelů, Sada se skládá z 2x polymerového lepidla Terostat 9220 80ml, 1x univerzální čistič Loctite 7063, 8x šroub, 2 klip pro upevnění kabelu na rám.

Sada pro lepení držáků solárních panelů Truma

1 376,- Detail »


Solární regulátor, Solární regulátor s mnoha ovládacími a kontrolními funkcemi, maximální nabíjecí proud 10A

Solární regulátor Truma SDC 10 pro panel 50 - 150Wp

3 482,- Detail »Nahoru