Cargo Strap


Cargo Strap
Kategorie: Vše o karoserii karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Zajímavý systém fixace předmětů v garáži, jako kempového nábytku, sportovního nářadí, nebo prostě čehokoliv můžeme najít v katalogu Frankana 2008 na straně 116. Nosné šíny jsou 53 cm z materiálu ABS, dodávané jsou kompletně se 24 šrouby, upínacími popruhy, 4 háky. Maximální nosnost 20 kg, maximální vzdálenost vertikálních šín je 80 cm pokud chcete upínat těžší předměty, doporučujeme pořídit Cargo Strap Kit s dalšími šínami, háky a popruhy.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Upevnění nákladu v pologaráži, Speciální šíny pro uchycení předmětů v garáži, nosnost 20 kg, 4 háky, 2 popruh, 24 šroubů, pro těžší předměty doporučujeme dokoupit 136/646-1 Cargo Strap Kit

Upevnění nákladu v pologaráži Fiamma Cargo Strap 2 šíny + 4 oka + 24 šroubů

652,- Detail »


Lišta s pěti oky pro uchycení předmětů v garáži karavanu, Držák pro upevnění předmětů v garáži. Sada se skládá ze dvou nerezových lyžin k upevnění na stěnu a 5 kusů ok různé velikosti.

Lišta s pěti oky pro uchycení předmětů v garáži karavanu Fiamma Garage - Bars 40 x 25 x 2000mm

1 899,- Detail »


Rozpěrná tyč k zajištění nákladu v pologaráži, Solidní teleskopická tyč k zajištění předmětů v pologaráži, flexibilní umožní nastavit plynule šířku. Koncovky s gumy, eloxovaný hliník, stavitelná do 170 cm, rozměr 93 x 8 x 6 cm.

Rozpěrná tyč k zajištění nákladu v pologaráži Fiamma 93 x 8 x 6 cm

961,- Detail »


Oka,

Oka Fiamma Cargo Strap Kit 4 kusy a 2 popruhy

320,- Detail »


Sada ok pro,

Sada ok pro Fiamma Garage - Bars 2 kusy

194,- Detail »Nahoru