Cassette Tank Cleaner


Cassette Tank Cleaner
Kategorie: Vše o chemických WC
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Silný prostředek pro fekální nádrže mobilních toalet

Odstraňuje perfektně vápenité usazeniny v nádrži. Doporučuje se pravidelný interval čištění 2-3x za rok. Příjemná čerstvá vůně. Použití: nalijte 300 ml Cassette Tank Cleaner do prázdné fekální nádoby a přilijte nejméně 5 litrů vody. Voda teplá (max 40°C) zvyšuje účinnost proti vápenitým usazeninám a čistící sílu. Protřepejte obsah tak, aby se roztok dostal na všechny stěny. Jízda zvyšuje efektivitu. Nechte roztok Cassette Tank Cleaner minimálně 16 hodin ve fekální nádobě, přičemž nechte šoupě lehce pootevřené, aby plyny a reakce nezpůsobovaly přetlak.

Pokud musíte vyčistit i strop nádoby, otočte fekální nádobu obráceně (pak je nutno šoupě uzavřít). Pak vyprázdněte nádobu na určeném místě a vnitřek důkladně propláchněte vodou. Při silnějším znečištění opakujte celý postup znovu. Pro normální použití nepřidávejte Cassette Tank Cleaner do nádoby, pouze při čištění. Obal se nedá použít znovu.

  • S2 - nesmí se dostat do rukou dětem
  • S13 - Nesmí být skladováno s jídlem, při práci nejezte, nepijte a nekuřte

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Přípravek na čištění fekální nádrže chemických WC, Silný čistící prostředek vnitřních stran fekální nádrže Thetford kazety. Čistič nejen čistí, ale uvolňuje i vápenité usazeniny a uvolňuje i pohyblivé části. Příjemná čerstvá vůně. Bez nebezpečí pro všechny umělé hodnoty. Obsah: 1 litr.

Přípravek na čištění fekální nádrže chemických WC Thetford Aqua Tank Cleaner, 1 litr

227,- Detail »Nahoru