V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Voda, Desinfekce vody, Certinox pro nádrže


300/931 Konzervace vody TankFrisch CTF 25 PVšestranný přípravek na přírodní bázi kyseliny citronové tlumí pachy, špatné chutě a vápník v nádržích, vodních vedeních a čerpadlech kartavanů na osvědčené bázi stříbra a brání znovuznečištění.
Na objednání

351,-

Detail »

Konzervace vody TankFrisch CTF 25 P Všestranný přípravek na přírodní bázi kyseliny citronové tlumí pachy, špatné chutě a vápník v nádržích, vodních vedeních a čerpadlech kartavanů na osvědčené bázi stříbra a brání znovuznečištění.


300/930 Desinfekce vodní nádrže Certinox Tankrein CTR 250 g prášku pro 250 litrů vodyPomocí aktivního kyslíku odstraní řasy  a bakterie z vnitřních stěn nádrží, hadic a čerpadel. Bez chloru a tensidů. Ochrana před opětovným znečištěním.
Na objednání

378,-

Detail »

Desinfekce vodní nádrže Certinox Tankrein CTR 250 g prášku pro 250 litrů vody Pomocí aktivního kyslíku odstraní řasy a bakterie z vnitřních stěn nádrží, hadic a čerpadel. Bez chloru a tensidů. Ochrana před opětovným znečištěním.


300/934 Přípravek do odpadních nádrží SchleimEx CSE 100 P 250g Rozpouští obsah odpadních nádrží, eliminuje pachy díky aktivnímu kyslíku a současně desinfikuje
Na objednání

365,-

Detail »

Přípravek do odpadních nádrží SchleimEx CSE 100 P 250g Rozpouští obsah odpadních nádrží, eliminuje pachy díky aktivnímu kyslíku a současně desinfikujeNahoru