Chemie WC návod k použití


Chemie WC návod k použití
Kategorie: Vše o chemických WC
Datum:
Aktualizace: 2014-01-31
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Návody na chemie Thetford pro chemické toalety ve formátu *.pdf pro použití na cesty stahujte zde. Dříve byl každý návod zvlášť v html, takže se tiskl i s webovou stránkou, nyní je možno jej vytisknout a uložit někde v karavanu.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Rozkladová chemie WC, 15 sáčků pro každodenní použití. Snadné dávkování, stačí vhodit sáček do odpadní nádrže a zalít 2-3 litry vody. Sáček i s obsahem se okamžitě rozloží. Výdrž dávky 4-5 dní.

Rozkladová chemie WC Thetford Aqua Kem Sachets 15 x 30g

369,- Detail »


Rozkladová chemie WC, Světově nejprodávanější rozkladový prostředek pro chemické WC, velmi výkonný, silný prostředek pro rozklad fekálií . Příjemná svěží vůně, účinný rozklad fekálií 4-5 dní. Pokud chemie zmrzne, neztratí účinek.

Rozkladová chemie WC Thetford Aqua Kem Blue 2 litry

352,- Detail »


Rozkladová chemie WC,

Rozkladová chemie WC Thetford Agua Kem Green 0,4 litrů

110,- Detail »


Rozkladová chemie WC, Tekutá biologicky aktivní chemie do WC k dennímu použití. Aqua Kem Green
podporuje rozklad obsahu fekální nádoby biologickým postupem. Vydrží aktivní 3-4 dny.  Chemien nezamrzá do -20stup., pokud zamrzne, neztratí  účinek. Aqua Kem Green používáme tehdy, pokud musíme vylít odpad do biologického septiku.

Rozkladová chemie WC Thetford Agua Kem Green 1,5 ltr

320,- Detail »


Desinfekční sprej pro chemické WC s centrálním splachováním, Desinfekční sprej na bázi Aqua Rinse Plus pro chemické WC s centrální nádrží. Efektivní oplach, svěží vůně, poskytuje ochranu před usazeninami, čistí a maže těsnění, šetří vodu, redukuje fleky. Perfektně kombinovatelný s Thetford Toilet Bowl. Výdrž 550x stříknutí, to je 110 použití po 5 stříknutí.

Desinfekční sprej pro chemické WC s centrálním splachováním Thetford Aqua Rinse 500 ml

123,- Detail »


Sanitární přísada do WC nádrže, Praktické balení pro snadnější vyprázdnění fekální nádoby, snadné dávkování, redukce usazenin, možno přidávat další sáček po 4-5 dnech.

Sanitární přísada do WC nádrže Thetford Aqua Kem Blue Sachets 12 sáčků

279,- Detail »


Přípravek na čištění fekální nádrže chemických WC, Silný čistící prostředek vnitřních stran fekální nádrže Thetford kazety. Čistič nejen čistí, ale uvolňuje i vápenité usazeniny a uvolňuje i pohyblivé části. Příjemná čerstvá vůně. Bez nebezpečí pro všechny umělé hodnoty. Obsah: 1 litr.

Přípravek na čištění fekální nádrže chemických WC Thetford Aqua Tank Cleaner, 1 litr

227,- Detail »


Čistící prostředek na gumy, Čistí a chrání vše, co je gumové - pneumatiky, těsnění, panty, zámky atd.

Čistící prostředek na gumy Thetford

102,- Detail »Nahoru