Coleman série CPX 6


Coleman série CPX 6
Kategorie: Vše o elektřině v karavanu
Datum:
Aktualizace: 2014-01-31
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Coleman CPX 6 sestava svítidel s jednotným zdrojem energie

Sháníte pořád pro někoho nějaký dárek? Já bych tu pár možností měl. Firma Coleman uvedla na trh svítilny pro kemping a volný čas s jednotným zdrojem energie. Můžete tak používat základní zdroj obsahující obyčejné monočlánky, nebo nabíjecí akumulátor s nabíječkou 12 nebo 230V. Všechny spotřebiče ze série CPX 6 mají kompatibilní zdroje, tedy je možno svítilny měnit podle potřeby a stačí jen měnit baterie nebo akumulátor, který lze dokoupit zvlášť v počtu podle potřeby.

Svítilny podle účelu

svítilny Coleman CPX 6

Duolampa CPX 6 dva v jednom

Dva v jednom znamená buď základní výkonnou svítilnu, nebo praktickou svítilnu o kterou se můžete podělit. Oba moduly se dají rozdělit na dva separátní díly a každý používat samostatně. Oba panely mají integrované madlo které je konstruováno tak, aby se v případě potřeby dalo použít i s rukavicemi. Každý panel má svůj spínač, žárovku LED. Světelný výkon celá lampa 216lm, jednotlivý panel 92lm. Dosvit lampy 10m, panelu 8m. Lampa vydrží svítit až 56h, oddělený panel až 23h. Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

Duolampa CPX 6 dva v jednom fotogalerie

Duolampa CPX 6 dva v jednom Duolampa CPX 6 dva v jednom Duolampa CPX 6 dva v jednom Duolampa CPX 6 dva v jednom

Lampa a svítilna CPX 6 Hybrid

Hybridní lampa umožní nasvítit interiér a v případě potřeby použít lampu jako klasickou svítilnu. Vertikáln integrovaná svítilna zesiluje světelný účinek lucerny. Lucerna má různé úrovně jasu a to lze ovládat přes centrální spínač. Má závesné nebo ruční madlo. Svítilná má samostatný akumulátor, který se nabíjí pokud je svítilna umístěna ve své základně. Nabíjení probíhá při zasunutí baterie nebo akumulátoru CPX. Plášť lucerny je z odolného PVC, průhlady z polycarbonátu.

Světelný výkon
       lampa se svítilnou   dosvit    výdrž baterie
nastavení High     243lm      9m      56h
nastavení med-low   120lm      6m      85h
nastavení low      42lm      4m     131h
Lampa bez svítilny
nastavení med-high   223lm      8m      47h
nastavení med-low   120lm      6m      85h
Svítilna bez lampy   120lm     81m      2h  
Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

Lampa a svítilna CPX 6 Hybrid fotogalerie

Lampa a svítilna CPX 6 Hybrid Lampa a svítilna CPX 6 Hybrid Lampa a svítilna CPX 6 Hybrid Lampa a svítilna CPX 6 Hybrid

Závěsná lampa CPX 6 Easy Hanging

Kompaktní lampa s výborným světelným výkonem a flexibilním páskem na suchý zip. Může být použit vertikálně nebo horizontálně. Lampa má dva stupně svitu High/Low ovládané centrálním spínačem. Je zhotovena z robustního materiálu a exponovaná místa jsou vyztužena odolnou gumou. Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

          Světelný výkon        výdrž baterie
nastavení High     141lm      8m      65h
nastavení Low      58lm      5m      155h   

Závěsná lampa CPX 6 Easy Hanging fotogalerie

Závěsná lampa CPX 6 Easy Hanging Závěsná lampa CPX 6 Easy Hanging Závěsná lampa CPX 6 Easy Hanging

Mobilní nabíječka CPX

Mobilní nabíječka pro mobilní telefony, přehrávače MP3 a další zařízení s nabíjecím vstupem USB. Připojení 5V a USB, výkon do 500mA. Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

Stolní lampa CPX 6 Night

Klasická stolní lampička s příjemným bílým světlem se dvěma výkonovými stupni. Lampička je odolná i počasí, tedy je ji možno použív uvnitř i venku. Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

          Světelný výkon        výdrž baterie
nastavení High     81lm      5m
nastavení Low             3m      107h   

Pracovní lampa CPX 6 otočná

Ultra silná pracovní lampa k zavěšení nebo postavení tak, aby zůstaly volné ruce. Otočná hlava až o 90 stupňů s karabinovým uchycením. Gumové plochy chrání lampu před poškozením. Integrovaný spínač v madle, použití lampy venku nebo uvnitř. Obal z odolného ABS, průsvity z polykarbonátu. Žárovka Cree 7090 XR-E Emitter LED bílá. Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

                  Světelný výkon     výdrž baterie
baterie        158lm       241m          82h
akumulátor CPX     572lm       241m          6h   

Reflektor CPX 6 Ultra High Power

Praktický reflektor lze používat ve více polohách. Může ležet, stát, zavěsit a nebo držet za madlo. Madlu nastavíte jednoduše do pevné pozice, můžete použít karabinový otvor. Madlo a hrany jsou opatřeny ochranou gumou, ostatní materiál ABS, průhledové plochy polykarbonát. Žárovka bílá Cree XP-G Emitter LED. Světelný výkon 273lm, dosvit až 403m, výdrž baterie až 50h. Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

Majáková lampa CPX 6 Micro Quad

Kompaktní lampa se čtyřmi malými moduly s různým využitím. Ovládání každá lampička zvlášť, nebo centrálním spínačem. Mikrosvětla upevníte snadno pomocí magnetu, nebo klipsu na oblečení, nebo železné plochy. Jednoduchým kliknutím můžete změnit barvy na lampě pro různé využití, nebo jen dětskou hru. Mikropanely jsou opatřeny lithiovými knoflíkovými bateriemi. Plášť je z odolného ABS, průhledy z polykarbonátu. Žárovky bílé 4 Nichia 5 mm LED. Světelný výkon lampa 77lm, mikropanely 16lm, světelný dosah až 6m. Výdrž baterií 31h lampa, mikropanel 9,5h, baterie 4x AA. Můžete použít baterie 4D, nebo akumulátor CPX 6V (oboje nejsou v základní dodávce)

Majáková lampa CPX 6 Micro Quad Fotogalerie

Majáková lampa CPX 6 Micro Quad Fotogalerie Majáková lampa CPX 6 Micro Quad Fotogalerie Majáková lampa CPX 6 Micro Quad Fotogalerie Majáková lampa CPX 6 Micro Quad Fotogalerie

Nabíjecí akumulátor CPX6

Nabíjecí akumulátor změní jakýkoliv produkt CPX 6 na nabíjecí. Kompaktní akumulátor 6C/ 2,6Ah s integrovanou signalizací¨stavu nabití. V dodávce nabíjecí adaptéry z 12 nebo 230V, obal je z odolného ABS.

A na závěr video

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.Nahoru