Diesolan na čištění nádrží od nafty


Diesolan na čištění nádrží od nafty
Kategorie: Diesolan na čištění nádrží od nafty
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

přípravek na vodní nádrže

diesolan na čištění nádrží od nafty

Dvakrát během posledního měsíce se stalo, že přišel zákazník, že mu někdo jiný z neznalosti nebo omylem načerpal do vodní nádrže naftu. Někdy, když je nádrž speciálně vyrobená pro určitý typ karavanu, to může být pěkně drahý omyl. Naštěstí je tu chemické řešení v podobě čističe od firmy dr.Keddo. Přípravek se jmenuje Dieselentferner Diesolan a použijeme jej následujícím způsobem. Diesolan čistí poslední zbytky ropných látek v nádrži na pitnou vodu. Po vyčištění Diesolanem nejsou v nádrži žádné pachové ani chuťové stopy po oleji. Obsažené Tensidy jsou biologicky odbouratelné do 20 dní. Test vody prokáže absenci nafty, uhlovodíky jsou pod 0,1g/ltr.

Výrobce negarantuje nezávadnost pitné vody

pod 0,1mg na litr. 10 litrů Diesolanu vyčistí 100 litrovou nádrž.

Příprava:

Naftový olej odstraňte z nádrže do poslední kapky, papírem nebo hadrem vytřete dosucha. Oleje nevylévejte do kanálu.

Obsah:

neionické tenzidy, jablečná kyselina a voda

Použití:

Do nádrže 100 litrů vlijete asi 3,3 litru Diesolanu. Potom doplníte nádrž asi do dvou třetin. S nádrží výrazně třepeme, nebo aspoň 15 minut popojíždíme po hrbolatých cestách, aby se nádrž důkladně propláchla. Pak nádrž vyprázdníme, celý postup opakujeme jednou až dvakrát. Voda pak chutná po louhu, podle zkušeností jsou 1-3 výplachy dostačující.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.Nahoru