Držák skútru pro pologaráže SmartRack a jiné


Držák skútru pro pologaráže SmartRack a jiné
Kategorie: Vše o karoserii karavanu
Datum:
Aktualizace: 2014-03-24
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Pohodlné naložení a složení zvládne každý

Čas trochu pokročil a je to znát i na karavanech. Doba, kdy pršelo na skůtru na těžkém držáku na zadní stěně je skoro minulostí a spousta obytných aut se chlubí praktickou odkládací schránkou, která se zažila pod názvem pologaráž. Někdo tento prostor využívá k odložení všelijakého sportovního nebo profesionálního nářadí, jiný do pologaráže ukládá opravdu motocykl. Kdo ale sebou motocykl vozí, ví, že manipulace s ním není jednoduchá s ohledem na jeho hmotnost a dost často velmi malý okolní prostor.

Video lepší než 1000 slov

držák skútru pro pologaráže

Toto bez problémů řeší nový, nevím jak nazvat, šuplík pro motocykl. Dokonalé konstrukce se netýkají neduhy dosavadních, byť levnějších systémů, jednoduchost a hlavně na fyzickou kondici nenáročné ovládání předurčuje toto zařízení pro široké využití. Zejména oceníme, je li motocykl zašpiněný..

Důležité informace - technický nákres

držák skútru pro pologaráže technické informace

Ale pozor, pokud máte také pologaráž, jak jej zhlédnete, dostanete nutkání a začnete o něm dost přemýšlet. Před nákupem pečlivě změřte výšku skútru a výšku držáku. Pro některé pologaráže se tento držák svou výškou nehodí.

Důležité informace - technická data

Hmotnost ca. 39 kg         Nosnost max. 200 kg
Výška nad podlahou 115 mm      Tažná síla 3000 N
Délka plotny 190 cm          (tlumeno)
Šířka rámu 180 cm          Šířka plotny 57 cm
Výška stavby nad zemí max. 65 cm  Náklon od vodorovné osy max. 30

A na závěr video

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Držák motocyklu, Spojuje komfort s funkčností, systém pomáhá s manipulací s motocyklem, pro celý proces stačí jedna osoba. Přečtěte si doprovodný článek s technickými údaji a videem. Nutné !

Držák motocyklu Linnepe SmartRack

28 961,- Detail »


Držák motocyklu do garáže použití na zadní nosič s klemovou úchy, Klema upevní rám od 15 do 60 mm průměru, délka 23 cm měřeno uprostřed klemy

Držák motocyklu do garáže použití na zadní nosič s klemovou úchy SMV

3 219,- Detail »


Držák motocyklu do garáže použití ke stěně s klemovou úchytkou, Klema upevní rám od 15 do 60 mm průměru, délka 23 cm měřeno uprostřed klemy

Držák motocyklu do garáže použití ke stěně s klemovou úchytkou SMV

3 219,- Detail »Nahoru