V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Voda, Ohřívače vody, Elektrické objednávkové


KB3/230/330 Bojler KB3 3 litry 230V - 330W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

5 282,-

Detail »

Bojler KB3 3 litry 230V - 330W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB3/24/400 Bojler KB3 3 litry 24V - 400W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

6 215,-

Detail »

Bojler KB3 3 litry 24V - 400W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB6/12/200 Bojler KB6 6 litrů 12V - 200W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

6 841,-

Detail »

Bojler KB6 6 litrů 12V - 200W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB3/230/24 Bojler KB3 3 litry kombinovaný 230 + 24V Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

9 262,-

Detail »

Bojler KB3 3 litry kombinovaný 230 + 24V Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB6/230/12 Bojler KB6 6 litrů kombinovaný 230 + 12V Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

9 758,-

Detail »

Bojler KB6 6 litrů kombinovaný 230 + 12V Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB5D/230/660 Bojler KB5D 5 litrů 230V - 660W nerezový kotlík Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

12 266,-

Detail »

Bojler KB5D 5 litrů 230V - 660W nerezový kotlík Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB6/230/330 Bojler KB6 6 litrů 230V - 330W  Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

5 991,-

Detail »

Bojler KB6 6 litrů 230V - 330W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB3/12/200 Bojler KB3 3 litry 12V - 200W  Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

6 215,-

Detail »

Bojler KB3 3 litry 12V - 200W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB6/24/400 Bojler KB6 6 litrů 24V - 400W  Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

6 841,-

Detail »

Bojler KB6 6 litrů 24V - 400W Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB6/230/24 Bojler KB6 6 litrů kombinovaný 230 + 24V  Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

9 758,-

Detail »

Bojler KB6 6 litrů kombinovaný 230 + 24V Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.


KB5D/12/200 Bojler KB5D 5 litrů 12V - 200W nerezový kotlík  Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.
Na objednání

12 266,-

Detail »

Bojler KB5D 5 litrů 12V - 200W nerezový kotlík Nízkotlaký bojler, nesmí být zapojen s tlakovými čerpadly, nesmí se vystavit tlaku než na který je stavěn, individuální zástavby konzultujte. Škody způsobené vystavení tlaku ( i při ohřevu nebudou uznány v rámci reklamace, ale jako placená oprava) Elektrické parametry bojleru v nadpisu. Návod v odkazu.Nahoru