V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Plyn a díly, Plynové hadice, Ostatní hadice


310/816 Plynová hadice gumová s textilní vložkou levý závit a trubka 8 mm 40 cmMrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.
Na objednání

378,-

Detail »

Plynová hadice gumová s textilní vložkou levý závit a trubka 8 mm 40 cm Mrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.


310/841 Plynová hadice gumová s textilní vložkou RST8 x RST8 délka 40 cmMrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.
Na objednání

386,-

Detail »

Plynová hadice gumová s textilní vložkou RST8 x RST8 délka 40 cm Mrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.


310/842 Plynová hadice gumová s textilní vložkou RST8 x RST8 délka 60 cmHadice s koncovou trubkou pro převlečnou matku a pertlovací soudek. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.
Nové 2017
Na objednání

400,-

Detail »

Plynová hadice gumová s textilní vložkou RST8 x RST8 délka 60 cm Hadice s koncovou trubkou pro převlečnou matku a pertlovací soudek. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.


310/818 Plynová hadice gumová s textilní vložkou převlečná matice na trubku 8 mm a trubka 8 mm délka 40 cm Mrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.
Na objednání

378,-

Detail »

Plynová hadice gumová s textilní vložkou převlečná matice na trubku 8 mm a trubka 8 mm délka 40 cm Mrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.


310/819 Plynová hadice gumová s textilní vložkou se dvěma převlečnými maticemi na trubku 8 mm Mrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.
Na objednání

394,-

Detail »

Plynová hadice gumová s textilní vložkou se dvěma převlečnými maticemi na trubku 8 mm Mrazuodolná do -30st. C. pro připojení armatur, spotřebičů a trubkových vedení. Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.


310/843 Plynová hadice gumová s textilní vložkou převlečná matice levý závit x RST8 mm délka 60 cm Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.
Nové 2017
Na objednání

491,-

Detail »

Plynová hadice gumová s textilní vložkou převlečná matice levý závit x RST8 mm délka 60 cm Připojení mosaz a prstýnky převlečných matic nerez. Hadice vyztužená textilní vrstvou.Nahoru