Plynový kombialarm AMS návod


Plynový kombialarm AMS návod
Kategorie: Vše o plynových rozvodech v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Kombinovaný alarm AMS s možností připojení až tří externích čidel.

Při cestování mimo kempy můžeme zažít nepříjemné dobrodružství. Lupiči mohou být vybaveni uspávacím plynem, přičemž po uspání si mohou ve vašem karavanu dělat co chtějí. Oni vědí, že máte u sebe spoustu cenných věcí a v některých případech může dojít i k událostem, o kterých se mi ani nechce mluvit. Jeden takový případ je znám a na pohlaví některým lidem ani nezáleží. Rozhodně se doporučuje mít karavan vybaven správně namontovaným zařízením, které na přítomnost nežádoucího plynu včas upozorní akustickým signálem.

Kombinovaný alarm AMS s možností připojení až tří externích čidel. Ideální kombinace pro narkózní plyny a zemní plyn je AMS do výšky 10-30 cm pod nejvyšší bod místnosti a externí senzor pro propan a butan 1 0-20 cm nad podlahu. Reaguje mimo jiné na narkozní plyny, na propan, butan i metan. Externí čidla umístíme na ohrožená místa, například do dvojité podlahy, do místa kde je namontován plynový přístroj, nebo podle použití. Návod k použití stahujte zde

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Kombinovaný alarm, S vestavěným senzorem a akustickým signálem. Reaguje jak na zplodiny, tak na uspávací narkozní plyn, napětí 12V, jmenovitý příkon 90mA, vstupní relé 1A - 30V DC, hlášení koncentrace plynu butan  0,4pct, butan 0,5%, metan 0,8pct, narkozní plyn od 100 ppm, ton alarmu 85dB, rozměr 115 x 90 x 30 mm. K tomuto alarmu není možno připojit externí čidla!

Kombinovaný alarm AMS Compakt signalizuje únik plynu

2 551,- Detail »


Senzor CO a oxidů uhlíku k, Přídavný senzor detekuje plyny jako propan, butan, metan a narkozní plyny, včetně vedení 3 metry.

 Koupě senzoru má význam pouze s Kombi alarmem AMS, bez základního alarmu senzor nefunguje!

Senzor CO a oxidů uhlíku k AMS Kombi alarmu s kabelem 3m

1 486,- Detail »Nahoru