Kombinované roletka Seitz


Kombinované roletka Seitz
Kategorie: Vše o karoserii karavanu
Datum:
Aktualizace: 2014-03-03
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Nákup kombi rola Seitz - Dometic

V katalogu je uveden celkem nic neříkající rozměr, proto přikládám jednoduchý klíč ke koupi. Roletky mají shodné díly, tedy stejný rámeček, který se liší pouze vodorovnou délkou. Svislé lišty roletek je možné krátit, ale pozor, opatrně, musí se na stejně straně nahoře nebo dole, aby se nenarušil systém zarážek. Jako vzor jsem vybral roletku se šířkou 580 a maximální výškou 600 mm. Metr je přiložen k nejširšímu okraji, to jsou příchytky pro šroubky. Podle přiložených obrázků se dá snadno vyvodit rozměr okna a potřebný okolní prostor. Všechny obrázky jdou rozkliknout do větších velikostí.

jednoduchý klíč ke koupi. Roletky

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Dělící stěna pro karavany, Plizovaný paraván pro karavany pro orzdělení interiéru karavanu pro útulnou atmosféru. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost, tichý běh a možnost individuální úpravy rozměru. maximální rozměr 150 x 4,5 x 190cm (výška), hmotnost 2,4kg

Dělící stěna pro karavany Remis Remiform

3 437,- Detail »Nahoru