Kompas satelitní


Kompas satelitní
Kategorie: Vše o elektřině v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

satelitní kompas

Satelitní kompas slouží k rychlému nalezení hledaného satelitu. Znázornění družic je graficky barevné, kompas se umisťuje na LNB. Určeno pro satelity astra, Eutelsat a Hotbird.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Kompas pro satelitní příjem s grafickým zobrazením družic, Kompas má grafické zobrazení družic Astra, Eutesat a Hotbird

Kompas pro satelitní příjem s grafickým zobrazením družic MAXVIEW

298,- Detail »


Maxview satelitní vyhledávač s LED, Nezbytný pomocník hledače satelitního signálu pro kvalitní a rychlé nastavení satelitní paraboly s optickoým a akustickým signálem, současně ukazuje signál i na 14/18V recieveru

Maxview satelitní vyhledávač s LED MAXVIEW

521,- Detail »


Maxview satelitní vyhledávač SF 70, Nezbytný pomocník hledače satelitního signálu pro kvalitní a rychlé nastavení satelitní paraboly s optickoým a akustickým signálem, speciální pro Astra a Eutelsat

Maxview satelitní vyhledávač SF 70 MAXVIEW

726,- Detail »


Digitální kompas pro satelitní příjem, Digitální kompas s přednastavenými volbami družic - bohužel není a nebude k dispozici CZ manuál, pokud jste na něj odkázáni, neobjednávejte.

Digitální kompas pro satelitní příjem MAXVIEW

1 654,- Detail »Nahoru