Markýza Fiamma F35 PRO


Markýza Fiamma F35 PRO
Kategorie: Markýza Fiamma F35 PRO
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Ručně rolovací markýza Fiamma F35 pro malé karavany a dodávky

Levnější a lehčí variantou markýz na kliku jsou markýzy ručně rolovací. Jednou z nich je i markýzy Fiamma F35. Montáž markýzy je velmi jednoduchá, dá se zvládnout i v amatérských podmínkách.

Montáž markýzy do rohové lišty

Pokud disponujeme rohovou stanovou lištou, můžeme markýzu jednoduše nasadit do této lišty. Protože liště nese celou váhu markýzy, není nutné prošroubování skrz stěnu, bohate postačí pevně zašroubované šrouby do dřeva s rovným profilem.Pokud nemáme k dispozici stanovou rohovou lištu, můžeme použít některý z adaptérů. Adaptéry se vyrábí pro různá auta, jejich seznam najdete v pravém sloupku.

Montáž markýzy F35 na adaptér

Markýza Fiamma F35 je v pevném elegantním lakovaném pouzdře. Pomocí tlačných zámků se uvolní uzávěr a odklopí se horní víko. Pod víkem najdeme markýzu narolovanou na předním profilu. Integrované nohy jsou uvnitř profilu, není tedy třeba žádná další konstrukce. Postavení markýzy zvládne jeden člověk během pár minut, ale pokud je možnost, v rámci rizika poškození markýzy nebo laku karoserie, zejména pár prvních postavení a demontáž raději realizujte s pomocníkem.

Vhodnost použití markýzy F35

Markýza Fiamma F35 se kromě malých karavanů hodí na malé dodávky, jako VW řady T4 nebo T5, ale je ji možno namontovat i na offroady, expediční nebo montážní vozidla, na vozy SUV nebo MPV. Pokud nehodláme nechat na vozidle žádné stopy po montáži, můžeme použít příčníky a markýzu pomocí adaptéru namontovat na příčníky.

Adaptéry markýz F35

V naší nabídce naleznete celou řadu adaptérů na různá auta. Vždy je u adaptérů vyobrazený profil adaptéru a profil střechy vozidla. Před objednáním je třeba střechu prohlédnout, jestli vaše auto nemá odlišnosti. Vyhnete se tak zbytečné výměně, zpětnému zasílání atd.

Rozměry a parametry markýzy F35

Na obrázku najdete rozsah použití markýzy F35. Všechny obrázky na této stránce jsou rozkliknout do větší velikosti. Je třeba mít na paměti, že markýzy je ručně rolovací, tedy s ohledem na vlastní vzrůst je třeba počítat s tím, že pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci s markýzou musíte na markýzu dosáhnout ze země bez použití jakékoliv pomůcky. Pokud na markýzu nedosáhnete, raději zvažte nákup markýzy na kliku.

Náhradní díly a příslušenství

K markýze F35, tak jako k ostatním markýzám je dostupná řada náhradních dílů, jakož i příslušenství, jako raftery, popruhy atd. Manuál k markýze si můžete stáhnout zde. Seznam náhradních dílů naleznete na internetu u příslušné kategorie. Pod článkem můžete psát dotaz nebo komentář k tématu. Na základě dotazů můžeme článek doupravit.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Kit pro markýzu,

Kit pro markýzu Fiamma F35 na vozidlo Mercedes Viano a Viano Marco Polo

1 601,- Detail »


Adaptér pro markýzu, Montážní adaptér pro markýzu F35 na auto Renault

Adaptér pro markýzu Fiamma F35 na vozidlo Renault Traffic / Opel Viano

1 564,- Detail »


Adaptér pro markýzu, sada montážních adaptérů pro montáž markýzy na VW T5

Adaptér pro markýzu Fiamma F35 na vozidlo VWT5 / Multivan / Transporter s hliníkovou lištou

1 601,- Detail »


Adaptér pro markýzu,

Adaptér pro markýzu Fiamma F35 na vozidlo VW T5 California

1 639,- Detail »


Adaptér pro markýzu,

Adaptér pro markýzu Fiamma F35 na střešní nosiče

1 564,- Detail »Nahoru