Návod na montáž C402 a 3 a info o novince C 250


Návod na montáž C402 a 3 a info o novince C 250
Kategorie: Vše o chemických WC
Datum:
Aktualizace: 2014-01-31
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

C40x nahrazuje starší C2, C3 a C4

V letošním roce byl ukončen prodej starších chemických toalet C2, 3 a 4. . Místo nich se vyrábí nový typ chemické toalety C 402 a 403. Designově dokonalá, ergonomicky řešená chemická toaleta s odpadní nádobou 19,3ltr. se samostatnými kolečky s možností dodatečné vestavby do vozidla, karavanu, mobilní buňky apod.

Chemická toaleta C402 s vlastní oplachovací nádrží a vestavěným čerpadlem, C 403 s elektromagnetickým ventilem pro připojení na vodní tlakový systém. Dnes samozřejmostí je i ukazatel stavu naplnění fekální nádoby. Pro zájemce o dodatečnou vestavbu nebo záměnu za původní WC zde máme manuál k zabudování. Vzhledem k tomu, že větší část je věnována instalaci servisních dvířek, je tento manuál shodný i s návodem na montáž servisní klapky Thetford. Návod ve formátu *.pdf si můžete stáhnout zde.

Thetford C250

Ještě jsme se nevzpamatovali z této novinky a už je tu další novinka, chemická toaleta C 250. Toaleta je otočná podobně jako C200, stejně jako C402 a 403 se vyrábí ve dvou provedeních s vestavěným oplachem nebo elektromagnetickým ventilem pro připojení k centrálnímu vodnímu systému. Obrázek chemické toalety jde rozkliknout do plné velikosti.

Fekální nádoba Thetford C250

Nová chemická toaleta disponuje nově s elektrickým šoupětem, automatickou ventilací pachů, ukazatel stavu fekální nádoby ve třech stupních, nově u verze s vlastní oplachovou nádobou ukazatel stavu oplachové vody a možnost odčerpání fekálií do pevného fekálního tanku. Příjemná je i fekální nádoba na kolečkách. Prostě ji vidět, že pokrok nejde zastavit a že se je v karavaningu pořád co učit a pořád je co vylepšovat. Pokud uvažujete v budoucnosti o vestavbě takové toalety do vozu, který je ještě na papíře, nabízím ještě zákresy do interiéru. Opět všechny obrázky jdou rozkliknout do plné velikosti. Chemické toalety koupíte

technický nákres Thetford C250

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Bajonetové víko s hadičníkem pro nádrž,

Bajonetové víko s hadičníkem pro nádrž Fiamma 40 F 98669-004

302,- Detail »


Latexové rukavice, Latexové rukavice na jedno použití pro ochranu rukou.

Latexové rukavice Strong na jedno použití 100ks

168,- Detail »Nahoru