Motorové pohony karavanů


Motorové pohony karavanů
Kategorie: Vše o podvozku karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Pohony karavanů Reich

Pohony karavanů Reich

Všechny motorové pohony karavanů firmy Reich jsou univerzálně k montáži před nebo za osu

Reich Move Control Compact

MOVE CONTROL COMPACT

Unikátní funkce série MOVE CONTROL série kombinuje inovativní pohon s velmi malými rozměry, extrémně nízkým profil a nízkou hmotností. Přináší nové široké rolovací válce s velkým průměrem a silným motorem pro spoustu zábavy při manévrování karavany. Dálkové ovládání spolehlivě kontroluje všechny funkce, jako je zapnutí a vypnutí, zapřažení a odpřažení, automatické zapnutí / otáčení a samozřejmě všechny procesy posunu. MOVE CONTROL COMPACT váží pouze 25 kg a a je univerzálně použitelný pro malé karavany s nízkou světlou výškou. Funkce měkký start a a měkké zastavení, ovládání infra dálkou, pro karavany do 2000kg na jednu osu. Další informace zde.

Move Control Economy

MOVE CONTROL EKONOMY

MOVE KONTROLA ECONOMY je levnější model, aniž by utrpěla kvalita. Má široké válce, výkonný motor, jediné omezení je nutností ručního připojení válce na místo elektrického servomotoru. Ruční připojení realizujeme klikou, nebo akuvrtačkou. Určeno pro karavany do 2000kg, přičemž bez problémů překoná stoupání až 25% při 1200 kg hmotnosti.

Move Control Comfort

Move Control Comfort

Move Control Comfort můžete manévrovat jen pomocí tlačítka a bezpečně jej dovést na své místo i sněhem, přes obrubníky, do svahu až 25% a to vše jen tlačítky bez manuálního přiblížení válce. Široké pohonné válce s patentovaným povrchem zajistí optimální trakci. V případě potřeby můžete přisunout válce klikou nebo akušroubovákem. Unikátní: Motory jsou chráněny před ostřikem vodou od kol. Move Control Comfort 4WD je silný pohon kola pro Karavany s tandemovou nápravou. Patentované řízení je také pro velké karavany s nutností manévrování v malém prostoru - 2.000 kg s 15% stoupáním není žádný problém. Měkký start i zastavení milimetrovou přesností.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.Nahoru