Návod k instalaci ventilátoru chladničky


Návod k instalaci ventilátoru chladničky
Kategorie: Vše o lednicích v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Upevněte ventilátor na zadní stěnu chladničky vodorovně tak, že na výměník tepla (horní žebrování) bude proudit vzduch. Součástí dodávky je upevňovací rám.Vzhledem k tomu, že jsou různé typy chladniček, nemůže být návod na konkrétní typ. Montážní nákres je přiložen, montáž proveďte podle něj. Zapojte polaritu podle nákresu. Červený kabel na plus, černý na minus.

Schéma zapojení ventilátoru

Montážní nákres je přiložen, montáž proveďte podle něj. Zapojte polaritu podle nákresu. Červený kabel na plus, černý na minus. Pro optimální funkci zapojte větrák přes termostatický spínač se spínacím teplotním bodem 50°C (je rovněž v dodávce). Kdo nevěří, že se větrák montuje na zadní stěnu chladničky, ať se laskavě podívá na stránky výrobce. Ventilátory se vyrábí i pro osazení do horní mřížky, ale ty jsou podstatně výkonnější a také cenově poněkud jinde. Tak doufám, že už je konec dohadům, kam umístíme ventilátor. Pokud osadíme ventilátor se slabým výkonem do mřížky, musíme počítat s tím, že může dojít k výměně vzduchu jen v rámci prostoru mřížky. Tedy nasátý vzduch mřížkou vydechne zase jen ta samá mřížka.

Technické údaje objednací číslo 35112:
  • příkon 2,8W
  • otáčky 2800U/min
  • výkon 90m2/hod
Ventilátor na zadní stěnu chladničky

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Ventilátor na zadní stěnu chladničky, Ventilátor k chladničce pro zvýšení výkonu chlazení v tropických teplotách, 30 cm kabel, montáž mezi lamely. Sada obsahuje i držák a termospínač.

Ventilátor na zadní stěnu chladničky x

549,- Detail »


Sada ventilátoru pro absorpční lednici, větrák chlazení Vento, 2 ventilátory 12 V, 95 mm, vestavěný termostat pro účinné a regulované chlazení, výkon 2 x 72 m3/hod

Sada ventilátoru pro absorpční lednici Brunner Vento do karavanu

726,- Detail »


Ventilátor pro zvýšení výkonu absorpčních lednic, Zvyšuje výkon lednic při vysokých teplotách, lehká montáž, termostatická regulace, tichý chod, dodatečná montáž nemá vliv na záruku.

Ventilátor pro zvýšení výkonu absorpčních lednic Dometic

1 266,- Detail »Nahoru