Návody na benzinové a petrolejové spotřebiče


Návody na benzinové a petrolejové spotřebiče
Kategorie: Návody na benzinové a petrolejové spotřebiče
Datum:
Aktualizace: 2014-03-03
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Petrolejová kamna Kero návod

Petrolejová kamna Kero návod

Posuňte pomalu páčku dolů do zapadnutí. Počkejte na pípnutí. Knot kamen se automaticky zapálí. Nastavte páčku zpet do polohy. Po zapálení se může objevit malý bílý obláček v topné zóně. Pokud to nastane, posuňte znovu páčku dolů a kamna se zapálí znovu.

Petrolejová kamna Kero návod »

Ideální náhrada plynového nebo lihového vařiče je vařič benzínový. Největší výhodou je provoz na bezproblémově dostupný bezolovnatý benzín, vysoký výkon a ekonomika provozu. Vařiče se vyrábí v jedno nebo dvouplotýnkové verzi.

Návod na benzínový 2vařič Coleman »

Ideální náhrada plynového nebo lihového vařiče je vařič benzínový. Největší výhodou je provoz na bezproblémově dostupný bezolovnatý benzín, vysoký výkon a ekonomika provozu.

Návod na benzínový vařič Coleman »

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Petrolejová kamna, Petrolejové topení s vestavěným senzorem CO2 a automatickým vypínacím systémem. Výkon 2,4kW, určeno pro místnost 37 - 95m3, spotřeba 0,25ltr./h (15-20 korun), nádrž 4 litry stačí asi na 16 hodin, barva tmavošedá, rozměr 470 x 310 x 440 mm, 8,2 kg.

Petrolejová kamna Tayosan Kero 260

4 525,- Detail »


Benzínový dvouvařič, Kompaktní benzínový vařič pro mobilní i nemobilní použití,výkon 4225 W,hoření na jednu náplň až 2 hodiny,náplň bezolovnatý benzín,nebo Coleman palivo.

Benzínový dvouvařič Coleman

4 618,- Detail »


Benzínový vařič, Kompaktní výkonný benzínový vařič funkční i při nízkých teplotách, výkon 2500W, nádrž až na 8 hodin, palivo benzín, nebo Coleman palivo, rozměr 13,5 x 14,5 cm, hmotnost 1185g

Benzínový vařič Coleman Unleaded Sportster II

2 570,- Detail »Nahoru