V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Stany, Letní předstany, Netradiční předstany


070/571 Přístavek pro stan Eifel 17 se závěsnou ložnicíV přístavku pro stan Eifel 17 najdete prostor pro spaní pro 2 osoby. Rozměr přístavku 205 x 165, rozměr ložnice 140 x 200cm
Nové 2017
Na objednání

4 049,-

Detail »

Přístavek pro stan Eifel 17 se závěsnou ložnicí V přístavku pro stan Eifel 17 najdete prostor pro spaní pro 2 osoby. Rozměr přístavku 205 x 165, rozměr ložnice 140 x 200cm


070/315 Stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Dorado 350 x 250 x 245cmLehký moderní stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Air Erect System. Technologie garantuje extrémně jednoduché používání, třívrstvé nafukovací dutiny vysokou odolnost a stabilitu. Pevně přišité přítlačné polštáře pro perfektní utěsnění ke stěně karavanu., připojovací výška 235 - 250 cm. Dělená přední stěna s velkým panoramatickým oknem se může srolovat nebo použít jako slunenční stříška. Boční vstupy, materiál odolný HydroTech s UV ochranou. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, zatemnění oken, podpodlahový a kolový kryt. Pro plné využití můžete dokoupit různé tyčky
Na objednání

9 989,-

Detail »

Stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Dorado 350 x 250 x 245cm Lehký moderní stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Air Erect System. Technologie garantuje extrémně jednoduché používání, třívrstvé nafukovací dutiny vysokou odolnost a stabilitu. Pevně přišité přítlačné polštáře pro perfektní utěsnění ke stěně karavanu., připojovací výška 235 - 250 cm. Dělená přední stěna s velkým panoramatickým oknem se může srolovat nebo použít jako slunenční stříška. Boční vstupy, materiál odolný HydroTech s UV ochranou. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, zatemnění oken, podpodlahový a kolový kryt. Pro plné využití můžete dokoupit různé tyčky


070/305 Stan s nafukovací konstrukcí Hydra 300 Low pro vozidla s výškou 180 - 245cmNová technologie firmy Westfield Air Erect System. Technologie garantuje extrémně jednoduché použití a díky třívrstvým dutinám velkou stabilitu s rychlou stavbou i demontáží. Stan má pevně přišitou podlahu a velké panoramatické okno. Přední stěna je rolovatelná nebo použitelná jako sluneční střecha. Dále je k dispozici boční vstup a okna, ventilace. Odolný materiál s UV ochranou. dodávka obsahuje napínací šňůry, pumpu s přetlakovým ventilem, podlahovou folii z PE, tunelový připojovací systém, dvojitý kedr pasující na karavan nebo markýzu, dutiny pro tyčky.
Na objednání

12 689,-

Detail »

Stan s nafukovací konstrukcí Hydra 300 Low pro vozidla s výškou 180 - 245cm Nová technologie firmy Westfield Air Erect System. Technologie garantuje extrémně jednoduché použití a díky třívrstvým dutinám velkou stabilitu s rychlou stavbou i demontáží. Stan má pevně přišitou podlahu a velké panoramatické okno. Přední stěna je rolovatelná nebo použitelná jako sluneční střecha. Dále je k dispozici boční vstup a okna, ventilace. Odolný materiál s UV ochranou. dodávka obsahuje napínací šňůry, pumpu s přetlakovým ventilem, podlahovou folii z PE, tunelový připojovací systém, dvojitý kedr pasující na karavan nebo markýzu, dutiny pro tyčky.


070/017 Stan ke karavanu Aerolight 280 s nafukovací konstrukcí velikost 1 260 x 235 - 245 cmModerní design a konstrukce stanu s nafukovací konstrukcí namísto tradiční.

Přední stěna s nastavitelnými a rolovatelnými dveřmi, foliovým oknem se zatemněním.

Oba boky s okny s folií s vnitřním zatemněním, dveře na obou stranách

Konstrukce robustní nafukovací s jednoduchými ventily, 2 přítlačné polštáře.

Dodávka včetně přepravní tašky, napínacího materiálu a nafukovací pumpy.

Materiál extra pevný polyester RipStop potažený PU s odlností vodnímu sloupci 3000mm

Balení 37 x 85 x 37 cm, 23 kg
Nové 2017
Na objednání

18 603,-

Detail »

Stan ke karavanu Aerolight 280 s nafukovací konstrukcí velikost 1 260 x 235 - 245 cm Moderní design a konstrukce stanu s nafukovací konstrukcí namísto tradiční. Přední stěna s nastavitelnými a rolovatelnými dveřmi, foliovým oknem se zatemněním. Oba boky s okny s folií s vnitřním zatemněním, dveře na obou stranách Konstrukce robustní nafukovací s jednoduchými ventily, 2 přítlačné polštáře. Dodávka včetně přepravní tašky, napínacího materiálu a nafukovací pumpy. Materiál extra pevný polyester RipStop potažený PU s odlností vodnímu sloupci 3000mm Balení 37 x 85 x 37 cm, 23 kg


070/311 Samostatně stojící stan s nafukovací konstrukcí Aquila 320 High pro vozidla s výškou 245 - 280cmSamostatně stojící Performance stan s patentovaným AAS (Advance Air System). Technologie umožňuje propojení jednotlivých komor do jedné pevné konstrukce a tím nafouknutí jen z jednoho bodu. Materiál je HydroTech 4000 s odolností vodnímu sloupci 4000mm. Stan má pevně přišitou podlahu a dostatek vnitřního prostoru, dvě velká panoramatická okna s horním větráním. Přední díl má další panoramatické okno a velký vstup. Předstříška chrání při každém počasí. Všechny okna jsou s tónovanou folií a vnitřním zatemněním. přední stěna má funkci sluneční stříšky. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, zakrytí oken, přišitou podlahu, reflexní napínací popruhy, dvojitý střešní kedr pro připojení na karavan nebo markýzu a hliníkový větrný set.
Na objednání

21 059,-

Detail »

Samostatně stojící stan s nafukovací konstrukcí Aquila 320 High pro vozidla s výškou 245 - 280cm Samostatně stojící Performance stan s patentovaným AAS (Advance Air System). Technologie umožňuje propojení jednotlivých komor do jedné pevné konstrukce a tím nafouknutí jen z jednoho bodu. Materiál je HydroTech 4000 s odolností vodnímu sloupci 4000mm. Stan má pevně přišitou podlahu a dostatek vnitřního prostoru, dvě velká panoramatická okna s horním větráním. Přední díl má další panoramatické okno a velký vstup. Předstříška chrání při každém počasí. Všechny okna jsou s tónovanou folií a vnitřním zatemněním. přední stěna má funkci sluneční stříšky. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, zakrytí oken, přišitou podlahu, reflexní napínací popruhy, dvojitý střešní kedr pro připojení na karavan nebo markýzu a hliníkový větrný set.


070/300 Stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Carina 350 x 260 x 245cm 25kgInovativní stan ke karavanu s patentovanou nafukovací konstrukcí Advance Air System je topmodelem pro nadcházející sezonu. Nová technika (doporučené příslušenství) umožní propojení jednotlivých komor konstrukce a nafouknutí z jednoho bodu. Připojovací výška lišty karavanu je 235 - 250cm. Přední stěna má tři velké vstupy ze tří dílů s tónovanými okenními foliemi, moskytiérou a vnitřním zatemněním. Ty můžete srolovat na obě strany, úplně odstranit, nebo použít jako veranda efekt. Střední vstup lze použít jako sluneční střechu, oba boční vstupy jsou s dvoudílným oknem s moskytiérou. Střecha je s přídavným oknem pro lepší prosvětlení interiéru. Materiál HydroTech XT, 300D Ripstop s UV ochranou. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, okenní zakrytí, popodlahový a kolový kryt, přítlačné polštáře s tyčkami, sadu pro silný vítr a reflexní napínací pásy.
Na objednání

23 193,-

Detail »

Stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Carina 350 x 260 x 245cm 25kg Inovativní stan ke karavanu s patentovanou nafukovací konstrukcí Advance Air System je topmodelem pro nadcházející sezonu. Nová technika (doporučené příslušenství) umožní propojení jednotlivých komor konstrukce a nafouknutí z jednoho bodu. Připojovací výška lišty karavanu je 235 - 250cm. Přední stěna má tři velké vstupy ze tří dílů s tónovanými okenními foliemi, moskytiérou a vnitřním zatemněním. Ty můžete srolovat na obě strany, úplně odstranit, nebo použít jako veranda efekt. Střední vstup lze použít jako sluneční střechu, oba boční vstupy jsou s dvoudílným oknem s moskytiérou. Střecha je s přídavným oknem pro lepší prosvětlení interiéru. Materiál HydroTech XT, 300D Ripstop s UV ochranou. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, okenní zakrytí, popodlahový a kolový kryt, přítlačné polštáře s tyčkami, sadu pro silný vítr a reflexní napínací pásy.


070/301 Stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Carina 420 x 300 x 245cm 26,7kgInovativní stan ke karavanu s patentovanou nafukovací konstrukcí Advance Air System je topmodelem pro nadcházející sezonu. Nová technika (doporučené příslušenství) umožní propojení jednotlivých komor konstrukce a nafouknutí z jednoho bodu. Připojovací výška lišty karavanu je 235 - 250cm. Přední stěna má tři velké vstupy ze tří dílů s tónovanými okenními foliemi, moskytiérou a vnitřním zatemněním. Ty můžete srolovat na obě strany, úplně odstranit, nebo použít jako veranda efekt. Střední vstup lze použít jako sluneční střechu, oba boční vstupy jsou s dvoudílným oknem s moskytiérou. Střecha je s přídavným oknem pro lepší prosvětlení interiéru. Materiál HydroTech XT, 300D Ripstop s UV ochranou. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, okenní zakrytí, popodlahový a kolový kryt, přítlačné polštáře s tyčkami, sadu pro silný vítr a reflexní napínací pásy.
Na objednání

25 083,-

Detail »

Stan ke karavanu s nafukovací konstrukcí Carina 420 x 300 x 245cm 26,7kg Inovativní stan ke karavanu s patentovanou nafukovací konstrukcí Advance Air System je topmodelem pro nadcházející sezonu. Nová technika (doporučené příslušenství) umožní propojení jednotlivých komor konstrukce a nafouknutí z jednoho bodu. Připojovací výška lišty karavanu je 235 - 250cm. Přední stěna má tři velké vstupy ze tří dílů s tónovanými okenními foliemi, moskytiérou a vnitřním zatemněním. Ty můžete srolovat na obě strany, úplně odstranit, nebo použít jako veranda efekt. Střední vstup lze použít jako sluneční střechu, oba boční vstupy jsou s dvoudílným oknem s moskytiérou. Střecha je s přídavným oknem pro lepší prosvětlení interiéru. Materiál HydroTech XT, 300D Ripstop s UV ochranou. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, okenní zakrytí, popodlahový a kolový kryt, přítlačné polštáře s tyčkami, sadu pro silný vítr a reflexní napínací pásy.


070/421 Stan ke karavanu Mirage 400 SA s nafukovací konstrukcí 400 x 300 x 255cmStan Outwell Mirage  z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling,  Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení.
3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. 
Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér.
Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu.
Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm,  balení 46 x 95 cm, 32 kg
Nové 2017
Na objednání

39 123,-

Detail »

Stan ke karavanu Mirage 400 SA s nafukovací konstrukcí 400 x 300 x 255cm Stan Outwell Mirage z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling, Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení. 3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér. Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu. Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm, balení 46 x 95 cm, 32 kg


070/219 Cestovní stan ke karavanu Fortuna 250 x 280 cm Stan pro karavany s výškou lišty 235 - 250cm nad zemí. Stačí jen tři tyče a pár minut pro dostatečný azyl před karavanem. Stan je možno napnout zvenčí nebo zevnitř, svařené stehy, materiál polester Oxford potažený, odolnost vodnímu sloupci 3000mm, v přední stěně velké okno uzaviratelné zevnitř proti světlu. Boky odnímatelné s velkými okny dělenými moskytiérou a průhlednou folií, do strany rolovatelné dveře. Konstrukce ocelová 22/25mm. Dodávky komplet včetně konstrukce, napínacího materiálu a přepravní tašky. Doporučeno koupit pěnové polštáře na karavan s přítlačnými tyčemi a kolový kryt
Na objednání

7 695,-

Detail »

Cestovní stan ke karavanu Fortuna 250 x 280 cm Stan pro karavany s výškou lišty 235 - 250cm nad zemí. Stačí jen tři tyče a pár minut pro dostatečný azyl před karavanem. Stan je možno napnout zvenčí nebo zevnitř, svařené stehy, materiál polester Oxford potažený, odolnost vodnímu sloupci 3000mm, v přední stěně velké okno uzaviratelné zevnitř proti světlu. Boky odnímatelné s velkými okny dělenými moskytiérou a průhlednou folií, do strany rolovatelné dveře. Konstrukce ocelová 22/25mm. Dodávky komplet včetně konstrukce, napínacího materiálu a přepravní tašky. Doporučeno koupit pěnové polštáře na karavan s přítlačnými tyčemi a kolový kryt


070/570 Samostatně stojící stan Eifel 17 300 x 300 x 200 cm Samostatně stojící stan s dvojitým kedrem 6-7mm k upevnění ke karavanu nebo autu s markýzou. Vzájemně zaměnitelní boky s uzavíratelnými okny s folií a moskytiérou. Uzavíratelná zadní stěna a odnímatelná podlaha. Materiál 210D Ripstop polyester potažený PU s odolností vodnímu sloupci 5000 mm. Podlaha polyetylen. Konstrukce ocelová 19mm, balení 22 x 75 x 28 cm, 22,6 kg. Možnost dokoupení postranního přístavku s ložnicí
Nové 2017
Na objednání

13 473,-

Detail »

Samostatně stojící stan Eifel 17 300 x 300 x 200 cm Samostatně stojící stan s dvojitým kedrem 6-7mm k upevnění ke karavanu nebo autu s markýzou. Vzájemně zaměnitelní boky s uzavíratelnými okny s folií a moskytiérou. Uzavíratelná zadní stěna a odnímatelná podlaha. Materiál 210D Ripstop polyester potažený PU s odolností vodnímu sloupci 5000 mm. Podlaha polyetylen. Konstrukce ocelová 19mm, balení 22 x 75 x 28 cm, 22,6 kg. Možnost dokoupení postranního přístavku s ložnicí


070/306 Stan s nafukovací konstrukcí Hydra 300 High pro vozidla s výškou 245 - 280cm Nová technologie firmy Westfield Air Erect System. Technologie garantuje extrémně jednoduché použití a díky třívrstvým dutinám velkou stabilitu s rychlou stavbou i demontáží. Stan má pevně přišitou podlahu a velké panoramatické okno. Přední stěna je rolovatelná nebo použitelná jako sluneční střecha. Dále je k dispozici boční vstup a okna, ventilace. Odolný materiál s UV ochranou. dodávka obsahuje napínací šňůry, pumpu s přetlakovým ventilem, podlahovou folii z PE, tunelový připojovací systém, dvojitý kedr pasující na karavan nebo markýzu, dutiny pro tyčky.
Na objednání

13 229,-

Detail »

Stan s nafukovací konstrukcí Hydra 300 High pro vozidla s výškou 245 - 280cm Nová technologie firmy Westfield Air Erect System. Technologie garantuje extrémně jednoduché použití a díky třívrstvým dutinám velkou stabilitu s rychlou stavbou i demontáží. Stan má pevně přišitou podlahu a velké panoramatické okno. Přední stěna je rolovatelná nebo použitelná jako sluneční střecha. Dále je k dispozici boční vstup a okna, ventilace. Odolný materiál s UV ochranou. dodávka obsahuje napínací šňůry, pumpu s přetlakovým ventilem, podlahovou folii z PE, tunelový připojovací systém, dvojitý kedr pasující na karavan nebo markýzu, dutiny pro tyčky.


070/310 Samostatně stojící stan s nafukovací konstrukcí Aquila 320 Low pro vozidla s výškou 180 - 245cm Samostatně stojící Performance stan s patentovaným AAS (Advance Air System). Technologie umožňuje propojení jednotlivých komor do jedné pevné konstrukce a tím nafouknutí jen z jednoho bodu. Materiál je HydroTech 4000 s odolností vodnímu sloupci 4000mm. Stan má pevně přišitou podlahu a dostatek vnitřního prostoru, dvě velká panoramatická okna s horním větráním. Přední díl má další panoramatické okno a velký vstup. Předstříška chrání při každém počasí. Všechny okna jsou s tónovanou folií a vnitřním zatemněním. přední stěna má funkci sluneční stříšky. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, zakrytí oken, přišitou podlahu, reflexní napínací popruhy, dvojitý střešní kedr pro připojení na karavan nebo markýzu a hliníkový větrný set.
Na objednání

20 519,-

Detail »

Samostatně stojící stan s nafukovací konstrukcí Aquila 320 Low pro vozidla s výškou 180 - 245cm Samostatně stojící Performance stan s patentovaným AAS (Advance Air System). Technologie umožňuje propojení jednotlivých komor do jedné pevné konstrukce a tím nafouknutí jen z jednoho bodu. Materiál je HydroTech 4000 s odolností vodnímu sloupci 4000mm. Stan má pevně přišitou podlahu a dostatek vnitřního prostoru, dvě velká panoramatická okna s horním větráním. Přední díl má další panoramatické okno a velký vstup. Předstříška chrání při každém počasí. Všechny okna jsou s tónovanou folií a vnitřním zatemněním. přední stěna má funkci sluneční stříšky. Dodávka obsahuje pumpu s přetlakovým ventilem, zakrytí oken, přišitou podlahu, reflexní napínací popruhy, dvojitý střešní kedr pro připojení na karavan nebo markýzu a hliníkový větrný set.


070/423 Stan ke karavanu Corsair 350SA 350 x 250 x 255 s nafukovací konstrukcí Další zajímavý stan s nafukovací konstrukcí nabízí dostatek prostoru, hlavní nafukovací had a tři další jsou robustní a stabilní. Celá přední stěna je otevírací, zpevněná ocelovou tyčí. Postranní vchody jsou chráněny před deštěm, tónovaná okna omezují světelné bliky. Dodávka včetně přepravní tašky a pumpy. Balení 43 x 84 cm, 25,8kg. Připojovací výška 240 - 255 cm. Materiál Outtex 6000 HD (300D 104T Polyester), s krytými stehy, venkovní stan 100 pct polyester
Nové 2017
Na objednání

22 923,-

Detail »

Stan ke karavanu Corsair 350SA 350 x 250 x 255 s nafukovací konstrukcí Další zajímavý stan s nafukovací konstrukcí nabízí dostatek prostoru, hlavní nafukovací had a tři další jsou robustní a stabilní. Celá přední stěna je otevírací, zpevněná ocelovou tyčí. Postranní vchody jsou chráněny před deštěm, tónovaná okna omezují světelné bliky. Dodávka včetně přepravní tašky a pumpy. Balení 43 x 84 cm, 25,8kg. Připojovací výška 240 - 255 cm. Materiál Outtex 6000 HD (300D 104T Polyester), s krytými stehy, venkovní stan 100 pct polyester


070/018 Stan ke karavanu Aerolight 280 s nafukovací konstrukcí velikost 2 390 x 235 - 245 cm Moderní design a konstrukce stanu s nafukovací konstrukcí namísto tradiční.

Přední stěna s nastavitelnými a rolovatelnými dveřmi, foliovým oknem se zatemněním.

Oba boky s okny s folií s vnitřním zatemněním, dveře na obou stranách

Konstrukce robustní nafukovací s jednoduchými ventily, 2 přítlačné polštáře.

Dodávka včetně přepravní tašky, napínacího materiálu a nafukovací pumpy.

Materiál extra pevný polyester RipStop potažený PU s odlností vodnímu sloupci 3000mm

Balení 37 x 85 x 37 cm, 28kg
Nové 2017
Na objednání

21 546,-

Detail »

Stan ke karavanu Aerolight 280 s nafukovací konstrukcí velikost 2 390 x 235 - 245 cm Moderní design a konstrukce stanu s nafukovací konstrukcí namísto tradiční. Přední stěna s nastavitelnými a rolovatelnými dveřmi, foliovým oknem se zatemněním. Oba boky s okny s folií s vnitřním zatemněním, dveře na obou stranách Konstrukce robustní nafukovací s jednoduchými ventily, 2 přítlačné polštáře. Dodávka včetně přepravní tašky, napínacího materiálu a nafukovací pumpy. Materiál extra pevný polyester RipStop potažený PU s odlností vodnímu sloupci 3000mm Balení 37 x 85 x 37 cm, 28kg


070/420 Stan ke karavanu Mirage 300 SA s nafukovací konstrukcí 300 x 300 x 255cm Stan Outwell Mirage  z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling,  Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení.
3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. 
Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér.
Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu.
Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm,  balení 44 x 90 cm, 26 kg
Nové 2017
Na objednání

33 723,-

Detail »

Stan ke karavanu Mirage 300 SA s nafukovací konstrukcí 300 x 300 x 255cm Stan Outwell Mirage z extrémně robustního a odolného materiálu Outtex 600HD vynikající výkon a jemný styling, Součástí balení je dvoucestná pumpa zajišťující rychlé a efektivní postavení. 3 velké dveře Vám nabídnou flexibilitu a umožní vám vychutnat pohled z libovolného místa ve vašem stanu. Velká tónovaná okna na bočních stěnách i předním dílu poskytují prosvětlený interiér. Obě boční dveře jsou vybaveny sítí proti komárům, čímž umožňují příjemné klima uvnitř stanu. Připojovací výška 240 - 255 cm, odolnost vodnímu sloupci 6000 mm, balení 44 x 90 cm, 26 kgNahoru