O stanech a markýzách


O stanech a markýzách
Kategorie: Vše o markýzách v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Vše o předstanech, markýzách, stanech pro zimní použití. Rozhodnutí je na vás, ale my vám můžeme pomoci.
Sedmidílný stan TOSCANA PLUS

Letní stany pro letní použití jsou uzavíratelné, zpravidla vícedílné pro snadnější navlékání. Při nákupu nesledujeme pouze stanový materiál, ale zkoumáme i nitě, ze kterých je ušita a samozřejmě střih, který jako každý střih podléhá módě. Navléká se do stanové lišty a tyče se uchytí do ok na karoserii. Na novém karavanu pro oka otvory nevrtáme, ale použijeme speciální příchytky. Naše stany mají konstrukci ok bez nutnosti vrtání do karoserie. Doporučuji, než uděláte rozhodnutí o vyvrtání, přijďte ke konzultaci.

Celoroční předstan Zurich

Zimní (celoroční) stany jsou stany hlavně pro použití v zimním období, bývají ze silnějšího a odolnějšího materiálu, mohou se použít i v létě, mají univerzálnější použití, než stany letní, malé zimní stany jsou pro krytí vstupu karavanu. Může se použít i jako druhý stan na opačnou stranu karavanu jako sklad sportovního nářadí. Zimní stan se používá i pro lepší ochranu prochladnutí karavanu.

Sluneční střecha Bermuda

Sluneční střechy jsou letní stany zpravidla bez boků, nebo s boky přichycenými jen přivázáním. Jsou z lehkých materiálů, snadno montovatelné, jen s nejnutnější konstrukcí. Lepší varianta sluneční střechy je markýza.

Fiamma F45 S 260 pro VW T5 Multivan

Markýzy jsou sluneční střechy trvale připevněné na karoserii karavanu. Jsou neustále připraveny k použití, ovládají se klikou nebo ručním rozvinutím. Volba markýza - předstan - sluneční střecha je podle potřeb použití. Můžete kdykoliv konzultovat, vybereme podle vašich potřeb podle našich zkušeností.

Zahradní pavilon Medusa II 3 x 3m

Zahradní pavilony jsou jak pro zahradní párty, tak pro rychlé použití. Zahradní pavilony od nejlevnějších po pavilony lehké z hliníku. V nabídce máme pavilony 3 x 3 metry, které rozložíte během pár sekund jako deštník. Tyto pavilony často kupují sportovci, majitelé terénních aut apod.

Stan pro busy Easy Travel

Stany pro busy jsou pro plnohodnotné kempování s minibusem. Stan je levnější varianta zvětšení prostoru, i můžete dovnitř zavěsit ložnici. Stany mohou být i volně samostatně stojící, to znamená, že můžete od stanu odjet a stan vám rezervuje místo v kempu.

Sluneční střecha Ultra Light

Zajímavé využití střechy Ultralight. Upevnění do nalepené nebo našroubované lišty

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Celoroční předstan, Stan pro zimu i léto. V létě může sloužit pro uložení nářadí, v zimě jako odolný zimní předstan.   Výška do 2,5 metru.   Střecha i strany polyester s PVC povrchem.    Ocelová konstrukce 28 mm.  Materiál Valmex, přední díl s otevíracími okny.   Je to rozhodně zajímavá konstrukce zimního předstanu.

Celoroční předstan HERZOG Zurich DC 2012 150 x 150 cm

9 236,- Detail »


Pětidílný celoroční stan, Všestranný stan na cesty, na hory, na léto i na zimu, nebo jen jako sluneční střecha. Předstříška s dutinou pro další vyztužení konstrukcí pro ještě větší zpevnění. Extra pevné kryté zipy do každého počasí. Svařované střešní stehy, kryté záclonové vedení, střecha z reflexního materiálu.

Přední odnímatelná stěna z polyesteru potaženého PU se vstupními dveřmi a velkým oknem (počet podle velikosti stanu), dutiny pro vytvoření efektu verandy. 
Odnímatelné boky z PVC potaženého PU s okny s klapkou a pěnovým přítlačným polštářem.
Konstrukce ocelová 28 mm

Pětidílný celoroční stan Frankana Freiko Kollektion Kitzbuhel levý 250 x 220 cm 28 kg

31 724,- Detail »


Uložení cívky pravé markýzy,

Uložení cívky pravé markýzy Fiamma F45L 98655-593

365,- Detail »


Stan pro busy, Tunelový stan k autu. Šířka 340 cm, hloubka 240 cm. Speciálně pro busy s výškou mezi 180 a 220 cm. Materiál 68D polyester potažený PU, odolnost vodnímu sloupci 2000 mm, konstrukce oplášťovaný sklolaminát 12,7 mm a 2 ocelové teleskopické tyče. Kryté švy, venkovní pásky. Přední stěna s velkým panoramatickým oknem, okna možno uzavřít proti světlu, kulatý vstup do strany rolovatelný. Oba boky s okny půl folie a půl moskytiéra. Zadní stěnu je možno otevřít na dvě šířky. Připěvnění možno pomocí okapu, nebo magnetického adaptéru, nebo nějak jinak. Dodávka stan, konstrukce, taška, vak na tyče, napínací materiál, manuál pro stavbu německy.

Stan pro busy DWT Zelte Travel Extra 340 x 240 cm

6 052,- Detail »Nahoru