Markýza pro VW T5


Markýza pro VW T5
Kategorie: Vše o markýzách v karavanu
Datum:
Aktualizace: 2014-02-02
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Kompaktní a moderní markýza exklusivně vyrobená pro Volkswagen T5 Multivan a Transporter. Obal markýzy v elegantním stříbrném komaxitu (práškové lakování). Možná montáž předního dílu. Upozornění - montáž na VW California není možná.

Markýza 5102 se ovládá snadno přes rychlou převodovku pomocí kliky 90 cm, která je součástí dodávky

S pomocí dvou adaptérů se markýza trvale přimontuje na C lištu, která je sériovou součástí VW T5. Při pochybnostech kontaktujte svého VW dealera. Lišta se dá koupit v prodejně VW i dodatečně.

Servisní rozkres, pro plné zobrazení klikněte na obrázek. Nabídka markýz Thule Omnistor nebo Fiamma vpravo ve sloupku. Díly hledejte podle objednacího čísla fultextovým hledáním (v košíku)

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Speciální čistič markýz Omnistor, Objem 0,5 litru

Speciální čistič markýz Omnistor Thule

186,- Detail »


Upevňovací popruh markýz, Sada se skládá z popruhu, pružiny a 2 kolíků. První ráz poryvu větru zachytí pružina. Při velmi silném větru musíte markýzu ale svinout.      Velmi důležitý doplněk markýzy. Cena popruhu je asi polovina částky, než dáte za 1 poškozenou nohu. Je to krutá zkušenost od zákazníků z naší prodejny. Nestačí ale popruh mít, je třeba jej používat.

Upevňovací popruh markýz Thule včetně pružiny a kolíků

480,- Detail »


Napínací popruh pro markýzy a předstany, Popruh pro upevnění markýzy Caravanstore, F45 a F65. 2 černé stavitelné pásy, 2 kolíky a 2 pružiny, délka 2 x 3m

Napínací popruh pro markýzy a předstany Fiamma Tie Down S 2 pásy 300cm, 2 pevné kolíky a 2 pružiny

466,- Detail »Nahoru