V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Elektro, Elektrocentrály, Palivové články Efoy a VeGa


73122 Servisní kapalina pro
Na objednání

203,-

Detail »

Servisní kapalina pro


73129 Prodlužovací Sense kabel pro Comfort
Na objednání

486,-

Detail »

Prodlužovací Sense kabel pro Comfort


73107 Tankovací patrona metanolu 10 litrů Metanol určený pro palivové články Efoy-    Metanol je hořlavina a jed. Z bezpečnostních důvodů nelze metanol zasílat, povolen je pouze osobní odběr.
Na objednání

1 212,-

Detail »

Tankovací patrona metanolu 10 litrů Metanol určený pro palivové články Efoy- Metanol je hořlavina a jed. Z bezpečnostních důvodů nelze metanol zasílat, povolen je pouze osobní odběr.


73138 Bluetooth adaptér pro Comfort
Nové 2017
Na objednání

2 687,-

Detail »

Bluetooth adaptér pro Comfort


73130 Extrémně tichá elektrocentrála s palivovým článkem Comfort 80 pro nabíjení akumulátorů lodí a karavanůPalivový článek Efoy nabíjí automaticky palubní baterii. Celoročně, tiše, ekologicky. Patrona 10 litrů metanolu stačí až na 4 týdny provozu podle spotřeby energie. Integrovaný regulátor nabíjení hlídá permanentně akumulátor a v případě potřeby sám spusí nabíjení. Po nabití akumulátoru se nabíjecí cyklus ukončí a Efoy se odpojí. Efoy pracuje automaticky, bezúdržbově, šetrně k životnímu prostředí, jeho produktem jsou jen vodní páry a CO2. Nový systém upevnění ještě ztiší chod již tak skoro bezhlučného agregátu. Můžete jej tedy montovat kamkoliv do místnosti, do pologaráže, pod lůžko ap. Palivový článek Efoy Comfort je určen pro všechny typy 12V akumulátorů (kyselina, AGM i gel). V dodávce jsou všechny komponenty uvedené ve fotogalerii.
Na objednání

70 173,-

Detail »

Extrémně tichá elektrocentrála s palivovým článkem Comfort 80 pro nabíjení akumulátorů lodí a karavanů Palivový článek Efoy nabíjí automaticky palubní baterii. Celoročně, tiše, ekologicky. Patrona 10 litrů metanolu stačí až na 4 týdny provozu podle spotřeby energie. Integrovaný regulátor nabíjení hlídá permanentně akumulátor a v případě potřeby sám spusí nabíjení. Po nabití akumulátoru se nabíjecí cyklus ukončí a Efoy se odpojí. Efoy pracuje automaticky, bezúdržbově, šetrně k životnímu prostředí, jeho produktem jsou jen vodní páry a CO2. Nový systém upevnění ještě ztiší chod již tak skoro bezhlučného agregátu. Můžete jej tedy montovat kamkoliv do místnosti, do pologaráže, pod lůžko ap. Palivový článek Efoy Comfort je určen pro všechny typy 12V akumulátorů (kyselina, AGM i gel). V dodávce jsou všechny komponenty uvedené ve fotogalerii.


73134 Extrémně tichá elektrocentrála s palivovým článkem Comfort 210 pro nabíjení akumulátorů lodí a karavanůPalivový článek Efoy nabíjí automaticky palubní baterii. Celoročně, tiše, ekologicky. Patrona 10 litrů metanolu stačí až na 4 týdny provozu podle spotřeby energie. Integrovaný regulátor nabíjení hlídá permanentně akumulátor a v případě potřeby sám spusí nabíjení. Po nabití akumulátoru se nabíjecí cyklus ukončí a Efoy se odpojí. Efoy pracuje automaticky, bezúdržbově, šetrně k životnímu prostředí, jeho produktem jsou jen vodní páry a CO2. Nový systém upevnění ještě ztiší chod již tak skoro bezhlučného agregátu. Můžete jej tedy montovat kamkoliv do místnosti, do pologaráže, pod lůžko ap. Palivový článek Efoy Comfort je určen pro všechny typy 12V akumulátorů (kyselina, AGM i gel). V dodávce jsou všechny komponenty uvedené ve fotogalerii.
Na objednání

148 473,-

Detail »

Extrémně tichá elektrocentrála s palivovým článkem Comfort 210 pro nabíjení akumulátorů lodí a karavanů Palivový článek Efoy nabíjí automaticky palubní baterii. Celoročně, tiše, ekologicky. Patrona 10 litrů metanolu stačí až na 4 týdny provozu podle spotřeby energie. Integrovaný regulátor nabíjení hlídá permanentně akumulátor a v případě potřeby sám spusí nabíjení. Po nabití akumulátoru se nabíjecí cyklus ukončí a Efoy se odpojí. Efoy pracuje automaticky, bezúdržbově, šetrně k životnímu prostředí, jeho produktem jsou jen vodní páry a CO2. Nový systém upevnění ještě ztiší chod již tak skoro bezhlučného agregátu. Můžete jej tedy montovat kamkoliv do místnosti, do pologaráže, pod lůžko ap. Palivový článek Efoy Comfort je určen pro všechny typy 12V akumulátorů (kyselina, AGM i gel). V dodávce jsou všechny komponenty uvedené ve fotogalerii.


73125 Rámeček pro ovládací panel černý Rámeček pro ovládací panel elektrocentrály Efoy
Na objednání

270,-

Detail »

Rámeček pro ovládací panel černý Rámeček pro ovládací panel elektrocentrály Efoy


73104 Tankovací patrona metanolu 5 litrů  Metanol určený pro palivové články Efoy-    Metanol je hořlavina a jed. Z bezpečnostních důvodů nelze metanol zasílat, povolen je pouze osobní odběr.
Na objednání

807,-

Detail »

Tankovací patrona metanolu 5 litrů Metanol určený pro palivové články Efoy- Metanol je hořlavina a jed. Z bezpečnostních důvodů nelze metanol zasílat, povolen je pouze osobní odběr.


73128 Prodlužovací nabíjecí kabel pro Comfort
Na objednání

1 242,-

Detail »

Prodlužovací nabíjecí kabel pro Comfort


73139 Rozšíření záruky na palivový článek Comfort na 5 let
Na objednání

8 073,-

Detail »

Rozšíření záruky na palivový článek Comfort na 5 let


73132 Extrémně tichá elektrocentrála s palivovým článkem Comfort 140 pro nabíjení akumulátorů lodí a karavanů Palivový článek Efoy nabíjí automaticky palubní baterii. Celoročně, tiše, ekologicky. Patrona 10 litrů metanolu stačí až na 4 týdny provozu podle spotřeby energie. Integrovaný regulátor nabíjení hlídá permanentně akumulátor a v případě potřeby sám spusí nabíjení. Po nabití akumulátoru se nabíjecí cyklus ukončí a Efoy se odpojí. Efoy pracuje automaticky, bezúdržbově, šetrně k životnímu prostředí, jeho produktem jsou jen vodní páry a CO2. Nový systém upevnění ještě ztiší chod již tak skoro bezhlučného agregátu. Můžete jej tedy montovat kamkoliv do místnosti, do pologaráže, pod lůžko ap. Palivový článek Efoy Comfort je určen pro všechny typy 12V akumulátorů (kyselina, AGM i gel). V dodávce jsou všechny komponenty uvedené ve fotogalerii.
Na objednání

107 973,-

Detail »

Extrémně tichá elektrocentrála s palivovým článkem Comfort 140 pro nabíjení akumulátorů lodí a karavanů Palivový článek Efoy nabíjí automaticky palubní baterii. Celoročně, tiše, ekologicky. Patrona 10 litrů metanolu stačí až na 4 týdny provozu podle spotřeby energie. Integrovaný regulátor nabíjení hlídá permanentně akumulátor a v případě potřeby sám spusí nabíjení. Po nabití akumulátoru se nabíjecí cyklus ukončí a Efoy se odpojí. Efoy pracuje automaticky, bezúdržbově, šetrně k životnímu prostředí, jeho produktem jsou jen vodní páry a CO2. Nový systém upevnění ještě ztiší chod již tak skoro bezhlučného agregátu. Můžete jej tedy montovat kamkoliv do místnosti, do pologaráže, pod lůžko ap. Palivový článek Efoy Comfort je určen pro všechny typy 12V akumulátorů (kyselina, AGM i gel). V dodávce jsou všechny komponenty uvedené ve fotogalerii.Nahoru