Truma předregulátor VDR 50/30


Truma předregulátor VDR 50/30
Kategorie: Vše o plynových rozvodech v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Evropská Unie se v roce 1996 sjednotila v hodnotě systémového tlaku plynu na 30 mbar

Evropská Unie se v roce 1996 sjednotila v hodnotě systémového tlaku plynu na 30 mbar. Dříve to řešily jen národní normy. Od tohoto sjednocení uplynulo přesně 10 let, takže se ukončila výroba 50 mbar vestavných lednic, topení a vařičů. Jenže se musí řešit potřeby karavanistů, kteří mají svůj karavan z doby před rokem 1996 (včetně) s rozvodem 50 mbar a potřebují některé z jmenovaných přístrojů vyměnit. Řešení se našlo v podobě předregulátoru 50/30 mbar, tedy regulátoru, jehož vstupní tlak je 50 mbar od regulátoru plynové láhve a výstupní tlak 30 mbar.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Průběžný regulátor, Průběžný regulátor je třeba použít na snížení tlaku do spotřebičů, pokud jsou pro 30 mbar a my máme v systému starších 50 mbar. Nikdy se nesmí připojit přímo k bombě!  -  2 x šroubení 8 mm, průtok max. 0,8 kg/h., integrovaný bypas ke kontrole těsnosti plynu.

Průběžný regulátor Truma z 50 mbar na 30 mbar

1 680,- Detail »Nahoru