V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Elektro, Elektrocentrály, Přenosné


73055 Transportní taška pro elektrocentrálu Honda EX 7 und EU 10i se zpevněnou podlahouTransportní a odkládací taška pro elektrocentrálu se zpevněným dnem z odolného materiálu.
Na objednání

837,-

Detail »

Transportní taška pro elektrocentrálu Honda EX 7 und EU 10i se zpevněnou podlahou Transportní a odkládací taška pro elektrocentrálu se zpevněným dnem z odolného materiálu.


73056 Transportní taška pro elektrocentrálu Honda EU 20i se zpevněnou podlahouTransportní a odkládací taška pro elektrocentrálu se zpevněným dnem z odolného materiálu.
Na objednání

1 215,-

Detail »

Transportní taška pro elektrocentrálu Honda EU 20i se zpevněnou podlahou Transportní a odkládací taška pro elektrocentrálu se zpevněným dnem z odolného materiálu.


73045 Elektrocentrála benzínová EU 10i dovozDovoz z Německa (není koupeno přes CZ zastoupení), záruka 2 roky . Stroj lze zaslat pouze suchý, před uvedením do provozu se musí připravit. Veškeré technické  informace na vyžádání. Elektrocentrála má ekořízení chodu motoru, tzn. řautomatické řízení otáček podle odběru. Zásuvka norma Schuco.
 Velmi tichý lehký stroj se 4taktním motorem, vysoká kvalita stabilního výstupního napětí i pro nejjemnější elektroniku. Formát kufříku těžkého cca 13 kg. Možnost zaslání i osobního odběru
Na objednání

28 323,-

Detail »

Elektrocentrála benzínová EU 10i dovoz Dovoz z Německa (není koupeno přes CZ zastoupení), záruka 2 roky . Stroj lze zaslat pouze suchý, před uvedením do provozu se musí připravit. Veškeré technické informace na vyžádání. Elektrocentrála má ekořízení chodu motoru, tzn. řautomatické řízení otáček podle odběru. Zásuvka norma Schuco. Velmi tichý lehký stroj se 4taktním motorem, vysoká kvalita stabilního výstupního napětí i pro nejjemnější elektroniku. Formát kufříku těžkého cca 13 kg. Možnost zaslání i osobního odběru


73049 Kabely pro nabíjení baterií z generátorů 12V 185 cm Kabely pro nabíjení akumulátorů z generátoru Honda délka 185 cm
Na objednání

890,-

Detail »

Kabely pro nabíjení baterií z generátorů 12V 185 cm Kabely pro nabíjení akumulátorů z generátoru Honda délka 185 cm


73048 Výfuk pro elektrocentrály Honda EX 7, EU 10i  a 20i  Flexibilní hadice 1,5 m, včetně potřebných spon
Na objednání

2 889,-

Detail »

Výfuk pro elektrocentrály Honda EX 7, EU 10i a 20i Flexibilní hadice 1,5 m, včetně potřebných sponNahoru