Safari Room a Residence


Safari Room a Residence
Kategorie: Vše o markýzách v karavanu
Datum:
Aktualizace: 2014-01-31
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Jednou z nejtěžších disciplín při nákupování je pořízení stanových dílců markýz. Rozebereme si tento problém tak, aby nákup byl snadný a dal se zrealizovat bez odborné pomoci. Před nákupem si pozorně prohlédneme karavan a zkoumáme, jestli předstan nebude bránit nějakému oknu, servisní klapce, nebo jinému zařízení, jestli nám to nebude v budoucnu vadit.

Rozhodneme se, zda koupíme poměrně nákladný, ale dokonalý předstan, nebo sáhneme raději po levnější náhražce v podobě slunečních nebo dešťových clon například zde. Příklady se vztahují na markýzy Omnistor, ale dají se použít i na Fiamma.

Pokud se rozhodneme pro stan Safari Residence, musíme zjistit základní parametry:

  • Typ markýzy, (např. Omnistor 5003, 6002, 8000)
  • Výška nad zemí - měří se spodní hrana markýzy normálně zatíženého karavanu
  • Výsuv markýzy - to je vlastně šířka
  • Pro nákup předního dílu délku markýzy
  • A nakonec pro správné naladění barvy markýzy

Toto vše je třeba zjistit, aby vás výběr přes internet nezaskočil. Pokud máme všechny údaje, vyhledáte si stan podle typu u nás na e-shopu a další výběr položek by vás neměl už překvapit. Nezapomeňte při výběru předních dílů 5003, a 6002 na správný výběr barvy podle barevného schématu. Název Safari Room zkracuji v e-shopu kvůli grafice na prostý stan k markýze podle typu. Řadu Safari Room nelze pořídit pro výšku spodní hrany markýzy nad zemí pod 2,2 metru a nad 2,8 metru. Jsou individuální speciální stavby například pro Fiat Ducato, VW T5 ale jejich nákup doporučuji předem zkonzultovat, nebo prohlédnout vícejazyčné původní stránky Thule.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.Nahoru