V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Plyn a díly, Plynové zásuvky


310/957 Zásuvka s plynovou rychlospojkou bez zámku 135 x 70 mmOtvor v karoserii 135 x 70 mm. Velmi praktická věc pro externí připojení vařiče, grilu ap. bez manipulace s plynovou bombou, u připojených spotřebičů je třeba, aby byly na stejný systémový tlak jako systém karavanu. Rychlouzavírací ventil nejde otevřít bez řádně zasunuté hadice
Na objednání

1 268,-

Detail »

Zásuvka s plynovou rychlospojkou bez zámku 135 x 70 mm Otvor v karoserii 135 x 70 mm. Velmi praktická věc pro externí připojení vařiče, grilu ap. bez manipulace s plynovou bombou, u připojených spotřebičů je třeba, aby byly na stejný systémový tlak jako systém karavanu. Rychlouzavírací ventil nejde otevřít bez řádně zasunuté hadice


310/972 Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkouVenkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.
Na objednání

1 499,-

Detail »

Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkou Venkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.


310/968 Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkou černáVenkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.
Na objednání

1 889,-

Detail »

Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkou černá Venkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.


310/973 Zásuvka pro připojení plynové a vodní hadice s rychlospojkouVenkovní vývod vody s hadičníkem a plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.
Na objednání

2 213,-

Detail »

Zásuvka pro připojení plynové a vodní hadice s rychlospojkou Venkovní vývod vody s hadičníkem a plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.


310/958 Zásuvka s plynovou rychlospojkou se zámkem 135 x 70 mm Otvor v karoserii 135 x 70 mm. Velmi praktická věc pro externí připojení vařiče, grilu ap. bez manipulace s plynovou bombou, u připojených spotřebičů je třeba, aby byly na stejný systémový tlak jako systém karavanu. Rychlouzavírací ventil nejde otevřít bez řádně zasunuté hadice
Na objednání

1 580,-

Detail »

Zásuvka s plynovou rychlospojkou se zámkem 135 x 70 mm Otvor v karoserii 135 x 70 mm. Velmi praktická věc pro externí připojení vařiče, grilu ap. bez manipulace s plynovou bombou, u připojených spotřebičů je třeba, aby byly na stejný systémový tlak jako systém karavanu. Rychlouzavírací ventil nejde otevřít bez řádně zasunuté hadice


310/966 Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkou bílá Venkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.
Na objednání

1 889,-

Detail »

Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkou bílá Venkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.


310/967 Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkou slonová kost Venkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.
Na objednání

1 889,-

Detail »

Zásuvka pro připojení plynové hadice s rychlospojkou slonová kost Venkovní vývod plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.


310/974 Přípojka plynu pro kempingová vozidla Účelová servisní klapka pro karavany pro připojení externě stojících plynových lahví kompletně se středotlakým regulátorem s pojistkou úniku, hadicí 300cm, pojistka zpětného vniknutí plynu, manuálním ventilem a klíčem na bombu
Na objednání

4 185,-

Detail »

Přípojka plynu pro kempingová vozidla Účelová servisní klapka pro karavany pro připojení externě stojících plynových lahví kompletně se středotlakým regulátorem s pojistkou úniku, hadicí 300cm, pojistka zpětného vniknutí plynu, manuálním ventilem a klíčem na bombuNahoru