V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Voda, Vodní zásuvky


300/670 Rychlospojka hadicová KAMA
Na objednání

1 079,-

Detail »

Rychlospojka hadicová KAMA


300/678 Vodní rychlospojka pro sprchu 90 x 96mm černá
Na objednání

1 310,-

Detail »

Vodní rychlospojka pro sprchu 90 x 96mm černá


310/973 Zásuvka pro připojení plynové a vodní hadice s rychlospojkouVenkovní vývod vody s hadičníkem a plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.
Na objednání

2 213,-

Detail »

Zásuvka pro připojení plynové a vodní hadice s rychlospojkou Venkovní vývod vody s hadičníkem a plynu pro připojení grilu, vařiče, lednice apod. Pozor na stejný systémový tlak.


300/632 Skříňka se sprchou a mixventilem bez zámku tmavá šedáKompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !
Na objednání

2 768,-

Detail »

Skříňka se sprchou a mixventilem bez zámku tmavá šedá Kompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !


300/631 Vodní skříňka s plynovou rychlospojkou pro sprchu 157 x 67 antracitVodní skříňka s rychlospojkou pro sprchu a rychlospojkou pro plyn. Plynový ventil je jištěn, včetně zámku s klíčem.
Nuitno dokoupit hadici s koncovkou a sprchovou armaturu
Na objednání

2 969,-

Detail »

Vodní skříňka s plynovou rychlospojkou pro sprchu 157 x 67 antracit Vodní skříňka s rychlospojkou pro sprchu a rychlospojkou pro plyn. Plynový ventil je jištěn, včetně zámku s klíčem. Nuitno dokoupit hadici s koncovkou a sprchovou armaturu


300/633 Skříňka se sprchou a mixventilem se zámkem tmavá šedáKompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !
Na objednání

3 038,-

Detail »

Skříňka se sprchou a mixventilem se zámkem tmavá šedá Kompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !


300/679 Vodní rychlospojka pro sprchu 90 x 96mm bílá Vodní rychlospojka pro sprchu bez sprchové hadice s vypínačem, 90 x 96 mm, připojte sprchu a sprchujte se venku u karavanu. Vhodné do míst, kde není sprcha,  nebo k moři k opláchnutí po koupeli, nebo psa, holínek na poli atd. Využití je všestrané. Montáž doporučujeme na bok karavanu, kde nemáte dveře.
Na objednání

1 310,-

Detail »

Vodní rychlospojka pro sprchu 90 x 96mm bílá Vodní rychlospojka pro sprchu bez sprchové hadice s vypínačem, 90 x 96 mm, připojte sprchu a sprchujte se venku u karavanu. Vhodné do míst, kde není sprcha, nebo k moři k opláchnutí po koupeli, nebo psa, holínek na poli atd. Využití je všestrané. Montáž doporučujeme na bok karavanu, kde nemáte dveře.


300/667 Průchodka skrz stěnu se zimní izolací 160 x 120 mm, 305 g, sprcha je jen ilustrační, možno použít na sprchu, průchod hadice, kabelu apod.
Na objednání

1 158,-

Detail »

Průchodka skrz stěnu se zimní izolací 160 x 120 mm, 305 g, sprcha je jen ilustrační, možno použít na sprchu, průchod hadice, kabelu apod.


300/681 Skříňka se sprchou a mixventilem bez zámku bílá Kompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !
Na objednání

2 768,-

Detail »

Skříňka se sprchou a mixventilem bez zámku bílá Kompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !


300/688 Vodní skříňka s plynovou rychlospojkou pro sprchu 157 x 67 bílá Vodní skříňka s rychlospojkou pro sprchu a rychlospojkou pro plyn. Plynový ventil je jištěn, včetně zámku s klíčem.
Nuitno dokoupit hadici s koncovkou a sprchovou armaturu
Nové 2017
Na objednání

2 969,-

Detail »

Vodní skříňka s plynovou rychlospojkou pro sprchu 157 x 67 bílá Vodní skříňka s rychlospojkou pro sprchu a rychlospojkou pro plyn. Plynový ventil je jištěn, včetně zámku s klíčem. Nuitno dokoupit hadici s koncovkou a sprchovou armaturu


300/682 Skříňka se sprchou a mixventilem se zámkem bílá Kompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !
Na objednání

3 038,-

Detail »

Skříňka se sprchou a mixventilem se zámkem bílá Kompletní vodní skříňka s mixventilem na teplou vodu, s sprchovou kompletní armaturou Charisma a hadicí Carleta, s mikrospínačem. Pozor ilustrační obrázek !Nahoru