Stanové koberce


Stanové koberce
Kategorie: Vše o stanech ke karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Aerotex

Koberec Aerotex

Koberce do stanových předsíní se nabízí v různých provedení, typech i barvách. Koberce jsou snadno udržovatelné, rychle osychají, malé smetí propadne, velké se snadno zamete. Koberce Aerotex jsou z měkkého materiálu, příjemného na dotek i bosou nohou a přitom odolné, jsou nepostradatelnou součástí zejména, jezdíte li s karavanem a máte malé děti. Koberce Aerotex se prodávají v naměřených kusech nebo v metráži zpravidla při šířce 2,5 metru, případně 3 metry. Můžete koupit zde.

Wunderlich a Costa

Koberec Wunderlich a Costa

vzorem. Při výběru koberce je lépe nehledět na cenu, která u nich není tak rozdílná, ale na užitnou a estetickou hodnotu, životnost a kvalitu. Pokud bych vybíral mezi levnějším Aerotex a dražším Wunderlich, volby by byla jednoduchá.

Textilní syntetické koberce

textilní koberec

Textilní koberec se vyrábí v rozmanitých vzorech. Jejich výhodou je široká škála vzorů a barev, menší hmotnost a rozměr, než u koberců předchozích, ale je nutné více než u předchozích typů koberec upevnit k terénu, jinak má tendenci ke shrnování. Kvalita je u všech srovnatelná a tak každý vybírá podle svého vkusu, případně zkušeností. Pro použití do oblastí s kamenitým terénem jsou asi vhodnější textilní koberce, sice trpí také, ale přeci jen je materiál odolnější než předchozí koberce z měkké gumy. Dobře čtěte popisy, textilní koberce mají různou měrnou hmotnost, pokud počítáte s použitím v těžkém terénu, určitě kupte ten s větší měrnou hmotností

Příslušenství koberců

příslušenství koberců

Ke kobercům se dá koupit celá řada příslušenství, které zpříjemní život, tedy hlavně taška, aby nám během jízdy rozložený koberec neběhal v prostoru a bylo zabráněno znečištění ostatních věcí, klipy pro fixaci koberce, případně čistící potřeby.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Venkovní koberec, Odolný a elegantní stanový koberec z UV stabilního materiálu, hmotnost 580g/m2, snadno stříhatelný, čistitelný.

Venkovní koberec Friedola Living Costa 3 x 2,5 m zelený

1 123,- Detail »


Venkovní koberec, Odolný a elegantní stanový koberec Costa Plus se vzorkem z UV stabilního materiálu, hmotnost 580g/m2, snadno stříhatelný, čistitelný.

Venkovní koberec Friedola Living Costa Plus 3 x 2,5 m zelený

1 516,- Detail »


Stanový nebo terasový koberec z pěnového PVC, Stanový koberec asi 4 mm silný, měkký na dotek, drobné nečistoty propadnou skrz síťovinu, velké se vymetou. Snadno se čistí, rychle schne. je odolný, UV resistentní, vysoce komfortní a tepelně izolační

Stanový nebo terasový koberec z pěnového PVC Wehncke Aerotex 250 x 300 cm zelený

1 155,- Detail »Nahoru