Střešní nosič pro Ducato, Boxer, Jumper


Střešní nosič pro Ducato, Boxer, Jumper
Kategorie: Vše o karoserii karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Teda upřímně. Přímo raketový trend zaznamenal v poslední době vývoj obytných vestaveb dodávek, ale výrobci doplňků, pokud se nejedná o individuality vyhlášených značek, tento trend lehce ignorovali. Obrovský skok v tomto směru předvedla firma ALU-LINE, když vyvinula speciální střešní rám pro nejpře stavovanější vozy Ducato / Jumper / Boxer. Montáž nosiče bez vrtání otvorů a navíc je ke koupi speciální adaptér pro připevnění markýzy na kliku. Ušetříte tak spoustu práce s vývojem vlastního nápadu a jak už to bývá, profesionální výrobek je zpravidla přeci jen propracovanější, po stránce bezpečnosti zkoušenější a montáž jednodušší. škoda, že je zatím jen pro Ducato. Majitelé VW, Vito a dalších jsou k těm individuálním výrobkům zatím odsouzeni.

Pokud hledáte cokoliv na svého miláčka, doporučuji na stránce www.karavan.cz kliknout na sekci 'Auta, dodávky' a pak si vyberete podle své značky. Pokud by jste něco nenašli, budu rád, když mě na to upozorníte. Podívám se, jestli lze sortiment doplnit, a když to bude možné, ihned to udělám. Za vaši spolupráci předem děkuji.

Speciální střešní nosič s upevňovací sadou bez vrtání otvorů pro střešní kufr, lyže surfové prkno

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Prodloužení střešního nosiče,

Prodloužení střešního nosiče Alu Line pro Ducato, Boxer a Jumper od 2006

703,- Detail »


Střešní nosič - zahrádka, Špičkový výrobek pro plechová Ducata, V dodávce 2 podélníky, 4 příčníky, zadní oblouk a adaptér pro 6x markýzu

Střešní nosič - zahrádka Alu Line Euroreling 4 s adaptérem pro markýzu 6002 pro dlouhé Ducato do 2006

17 342,- Detail »


Střešní nosič - zahrádka,

Střešní nosič - zahrádka Alu Line pro Ducato od 2006

17 187,- Detail »


Pochozí lávka pro střešní nosič, Pouze pro 052/147, 148 a 151

Pochozí lávka pro střešní nosič x Euroreling

4 538,- Detail »Nahoru