V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Pro auta a dodávky, Tažná zařízení


87754 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro auta s mechanickým relé blinkru pro zásuvku Jaeger
Na objednání

2 403,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro auta s mechanickým relé blinkru pro zásuvku Jaeger


87698 Elektroinstalace pro tažné zařízení s AFC modulem pro auta bez CAN-Bus se zásuvkou Jaeger
Na objednání

4 563,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení s AFC modulem pro auta bez CAN-Bus se zásuvkou Jaeger


87757 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro dodávku Fiat Ducato 2006 - 2010
Na objednání

5 373,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro dodávku Fiat Ducato 2006 - 2010


87641 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro obytný Fiat Ducato od 07/2006 se zásuvkou Jaeger
Na objednání

5 913,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro obytný Fiat Ducato od 07/2006 se zásuvkou Jaeger


87643 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Fiat Ducato dodávka od 02/2011 se zásuvkou Jaeger
Na objednání

6 723,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Fiat Ducato dodávka od 02/2011 se zásuvkou Jaeger


87644 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Ford Transit od 05/2006 se zásuvkou Jaeger
Na objednání

6 723,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Ford Transit od 05/2006 se zásuvkou Jaeger


87768 Tažné zařízení pro AL-KO šasi s nosným rámovým prodlouženímTažné zařízení pro většinu evropských aut s podvozkem AL-KO. Před objednávkou konzultujte nákup s prodejcem
Na objednání

14 445,-

Detail »

Tažné zařízení pro AL-KO šasi s nosným rámovým prodloužením Tažné zařízení pro většinu evropských aut s podvozkem AL-KO. Před objednávkou konzultujte nákup s prodejcem


87692 Tažné zařízení pro šasi bez nosného rámového prodlouženíDodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.
Na objednání

21 465,-

Detail »

Tažné zařízení pro šasi bez nosného rámového prodloužení Dodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.


87697 Tažné zařízení pro šasi s nosným rámovým prodloužením s odnímatelnou koulíDodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.
Na objednání

26 055,-

Detail »

Tažné zařízení pro šasi s nosným rámovým prodloužením s odnímatelnou koulí Dodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.


87755 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro auta s elektronickýmm relé blinkru pro zásuvku Jaeger
Na objednání

3 483,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro auta s elektronickýmm relé blinkru pro zásuvku Jaeger


87758 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro dodávku Fiat Ducato od 2011
Na objednání

5 373,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro dodávku Fiat Ducato od 2011


87756 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro auta s CAN-Bus pro zásuvku Jaeger
Na objednání

5 373,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro auta s CAN-Bus pro zásuvku Jaeger


87646 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Mercedes Sprinter od 04/2006 se zásuvkou Jaeger
Na objednání

6 723,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Mercedes Sprinter od 04/2006 se zásuvkou Jaeger


87642 Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Fiat Ducato dodávka 07/2006 - 01/2011 se zásuvkou Jaeger
Na objednání

6 723,-

Detail »

Elektroinstalace pro tažné zařízení pro Fiat Ducato dodávka 07/2006 - 01/2011 se zásuvkou Jaeger


87696 Tažné zařízení pro AL-KO šasi s nosným rámovým prodloužením Dodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.
Na objednání

14 013,-

Detail »

Tažné zařízení pro AL-KO šasi s nosným rámovým prodloužením Dodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.


87695 Tažné zařízení pro AL-KO šasi bez nosného rámového prodloužení Dodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.
Na objednání

18 603,-

Detail »

Tažné zařízení pro AL-KO šasi bez nosného rámového prodloužení Dodávka pro všechny karavanové nástavby na Fiat Ducato a příbuzné typy, MB Sprinter, Ford Transit a Renault Master. Kompletní montážní set včetně evropské homologace. Elektro set je nutné objednat zvlášť. Pro objednávku je nutno vyplnit nákres - viz detail položky. Další informace najdete na webu výrobce. Za správnost vyplněných údajů nese objednavatel odpovědnost, v případě vrácení nevhodně zakoupeného zboží je nutno uhradit přepravní náklady. Tyto náklady zákazník neplatí, je li vina chybné dodávky na straně dodavatele. Nejste li si jisti, raději přistavte vůz k zaměření a zakreslení údajů.


87769 Tažné zařízení pro přívěsy nad 2t pro AL-KO šasi bez nosného rámového prodloužení Tažné zařízení pro většinu evropských aut s podvozkem AL-KO. Před objednávkou konzultujte nákup s prodejcem
Na objednání

21 870,-

Detail »

Tažné zařízení pro přívěsy nad 2t pro AL-KO šasi bez nosného rámového prodloužení Tažné zařízení pro většinu evropských aut s podvozkem AL-KO. Před objednávkou konzultujte nákup s prodejcemNahoru