Těsnění Terostat


Těsnění Terostat
Kategorie: Vše o karoserii karavanu
Datum:
Aktualizace: 2014-01-31
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Těsnění pro okna, mřížky a servisní klapky karavanu

Podzimní čas je příležitostí k důkladné kontrole těsnosti spojů karavanu. Je třeba prohlédnoutavšechny ohrožená místa, zejména tam, kde se spojují plechy, kolem oken, je třeba důkladně prohlédnout průchodky anténa, komínku topení, eventuelně digestoře. Pro opravy spojů jsou v nabídce speciální tmely Terostat v kartuši, nebo v úspornější verzi bez kartuše.

Pro nové montáže můžete koupit Terostat tmel již v pásku, ten se dá použít i pod lišty. Rohové lišty se podkládají speciální gumou, která má již tmel připravený. Pro střešní okna vyrábí firma Terostat svitek těsnící hmoty o průměru 8 mm. Ten je výhodný pro osazení střešních oken a servisních klapek.

Těsnění pro okna, mřížky a servisní klapky karavanu

Nikdy nepoužívejte na karoserii silikonové tmely, pro obnovu spoje nebo rychlou opravu je použitelný střešní tmel, ale je lepší opravdu jen pro opravu střechy, nebo netěsnosti gumového těsnění komínku. Střešní tmel je černá a řídká hmota, při použití na lišty se s ním musí velmi opatrně pracovat. Pokud umažete plech, nebo jinou součást, velmi špatně se odstraňuje. Silikon se může odpojit od karoserie a pustit vlhkost nepatrnými trhlinami dovnitř.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Butylový těsnící pás 20 x 25 x 325mm, Dokonale přilnavé samolepící butylové těsnění s velkou soudržností se všemi hladkými materiály se nesmršťuje, nestárně a odolá povětrnostním vlivům.

Butylový těsnící pás 20 x 25 x 325mm x černý

158,- Detail »


Trvale elastická těsnící hmota, K těsnění lišt, barva šedá.  Těsnění Terostat je doporučeno k těsnění střešních oken

Trvale elastická těsnící hmota Teroson Terostat 2759 t kartuše 310 ml

294,- Detail »


Terostat těsnící pás 20 x 2 mm, role 3 metry, Tento typ je doporučen na těsnění mřížek chledniček, nebo jiných zařízení. V případě potřeby můžete kdykoliv mřížku sejmout.     Terostat je špičkový tmel, který používají i výrobci karavanů na utěsnění rohových i stěnových lišt. Nikdy pod lišty nedávejte silikon. Ten není trvale elastický a při odtržení od karoserie pustí vodu kam nemá!

Terostat těsnící pás 20 x 2 mm, role 3 metry x Teroson

225,- Detail »


Terostat těsnící pás 20 x 2 mm, role 40 metrů, Terostat je špičkový tmel, který používají i výrobci karavanů na utěsnění rohových i stěnových lišt. Nikdy pod lišty nedávejte silikon. Ten není trvale elastický a při odtržení od karoserie pustí vodu kam nemá!

Terostat těsnící pás 20 x 2 mm, role 40 metrů x Teroson

1 330,- Detail »


Terostat těsnící pás, Terostat je špičkový tmel, který používají i výrobci karavanů na utěsnění rohových i stěnových lišt. Nikdy pod lišty nedávejte silikon. Ten není trvale elastický a při odtržení od karoserie pustí vodu kam nemá!

Terostat těsnící pás Teroson 25 x 1,5 mm, role 40 metrů, černý

2 142,- Detail »


Terostat těsnící pás 30 x 2 mm, role 64 metrů, Terostat je špičkový tmel, který používají i výrobci karavanů na utěsnění rohových i stěnových lišt. Nikdy pod lišty nedávejte silikon. Ten není trvale elastický a při odtržení od karoserie pustí vodu kam nemá!

Terostat těsnící pás 30 x 2 mm, role 64 metrů x Teroson

2 976,- Detail »


Terostat těsnící pás 20 x 2 mm, role 130 metrů, Terostat je špičkový tmel, který používají i výrobci karavanů na utěsnění rohových i stěnových lišt. Nikdy pod lišty nedávejte silikon. Ten není trvale elastický a při odtržení od karoserie pustí vodu kam nemá!

Terostat těsnící pás 20 x 2 mm, role 130 metrů x Teroson

3 352,- Detail »Nahoru