Elektrický bojler Truma Therme 5 litrů 300W


Elektrický bojler Truma Therme 5 litrů 300W
Kategorie: Vše o vodě v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Truma bojler s možností ohřevem teplým vzduchem. Návod 1,26 MB ve formátu *.pdf stahujte zde. Ještě bych doplnil - při použití trojcestného ventilu povinně instalovat expanzní nádobu, případně akumulátorový tank. Při ohřevu dochází k zvětšování objemu vody a při uzavření ventilu je tato voda uzavřena v krátkém okruhu a hrozí deformace bojleru. K bojleru lze koupit nejzákladnější náhradní díly, jako nový obal, který může po zamrznutí prasknout, nebo ohřívací těleso. Opravy jsou jednoduché a lze je provést v amatérských podmínkách.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Elektrický ohřívač vody, Truma bojler 220 V, 300W, 5 ltr., nabízí komfort teplé vody v kompaktním rozměru. Navíc procházející vzduch od topení vodu ohřeje, aniž by byl připojen bojler na síť 230V. Dodávka bojler, ovfládací díl, vypouštěcí ventil. Rozměry 37 x 23 x 22cm, 2kg. Doba ohřevu z 15 na 60st. C asi 50 minut, maximální ohřev na 65 stupňů, maximální tlak 1,2baru

Elektrický ohřívač vody Truma Therme TT2 pouze 300 W

5 482,- Detail »


Náhradní plášť bojleru,

Náhradní plášť bojleru Truma TT2

1 412,- Detail »


Topné těleso,

Topné těleso Truma Truma 5 litrů

2 469,- Detail »Nahoru