UV lampa - návod k montáži a použití


UV lampa - návod k montáži a použití
Kategorie: Vše o vodě v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Taky když vás něco opravdu zaujme, tak to nechce pustit, dokud se nedozvíte, co nevíte? Já už dva dny převracím v ruce UV lampu na desinfekci vody od firmy Reich. A jak si to prohlížím, čtu německý návod, napadlo mi, že bych ten návod mohl umístit na web. Nečekejte od lampy zázrak alá TV Shop. Pokud do nádrže nedáte čistou vodu, tak ji pitnou neudělá, zato při velmi nízké spotřebě energie tu pitnou umí udržet a to absolutně bez použití chemie, v létě i v zimě.

Na stránkách firmy je ještě jedna, modernější UV lampa, ta tam ještě nedávno nebyla. Je průtočná, tedy nikoliv ponorná, a jak se mi dokument o ní dostane do ruky, jen co do něj nakouknu, pokud porozumím (nejsem němec), hned se s vámi o ty poznatky podělím.

  • Nakonec si návod můžete přečíst zde

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

UV lampa k desinfekci vody, Voda v kempovém voze se nemusí čistit jen chemicky, vodu můžete udržovat ve formě i takzvanou UV lampou. Výrobce uvádí, že přístroj čistí vodu od zárodků, absolutně bez použití chemie jen UV zářením (254 mm) zničením DNA mikroorganismů. Nízká spotřeba proudu 12V, elektronické řízení, lehká amatérská montáž a ovládání, šetří životní prostředí a je recyklovatelná.    K UV lampě bych chtěl dodat, že její zázračný účinek jsem viděl ve známém pořadu Přemka Podlahy, kde dokázala vyčistit vodu v jezírku, jenž bylo plné zelených řas a po filtraci přečerpáváním se úplně vyčistila a plavaly v něm i ryby.

UV lampa k desinfekci vody Reich

9 963,- Detail »Nahoru