Váha vzduchu 3002 a 5002


Váha vzduchu 3002 a 5002
Kategorie: Vše o plynových rozvodech v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Rozdělení teplého vzduchu po karavanu

Rozdělení teplého vzduchu po karavanu

Topení Trumatic 3002 a 5002 od firmy Truma s rozvodem teplého vzduchu disponuje dvěma větvemi, které rozděluje váha vzduchu umístěná za topením na spodní části ventilátoru. Pomocí této váhy rozdělujeme vzduch mezi přední a zadní část karavanu. Nastavení 50 : 50 nemusí být vždy optimální s ohledem na délku rozvodu, počet výdechů a ohyby hliníkových hadic (310/201). K váze vzduchu ventilátoru je zpravidla špatný přístup, laboruje se rukama, ale nastavení se dá snadno udělat.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Dvoustupňovitě regulovaný ventilátor topení, Osazuje se na hadice 65 mm (310/201) rozvodu vzduchu, 12V/ 0,23 - 0,5A, pro malá topení, dvoustupňové ovládání s dálkovým ovládáním 50tis nebo 100tis litrů za hodinu. Vhodný na posílení větve topení, pokud nemá dostatečný výkon, možno použít na nasávání vzduchu zpod karavanu s výdechem u stropu jako pseudoklimatizace. Vymění vzduch a mírně ochladí interiér.

Dvoustupňovitě regulovaný ventilátor topení Truma Multivent

3 382,- Detail »Nahoru