Vybíráme kempový nábytek


Vybíráme kempový nábytek
Kategorie: Obecné informace o karavanech
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Kempová židle Rumba

Vybrat kempový nábytek bez zkušeností je velmi složité. Pokusíme se nastínit alespoň základní parametry a rozdíly mezi jednotlivými typy. V našem katalogu jsou rozmanité typy dělené podle výrobce, cen atd. Pokud vybíráte židli na doplnění stávající sady, nemáte prakticky jinou volbu, než dokoupit to, co vám chybí. Ale pokud jste před volbou vybavit karavan novým nábytkem, tak jsou tyto řádky určeny pro vás. Tak trochu reklamně může vyznít, že tu trochu propagujeme firmu Dukdalf, ale skutečnost je taková, že jsou to židle kvalitní, trvanlivé a pro vás i pro nás je výhodné, když si koupíte kvalitní věc, se kterou nejsou žádné potíže.

Konstrukce židlí

Skládací kempingová židle Twist do 150kg

Nejprve bychom si měli ujasnit zásadní konstrukční rozdíly, kterých si všimnete hned při prvním posazení. Kvalitní židli schází narozdíl od levné přední trubka sedáku, která nepříjemně zaškrcuje krevní oběh a při dlouhodobém pravidelném sezení může mít i zdravotní následky. I u levnějších modelů kvalitních židlí si jistě všimnete dostatečně vysokého opěradla, do kterého se dá opravdu pohodlně opřít. Moderním materiálem je vypnutý batyline. Je to syntetická síťovina, jejíž nejpříjemnější vlastností je prodyšnost. I v nejparnějším létě nevstanete s propoceným trikem, nebo přilepenou textilií na zádech. Tato prodyšnost se může stát nevýhodou při posezení v chladnějších večerech, ovšem to se dá eliminovat vhodným polstrováním, které nabízí ke kolekci židlí každý slušný výrobce. Dlouhodobými zkušenostmi s prodejem i užíváním bychom vybrali asi mezi výrobci židlí Crespo a Dukdalf.

Lehátko Flamenco mini

Lehátko Flamenco mini

Kempový nábytek nejsou jen židle. Výrobci hledají nové i tradiční způsoby, jak si volný čas zpříjemnit a zpohodlnit. K židlím se čtyřhrannou hliníkovou konstrukcí lze přikoupit podnožní díly. Tak si uděláte ze své židle kdykoliv pohodlné relaxační lehátko. To je velmi příjemné, ale komu vadí, že si nemůže na takovém lehátku lehnout na břicho, dá přednost hotovému lehátku Flamenco, jež se dá koupit ve vysoké verzi, nebo levnější s nízkými nohami.

Polní lůžko

Polní lůžko jako relaxační lehátko, nebo náhradní postel do stanu

Mám jeden osobní tip na velmi pohodlné a skladné lehátko, nebo spíše polní lůžko. Máme osobně vyzkoušeno, že lehátko lze použít nejen na rekreaci, ale i jako náhradní lůžko pro hosty, nebo na spaní do stanu, předstanu karavanu.

Kempové stolky

Kempové stolky

Nejtěžší výběr nás čeká v případě kempového stolku. Neuvěřitelně široká nabídka, která se každý rok mění od nejlacinějších po nejdražší. Pro nás je podstatný parametr trvanlivost stolové desky, možnost nastavení alespoň jedné nohy (třínohý stolek se nehoupe), rozměr složeného stolku do karavanu, tedy musíme již před nákupem vědět, kde stolek budeme přepravovat. Dále dost podstatná věc je umístění před karavanem, ve stanu, pdo markýzou. Počet a složení osob. Určitě si nekoupíme stolek pro dva, kde na sebe nedosáhnem a naopak. Doporučujeme respektovat dětské soukromí a nenutit děti, aby se realizovaly u stolku, kde jíme, nebo se bavíme s přáteli. U nás mělay děti vždycky svůj stolek a tak jakákoliv akce u stolu je nenutila svůj stolek sklízet od her apod.

Závěr

Slunečník Hawaii průměr 125 cm s klemou na židli, stůl, balkon a

V naší nabídce najdete množství kvalitního časem a zkušenostmi selektovaného kempového nábytku, určitě každý umí zacházet s myší a prokliká se k tomu, co hledá. My tu nejsme od toho, abychom řekli, jaký stolek máte koupit, ale můžete vás nasměrovat pro ten nejvhodnější právě pro vás.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.Nahoru