Vyztužení tuhosti podvozku dodávkových a obytných aut


Vyztužení tuhosti podvozku dodávkových a obytných aut
Kategorie: Vše o podvozku karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Vzduchové měchy pérování Ducato od 07/06 - 6 palcové

Nejen kola se plní vzduchem. Významným faktorem pro jízdní vlastnosti permanentně zatíženého obytného vozu s vysokým těžištěm jsou volitelně dohušťovací systémy odpružení. Tvrdší odpružení snižuje naklánění v zatáčkách a tím pohodlnější a bezpečnější jízdu pro posádku. Můžete si potom dovolit trochu přišlápnout pedál. Řešení je sice nejlevnější, ale jak už to bývá, pružiny v ceně přes 10000 Kč za sadu nemusí přinést očekávaný účinek. Přesto je jejich použití na jízdních vlastnostech znát. Vzduchový systém Linnepe Airlift je cenově nejdostupnější. Souprava obsahuje vše, co potřebujete k montáži, zdvihový tlak 400 kg na jeden měch, který snese až 6 bar. Měchy se nafukují externím kompresorem, například u benzínové pumpy.

Vzduchové měchy pérování Golschmitt

Dalším systémem je sada nafukovacích nízkotlakých měchů od firmy Goldschmitt , které se nafukují vestavěným kompresorem na 12V. Pro výběr měchů musíte uvést typ auta, eventuelně nástavby. V sadě obdržíte kompletní sadu, kterou je možno rozšířit o možnost foukat každou stranu zvlášť. S rozmachem aut u nás stoupá zájem o tento doplněk. Auto po nafouknutí trochu ztuhne, není vizuálně citlivé na zatížení, je od olnější proti bočnímu větru. V našem katalogu nejsou měchy pro všechna auta, je to logické, ale bez problémů zajistíme žádané měchy podle vašich požadavků. V případě potřeby zajistíme i montáž.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Modul nosiče kol, Modul nosiče kol rošiřuje možnosti základního nosiče, pokud nemáte základní nosič, modul neobjednávejte!

Modul nosiče kol Linnepe Scout pro 2 kola a 1 motocykl nebo elektrokolo

7 300,- Detail »Nahoru