V košíku je za 0,-Kč

Nacházíte se v sekci Karoserie, Okna a klapky pro karavan, Střešní okna, Zimní kryty


85306 Ochranný kryt pro okno REMItop Vario 40 x 40 cmOchranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.
Na objednání

591,-

Detail »

Ochranný kryt pro okno REMItop Vario 40 x 40 cm Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.


85303 Ochranný kryt pro okno Midi HekiOchranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.
Na objednání

1 013,-

Detail »

Ochranný kryt pro okno Midi Heki Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.


85301 Ochranný kryt pro okno Heki 1 - 4Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.
Na objednání

1 013,-

Detail »

Ochranný kryt pro okno Heki 1 - 4 Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.


86641 Venkovní kryt střešního okna vnější rozměr 40 x 40 cmTřívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

1 215,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna vnější rozměr 40 x 40 cm Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.


86643 Venkovní kryt střešního okna vnější rozměr 60 x 60 cmTřívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

1 499,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna vnější rozměr 60 x 60 cm Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.


86647 Venkovní kryt střešního okna Remi Top smallTřívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

3 105,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna Remi Top small Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.


86645 Venkovní kryt střešního okna Heki 3Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

4 833,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna Heki 3 Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.


85307 Ochranný kryt pro okno REMItop Vario 70 x 50 cm Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.
Na objednání

780,-

Detail »

Ochranný kryt pro okno REMItop Vario 70 x 50 cm Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.


85305 Ochranný kryt pro okno Mini Hekiplus Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.
Na objednání

1 013,-

Detail »

Ochranný kryt pro okno Mini Hekiplus Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.


85308 Ochranný kryt pro okno REMItop Vario 90 x 60 cm Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.
Na objednání

1 013,-

Detail »

Ochranný kryt pro okno REMItop Vario 90 x 60 cm Ochranný a izolační kryt z umělé měkké tkaniny chrání sklo okna před poškrábáním, nečistotou nebo smůlou ze stromu. Navléknutí je snadné, guma zajišťuje bezpečné uchycení.


86642 Venkovní kryt střešního okna vnější rozměr 50 x 50 cm Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

1 349,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna vnější rozměr 50 x 50 cm Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.


86646 Venkovní kryt střešního okna Miniheki Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

1 755,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna Miniheki Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.


86644 Venkovní kryt střešního okna Heki 1 a 2 Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

4 833,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna Heki 1 a 2 Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.


86649 Venkovní kryt střešního okna pro Hymer Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno  před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.
Na objednání

4 833,-

Detail »

Venkovní kryt střešního okna pro Hymer Třívrstvý materiál chrání efektivně střešní okno před kroupami, stárnutím a slunečním světlem. Montuje se bez nářadí na víko střešního okna. Udávaný rozměr je velikost okna.Nahoru